Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLX 650 - the green hippo

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

E sad si me baš obradovao.  :D  Klikće on pomalo od kad sam ga uzeo, al' onako diskretno ... Ja bih rekao da se sad čuje isto k'o i pre tri godine, nego me uplašio jedan drugar skoro kada ga je uzeo da okrene jedan krug, kaže čuje ti se razvodni lanac ... Ulje je menjano pre par meseci i od tada sam prešao nepune 2 hiljade, tako da nije do toga sigurno. Za neki dan sam zakazao kod majstora termin da promenimo ulje u štapovima, pa ćemo onda proveriti i zatezač, španere i razvodni lanac. Da ne bajemo ovako napamet. Nego ne odgovori mi kakav je kod tebe, automatski ili manuelni ?

 

Jeste Mile, pravi je pozer, a od pre neki dan postao i poeta ... Ima sreće da KLX ne prati forum i ne vidi one hvalospjeve u temi o novoj paprici, inače bi na prvoj vožnji bilo enadrvan bajc z dast ...  :bicikl:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

A ovo što kažeš istražuj okolinu, prošpartao sam atar odavno i uzduž i popreko, nema brda gde se nisam ukačio  :moto2: . Sad uglavnom smrducam po lokalu i nerviram sugrađane intenzivno, od kad sam namontir'o leovinci top što sam od rbobana jesenas pazario ... :jee:  Postao sam mangup pod stare dane hahahaha  :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

'Ebga, to diskretno je taj znak. Ali nije to neka visa matematika. Dihtung glave i dva lanca oko 120e. Usput proveris zazor na ventilima. Ako treba stelovanje, narucis plocice u Delti za bmw f650 ('95, '96). Stizu za sedam dana.   ;)
Kod mene su standardni zatezaci. 


Ja sam u moj izduv stavio dva db kilera.  Bilo me sramota od komsija. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Jao ćuti, i mene je bilo u početku ... sad su se valjda navikli ... Što se mene lično tiče, iskreno više volim kako se nije čuo sa fabričkim, ovaj čunak sam stavio da ložim malo klinčadiju dok sam planirao da ga prodam ... Sad sam se predomislio, ali nema nazad. Top je slip on, pa smo sa fabričkog isekli parče cevi da ga napasujemo jbg.

 

Nego gde da tražim lance, ima li neko da valja to kod nas, ili će opet da rade ibejovi, amerike i ohajo ... pretpostavljam da ne pasuje od klr-a ? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Hvala drugari !  :takoje: Videću sa Saletom, samo da prvo proveri majstor kakva je zaista situacija, da ne bude kao sa statorom koga sam kupio napamet pa se posle ispostavilo da je ispravan   :D . Eno ga, ukačio sam ga na duvar da mi krasi garažu ... ako se ne daj bouze desi da nekome zatreba, znate gde ima.  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Da, da, prva ljubav zaborava nema ! Bishke STOP !  :oda2:

 

Nikada mi nije bio jasan potez kawasakija da ukine velikog KLX-a ... neću da kažem da KLR ne valja, ali stvarno mislim da je imalo rezona ostaviti makar R varijantu ... jedino što mi pada na pamet je neki ekološki momenat. Do duše R se valjda proizvodio neku godinu duže ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Evo da se predstavim grupi zelenasa:),mada me dosta ljudi ovde poznaje,

Posto sam od pre par dana postao vlasnik Ras-ovog Klx650c i zvanicno sam ponovo postao clan zelene ekipe.

Pre ovog zelenka imao sam xt600 2kf a pre nega samo zeleno,odnosno kdx250r,klx300sr,i kdx125sr.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

U zdravlje da se navozaš drugare !  :takoje:  Motor je otišao u prave ruke, kod tebe će ponovo da prodiše punim plućima.

 

Bilo mi žao da ga davim više ovde po lokalu, to je ipak motor napravljen za ozbiljnije vožnje. Meni definitivno treba nešto manje i slabije. Nekako sam se navikao na njega za ove tri godine, ali od kad sam ga uzeo od Draže, svaki put kad bih seo na njega nekako mi to nije bilo to ... jednostavno previše za mene jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

E, Mile, pozelenela ti nesto ta saNgarepica. Ja da sam na tvom mestu ne bih mi je vise dao!

Druze Kolev dobrodošao u sekticu, a ti Rase da uzmeš nekog kinescica, ali u zelenoj biji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja