Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam kofer i rukavice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Imam neku opremu koja mi je visak, pa ako nekome treba nek se javi. Oprema nije nesto posebno ali je ispravna i funkcionise...

Kofer cca 30L (no name), dajem i neku plocu uz njega, kofer ima bravu koja je ispravna, imam 1 kljuc za njegaRukavice Spyder kožne, broj M (realno su L), Thinsulate 100g ispuna, ojacanja s gornje strane, imaju manja ostecenja od svakodnevnog koriscenja ali su u funkciji.

To bi bilo to, ako nekome treba nek se javi, mogu da posaljem ili da pokupite licno na N.Beogradu. Ako se niko ne javi ide u reciklazu :)

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ako bi okacio neku sliku kofera da vidim kakav je, pa ako Skolsu ne odgovara...1zvizduk.gif

Jel moze full face kaciga da stane u njega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Okacio sam slike da ljudi vide sta dajem, ne bih da se neko zanosi da je nesto posebno i u ekstra stanju itd...ako ste i dalje zainteresovani ovako je islo javljanje:

KOFER1. Skols (trazio prvo da vidi sliku)2. Lukabx3. Adler4. Dzoni19915. Miinja6. Marko1995 (takodje trazio sliku) - ne mogu reci dal staje full face kaciga jer imam jet kacigu koja opusteno staje u koferce

RUKAVICE1. Dominator962. Bigbad86

Molim da potvrde prvi sa liste da li i dalje ostaju zainteresovani,ako ne onda idemo redom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

LUKABX - uzima koferDOMINATOR96 - uzima rukavice

Nek se jave ovih dana da to zavrsimo, psuje me zena sto drzim kofer na sred stana :)

Inace kupio sam preko oglasa novi kofer i juce sam ga jedva namontirao, ovaj stari je za 2 klase bolji. Cak sam dobio i plocu za kacenje koja je falicna, haos ispao sa montazom...kinezi su ipak kinezi :) a Givi, Shad i Kappa su ipak s razlogom skupi, shvatio nakon montaze ovog kineskog cuda juce na skuter

Skolsu se izvinjavam ovim putem, nadam se da nema ljutnje - Lukabx je uzeo kofer bez slike pa sam odlucio njemu da dam. Izvini!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja