Jump to content

Moto Zajednica

Dunavski bajkerski

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 CS

Devenport je najavio rekonstrukciju tvrđave Golubac, ja sam se malo interesovao za osvetljenje onih tunela koji su ubistveno mračni, klizavi i vlažni i od kojih uvek imam neviđenu frku da ću da upadnem u neku rupetinu koju nemam kako da primetim blagovremeno, i njegov odgovor me je prijatno iznenadio, pa sam rešio da ga podelim sa vama.

 

Inače mislim da je taj put Dunavom jedan od potencijalno najlepših u Evropi - najlepši po prirodi i najgori po putu, u proseku onako :) A mogao bi da bude najlepši skroz :)Screenshot%202014-09-18%2015.30.53.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ne znam kakav je sad put posle poplava i da li treba podmornica da bi se vozilo njime, ali proletos put uopste nije bio u losem stanju. Bas naprotiv, imao je zakrpa ali nigde nije bilo nekih udarnih rupa za razliku od npr. poteza Zagubica-Kucevo.

Inace slazem se da je odlican put za voznju, pogotovo zbog prirode. Svaki put mi izmami osmeh. :takoje:

Tunele ne bih komentarisao. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam prošlo leto odvozao magistralu uz Dunav i meni je put bio jako dobar za vožnju e sad kako je ove godine stanje na toj relaciji ne znam ali bi bilo lepo da se sredi ta ruta pa još više da uživamo u vožnji i prirodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja