Jump to content

Moto Zajednica

Zujalica za curu 22god? pomoc!!!!!!

Recommended Posts

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Iskuliraj, bitno je da ste vi nasli motor i da je ona srecna. I da, jos nesto...ne loze se majmuni na eRove vec na afrike i bmw. :-)

 

:lol: :lol: :lol::africa::BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Iskuliraj, bitno je da ste vi nasli motor i da je ona srecna. I da, jos nesto...ne loze se majmuni na eRove vec na afrike i bmw. :-)

 

:lol: :lol: :lol::africa::BMW2:

Sjajan je ovaj smajli sa sajkacom. Jer za seljaka i jesu golf2 i motor bmw :-)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ja imam g650gs 2011 sa power comanderom,kn filterom i sl..sa njim sam bio na puteve do 1500km u 2 pravca,ni zastuco nije,a da je rotax tako los nebi ga bmw proizvodio jos uvjek,ja cu rec da je bmw usro sa najnovijim 1200 jer su stavili vodeno hladjenje.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Iskuliraj, bitno je da ste vi nasli motor i da je ona srecna. I da, jos nesto...ne loze se majmuni na eRove vec na afrike i bmw. :-)

 

:lol: :lol: :lol::africa::BMW2:

Sjajan je ovaj smajli sa sajkacom. Jer za seljaka i jesu golf2 i motor bmw :-)

Molim vas bez vrjeđanja ljudi koji žive van grada i bave se poljoprivredom :zvizduk:

 

I još nešto, nije seljačina lik koji vozi golf2 (uglavnom diMzel), seljačina je lik koji tvrdi da je to najbolji auto na svjetu :aha:

 

 

 

Kad svi znaju da je Škoda Yeti najbolji auto. . . . . . . na svjetu

 

 

Odoh debelo u off ::) , čestitam makinu, samo polako, sljepčine ne vide ni upadljivo crveni motor koji se kreće propisanom brzinom, a stelt crni ne bi znali ni odakle im je došao :lud:

 

Uživajte, vidimo se na skupu dogodine :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Zahvaljujem Arnyman vidjam ti motor cesto kod castellane jer mu bilo sto? pozz

Nije mu ništa, ubijo ga je Gligo ko zeca :D

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/104784-kako-smo-se-razbili-sinoc-d/page__p__1673729__fromsearch__1#entry1673729

 

Inače mi je tu firma, pa zato tu stoji parkiran ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

ja nisam bajker vec vozac motocikla. :)

 

Bar si posteno priznao!

 

Kod mene se jos uvijek govori Srpski, a ne Engleki jezik. :nanana::D

Dobar vam taj Srpski!1nanana.gif

:oda2: :oda2: :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: tu sam blizu
  • Motocikl: KTM smT 990,YZF R6.WR125X

Da si ziv i zdrav bice motora,ja sam ateriro sa yamahom sreca SM pa mu nista nije bilo,al je zato mojoj nozi bilo sto sta :D al ko je sisa bitno je da je motor dobro hahahh :D.Sestra je upisala i uspjesno ga odradjuje to je jedan od razloga zasto je i dobila r6icu,al je muka sto ne stize nista drugo sem da uci,a ne za forume,ja sam srednjoskolac tek 2. razred meni lako :D hehehhe pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Opet gole ruke i noge, a na "solidnoj" gumi ...

Cijenim da nije posla do kafica?

 

Solidno je relativan pojam i za svakoga je drugacije, ali ta guma izgleda (bar na slici) blize celavoj nego solidnoj.

Zasto cekati sezonu za zamjenu? To, koncepcijski, nije motor koji se vozi na takvim gumama, bez opreme do nekog

odredjenog trenutka u buducnosti. Mislim, moguce je, ali djavo ne voli da ga cimaju.

 

Gledajte na to ovako: Nove gume, nove kocnice, sve nastelano i pregledano, sve 100%, sva oprema najbolje kvalitete

i opet ce djavo reci "uf sto me ovi smaraju". ;)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: tu sam blizu
  • Motocikl: KTM smT 990,YZF R6.WR125X

Mozda sam napomenuo moje sestra je na studije I dolazi u Herceg Novi jednom u 15 dana I provoza se,mislim da je aspurdno bacit 300e na gume koje ce trunut samo I pretvarat se u plastiku jer se ne voze,pred sezonu cemo ih zamjenit a ako te interesuje za rukavice skinula ih je da bi meni dodala telefon jer su joj rukvice sa stitnicima,tako da nije mogla uzet tel I otkljucat ga,a takodje nismo bili u kafic,nego smo napravili djir do Kotora 60km,vratili se jos 60km posli do igala jos 15,i ona mi je zatrazila da je slikam.Ne sudi knjigu po koricama. POZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja nisam sudio, ali sam izgleda dobro procijenio, da nije isla do kafica vec dalje u voznju.

HN - KO - HN na R6 nije za ove hlacice i plitke patikice, a ni jaknica se ne cini neka sreca.

Sto ga rijedje vozi, to je opasnije i trebaju joj bolje gume.

Zna li cale za te vase stavove i kako on gleda na to?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Mozda sam napomenuo moje sestra je na studije I dolazi u Herceg Novi jednom u 15 dana I provoza se,mislim da je aspurdno bacit 300e na gume koje ce trunut samo I pretvarat se u plastiku jer se ne voze,pred sezonu cemo ih zamjenit a ako te interesuje za rukavice skinula ih je da bi meni dodala telefon jer su joj rukvice sa stitnicima,tako da nije mogla uzet tel I otkljucat ga,a takodje nismo bili u kafic,nego smo napravili djir do Kotora 60km,vratili se jos 60km posli do igala jos 15,i ona mi je zatrazila da je slikam.Ne sudi knjigu po koricama. POZZZ

 

Слушај, даћу ти један добронамеран савет:

 

Ти си мали много недоказан дечко!!! А уз то појма о моторима немаш а мислиш да много знаш. Грчевито браниш свој погрешан став!!!

Ако мислиш да поживиш мало дуже саветујем ти да добро преиспиташ свој "став" о моторима и људима који покушавају да ти помогну саветом!

Прочитај још једном колико си небулоза и глупости у свом посту напосао?! Да ти буде јасно на шта мислим то сам подебљао, да не луташ...

 

Мој пријатељ, веома искусан моториста, је пре 10 година у центру Петровца на Млави замало погинуо зато што није хтео да пусти мотор да падне на страну у центру испред кафића при брзини од 30-ак километара (каже и он а и 20 окорелих бајкера који су гледали из кафића). Једва су га спасли на ВМА, пар дана је био у коми и било је повуци-потегни... Његов мотор је увек врхунски одржаван и ту код њега нема компромиса!!!

 

А твоја сестра се вози зими (хладне гуме, хладан асфалт) на гуми са шарама која је постала слик?! И теби је то нормално?!

 

Ја тај мотор ни у јуну, при 37°C у хладу, не би пробао а камоли возио 150км...

 

Али, то је већ њен живот...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja