Jump to content

Moto Zajednica

Zujalica za curu 22god? pomoc!!!!!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Koji bre zupčasti kaiš? Koliko ja znam unutra je lanac, nema nikakvih kaiševa. Svakako neka neko pregleda motor ko se razume, ali ako je prava kilometraža i ako nije previše točkaren onda verovatno ništa ne treba dirati. Njemu često strada kvačilo (lamele i korpa, šta već), ako se dobro sećam. Ali sve to će dobar majstor otkriti samo na slušanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: tu sam blizu
  • Motocikl: KTM smT 990,YZF R6.WR125X

Tockaren nije uopste jer taj motor je meni u komsiluku od prvog dana i znam ga odlicno,spaner i lanac sam mislio pomjeso sam,da napomenem motor radi perfektno kvacilo je perfektno nikad nije ubijan turiran,vozen je dosta do srb,po cg do hrv itd tako da nije kao klasicni R koga su razbijali klinci :D Nikakvih problema nemam al eto za svaki slucaj,posluso ga je majstor i kaze da radi ko svajcarski sat,pakne samo trebaju da se zamjene jer su pri kraju.A za opremu ovo je bila slika kad ga je uzela pa je posla samo do coska ima on full dainese odjelo rukavice itd itd :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

 

179455686921408976487179.jpg

 

Evo slika :D

motor od opreme ime:Race ada izduv,mra vizir,kn filter vazduha,xenon dugo,kratko,tail eliminator kit,zadnji zmigavci sve ostalo je fabrika i posjedujem sve sto je zamjenjeno :D pozzzzz

 

 

Pitam se da`l neko ko ne zna da namjesti kosu pod kacigom da mu ne ide u oci, zna uopste da vozi motocikl ili se samo slika na njemu. :zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Malo kompleksi tuku al nije bitno,ako ti se ne svidja,zamolio bi da ne komentarises,a ona vjeruj mi na rijec bolje vozi od 50% kvazi bajkera.A predpostavljam da ti ni nemas motor tako da mk nije ni cudno :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Nemam ja motor i ne zelim imati kad vidim ko sve ima, a zavidan sam do bola i muka mi je od zavisisti da ti pravo kazem,a ubi me kompleks od takvih bajkera. :nanana: Samo su kod bajkerke siskice prva liga i mnogo mi se svidjaju... ;) Vjerovatno vozi sa otvorenim vizirom da joj vjetar sklanja siske sa ociju. :moto3::lol:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ja se necu svadjat ali garantujem ti da sam veci bajker od tebe duplo,i predpostavljam da ovako samo uobicajeno sjedis kuci pises negativne komentare da bi dobio koji plus ako ti trebaju evo ja cu ti ih dat..A takashi ono je slika kad je odma stavila kacigu na glavu nije ni gledala dali joj smetaju siske ili ne hehehe,inace za info vozi od 16 sad ima 22god tako da sasvim solidno zna vozit a ima i kilometara iza sebe pozzzzzzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Naravno da ne treba da se svadjas, posto to nije ni cilj ovih postova,ali gdje ko sjedi i sta radi nije ni to tvoje da komentarises ovde u Temi. Ja iznosim svoje misljenje na osnovu slike ,a slika govori vise od hiljadu rijeci. ;)

 

107341488692142364315234.jpg

 

Plusici su samo odraz reakcije istomisljenika, a na srecu nema ih puno. :)

Nek je ona nama ziva, zdrava i na motoru brza, a valjda ce nauciti kako se duga kosa stavlja pod kacigu da joj ne bode oci za njeno dobro i da ostane veci bajker od mene, posto ja nisam bajker vec vozac motocikla. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ne razumijem u cemu je problem,ako njoj ne smeta kosa dok vozi,zasto bi tb smetala,ja znam da te udara kompleks sto je zensko i vozi motor ali boze moj,iskreno ja sam odje doso da napravim neobicnu temu,barem koja se rijedje vidja na forumima,nego uobicajene,ako ti smeta sto zensko vozi samo se mani teme jer mi je sestra a ne volim preseravanja..pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ciji je veci..

 

Primetio sam da svi vole velicinu a niko ne voli poniznost. Ako mislis visoko o sebi ne napredujes vise jer mislis da si dostigao vrhunac.

 

Evo sad moji kompleksi: vec drugu sezonu ganjam yamaha tzr 50 (vrlo slican aprilia rs 50) dakle motor ima sve "ko veliki" samo mu je kubikaza mala. Presao sam preko 24k kilometara za to vreme, kvario, popravljao, cistio i podmazivao, ulagao u njega i padao (bio oboren od strane "nisam te video, nisam ni gledao").

 

I sad prodje lik u krizi srednjih godina na yamahi R1 u papucama bez kacige i pokazem na kacigu svoju i nastavim dalje. Lik me vija (nije mu tako ni tesko sa 1000 kubika) i oce da se bije u sred spica u gradu ja mu kazem putuj svojim putem, mislim u sebi ko te jebe kad si glup. Da sam vozio i ja R1 mozda bi se samo nasmejao, ovako sam ja manji bajker, jebi ga.

 

Nastavak kompleksa: Hteo sam da kupim motor od 600+ kubika nesto tipa fazer, hornet, bandit kad smo saznali da mi je supruga trudna. I sad moram prvo auto da kupim a za motor za godinu dve kad bude para.

 

Hteo sam da polazem za A kategoriju, sada polazem za A i za B jer imam samo Am. Uslovi i preduslovi..

 

Moje pitanje je: da sam kupio motor ove zime da li bih bio veci bajker nego sto sam sa mojom zujalicom jos sezonu ili dve? Sta uopste znaci biti veci bajker? Bolje voziti, razumeti se u mehaniku i odrzavati masinu koju vozis, voleti motore vise nego neko drugi, imati kubika i konja sa puno nula?

 

Svi smo ljubitelji motora, svi volimo svoje masine kao da su najbolje na svetu.

 

Dva prsta dole, pozdrav za kolege i koleginice, drago mi je sto nas ima svake godine sve vise. Pazimo se i cuvajmo, niko drugi za nas to nece uraditi.

 

Hvala,

Mali bajker

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

ja nisam bajker vec vozac motocikla. :)

 

Bar si posteno priznao!

 

Kod mene se jos uvijek govori Srpski, a ne Engleki jezik. :nanana::D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Ciji je veci..

 

Primetio sam da svi vole velicinu a niko ne voli poniznost. Ako mislis visoko o sebi ne napredujes vise jer mislis da si dostigao vrhunac.

 

Evo sad moji kompleksi: vec drugu sezonu ganjam yamaha tzr 50 (vrlo slican aprilia rs 50) dakle motor ima sve "ko veliki" samo mu je kubikaza mala. Presao sam preko 24k kilometara za to vreme, kvario, popravljao, cistio i podmazivao, ulagao u njega i padao (bio oboren od strane "nisam te video, nisam ni gledao").

 

I sad prodje lik u krizi srednjih godina na yamahi R1 u papucama bez kacige i pokazem na kacigu svoju i nastavim dalje. Lik me vija (nije mu tako ni tesko sa 1000 kubika) i oce da se bije u sred spica u gradu ja mu kazem putuj svojim putem, mislim u sebi ko te jebe kad si glup. Da sam vozio i ja R1 mozda bi se samo nasmejao, ovako sam ja manji bajker, jebi ga.

 

Nastavak kompleksa: Hteo sam da kupim motor od 600+ kubika nesto tipa fazer, hornet, bandit kad saznamo da mi je supruga trudna. I sad moram prvo auto da kupim a za motor za godinu dve kad bude para.

 

Hteo sam da polazem za A kategoriju, sada polazem za A i za B jer imam samo Am. Uslovi i preduslovi..

 

Moje pitanje je: da sam kupio motor ove zime da li bih bio veci bajker nego sto sam sa mojom zujalicom jos sezonu ili dve? Sta uopste znaci biti veci bajker? Bolje voziti, razumeti se u mehaniku i odrzavati masinu koju vozis, voleti motore vise nego neko drugi, imati kubika i konja sa puno nula?

 

Svi smo ljubitelji motora, svi volimo svoje masine kao da su najbolje na svetu.

 

Dva prsta dole, pozdrav za kolege i koleginice, drago mi je sto nas ima svake godine sve vise. Pazimo se i cuvajmo, niko drugi za nas to nece uraditi.

 

Hvala,

Mali bajker

 

Gde te boli uvo ko ce kako da te okvalifikuje...Bitno je kakav si covek i to je najvaznije, a vozis zbog sebe, a ne zbog drugih... Ja vozim f4, zbog povrede ledja ne mogu da vozim, a da nisam pogrbljen. Posle voznje AA 500, jedva sam mogao da hodam, posto su mi obe noge bile utrnule, samo od uspravnog sedenja...Znaci "osudjen" sam na grbavca, F je taman, ali eto boli me uvo, sto ce neko da mi kaze, vidi ga ovaj matori glupira se na nekom "sportskom" motoru, a mene iskreno boli stojan za sve pare, jer ne vozim zbog njih, nego zbog sebe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

ja nisam bajker vec vozac motocikla. :)

 

Bar si posteno priznao!

 

Kod mene se jos uvijek govori Srpski, a ne Engleki jezik. :nanana::D

Dobar vam taj Srpski!1nanana.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Aj batalite prepucavanje, srećno da se voza devojka i to je to. Kada budete imali po 50-60 godina nađite se pa onda raspravite ko je najveći bajker ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: tu sam blizu
  • Motocikl: KTM smT 990,YZF R6.WR125X

Ja ne znam, sto da vam kazem ja imam 16god ne volim Rove to mi sestra voli a vozila i prije oklopljeni naked pa bice od tada,ja vozim yamahu wr125x supermoto sa kojom sam preso ovo ljeto okvirno 15 000,sa tih 125cc sam iz Herceg novog stigao u bijeljinu,zlatibor,sokolac,mostar,trebinje,cijelu cg,itd itd..Imao sam i yamahu tzr isto tako sa 9god picio sam bez dozvole isto dje mi je god cef bilo da idem :D eto toliko,imam ja i bmw gs nisam majmun koji se pali na Rove predpostavljam da ste me tako okarakterisali ali ako vam sto znaci da izvucete od mene da moja sestra ne zna vozit nema problema NEZNA VOZIT NO SE MOTOR SAMo VOZI KAZES MU DJIHA CRNKO I ON VOZI SAM :D eto tako ljudi moji dobri ja sam doso na ovaj forum da se opustim od skole od treninga od svega,tako da ne namjeravam da se svadjam vise rijeci ako neko oce svadju nek me zaobidje :D poz za sve motocikliste,bajkeri ili kako god se zvali mi bi trebali da smo jedno a ne da mi jedan govori da nekom stoji kosa preko ociju i da je to razlog da ona odma ne zna da vozi..Moje misljenje mozda se ne poklapa sa vasim al jbg ljudi moji imam 16god nisam stari bajker nemam iskustva ko pojedini al sasvim dovoljno da nisam i pocetnik vozim od kad znam za sebe od 4te 5te god znaci vjerujte mi da imam kilometara poprilicno, cale mi vozi sestra cak i mama,eto odakle mi ljubav prema motorima..Eto toliko jos jednom pozzzzzzzzzzz

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Iskuliraj, bitno je da ste vi nasli motor i da je ona srecna. I da, jos nesto...ne loze se majmuni na eRove vec na afrike i bmw. :-)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja