Jump to content

Moto Zajednica

Čamcem po Evropi

Recommended Posts

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Par dana sam citao onaj prvi putopis i sad vidim link za drugi. Ne zapocinjem ga jer moram na spavanje , u poslu sam do guse, a ako je slican prvom, trebace vremena. A imacu ga jer idem u Svedsku za koji dan poslom i verujem da cu zaspivati uz tvoj putopis. 

Imam brodic NIRVANA koji je na suvom od kad mi je Otac umro, zbog kojekakvih okolnosti nemam prilika da ga spustim na vodu a i treba da se sredi korito spolja. Plan mi je da ispeskarim korito i vratim ga na Tisu sto pre. Tamo je i porinut 2005, na vikendicu koju imamo od 1989, tik uz obalu sa Banatske strane nizvodno od Zabaljskog mosta oko 1 km, negde oko 37. Kilometra. Inace smo NIRVANU Cale buraz i ja pravili nekih 2 godine i to mu je bilo drugo plovilo koje je pravio, prvo je bio obican camac koji je menjao za par tabli lima da pocne ovo. Nazalost nije mu se ostvarilo da napravi sledeci... Kad sam poceo citanje mislio sam da si tako necim isao, da imas wc, kuhinjicu... kad sam video Sevdah zabezeknuo sam se!!!! Svaka ti cast!!!!!!

Voleo bih da te upoznam i voleo bih da malo prozborimo o tim zenama i da za sledece putovanje nadjes neku (ako vec nisi, jos nisam poceo sa citanjem drugog putopisa).

Duboki naklon i sve najbolje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

11. April je izgleda dobar datum za poceti nesto bitno. Tako je i u mom slucaju bilo. Svaka cast prezimenjace!

 

Necemo da razvijamo pricu: onaj sto je drzao u krivini pritisnuto kvacilo je znao sta radi, to je ADAC-ova teorija d asu tad sile u autu uravnotezene izmedju osovina..nije toliko bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

treba biti ozbiljna budala(u pozitivnom smislu) da se uradi to što si ti uradio i u kakvim uslovima.kao neko ko se  bavi  nautikom i oplovio srbiju gde je moguće ploviti samo mogu da ti skinem kapu!!! ako budeš ikad u prolazu kroz bg imaš poziv da obavezno svratiš do mene na marinu dal na pivo ili po neku pomoć nije bitno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs
On 25.12.2017. at 21:57, Toreador je napisao:

Prava avantura.

na žalost, nedostupna za ponovno čitanje?!

(blogspot traži dozvolu il tako nešto slično)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

I ja bih ovo rado pročitao. Ne znam kako mi je promaklo.

 

@chokovlada ako još uvek svraćaš ovde apelujem da otključaš blog.

Ako neko zna chokovladu nek nabavi adresu da mu mitingujemo pod prozorom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Da,sad i ja krenuh da citam,ali zakljucano...po komentarima mi deluje super,tema mi je super...ako moze da se otkljuca,bilo odlicno.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Ne mogu da otvorim blog niti da pristupim ovom sajtu. Da li neko zna o cemu je rec?

Vidim da ste svi vi procitali i odusevljeni ste a mene to nervira, sto ne mogu da procitam :D

tutanj.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs

Čovek  je putovao čamcem (s kabinom, doduše) od N. Sada do St. Pitera: Dunavom do kraja, pa preko C. Mora pa rekama "na gore".... 

Prvo plovilo pod stranom zastavom na teritoriji Rusije... 

Vatala ga vojska (uleteo u vojnu bazu da se skloni od nevremena), družio se s ljudima pored reke (Don, Volga,..), ostavio čamac u Piteru i došao po njega na proleće... Onda nazad do N. Sada i sad ne mogu da se setim kuda i krenem da čitam kad... Q (atanac)

Vlado, otključavaaaaaaaj! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Procitao i odusevio se. Ocigledno ima i onih koji su ludji od nas bikera. Pa covece to je totalno drugi i komplikovaniji svet. Svaka ti cast na avanturi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja