Jump to content

Moto Zajednica

čelično dupe

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pričam sa Dr.Banetom pre par dana. Vratio se sa proputovanja Evropom 5.500km. Krenuo je ujutru u 7h iz Pariza i stigao u Beograd u 5h ujutru. Iz cuga, samo sa odmaranjima na pumpama. 1760km!!! Kaže prešao Francusku brzo, Nemačku.. Stigao u Beč, bilo mu rano. Nastavio do Budimpešte. Kaže kada je već tu ajd do Subotice, onda ajd i do Beograda. Motor ZZR1100. U toku putovanja je imao i dve ture 1000+ km. Da li beše BG-Parma ili tako nešto, posle do Marseja i Tuluza.

 

 

Bilo bi lepo da nešto od toga pretoči u putopis, glupo je da ja prepričavam.

 

PODRŽITE GA

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

... sa blagom zajedljivošću u glasu sumnjam da će putopis biit napisan ... ipak nije Bane išao na put sa BMW1200GS koji je ultimativno sredstvo za putovanje po mnišljenju odredjene količine forumaša i nedosanjani san istih......

U svakom slučaju SVAKA ČAST BANE :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

A i Mrle, "celicno dupe", da napisa da mu je neki drugi deo tela od celika pa da se covek ponosno javi :) .

 

Sto rece Rajko, nas komsija !

Na motoru iz moje ergele !

Covek bre doktor.

Pa kako da omane? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pod "celicno dupe" (Iron Butt) mislim da je drug Mrle mislio na uspesan put u jednom danu 24h i predjenih ne manje od 1.600km ili 1.000 milja za ta 24h.

 

To je poprilicno veliki podvig pa ko isti ostvari i dokumentuje moze da postane i punopravan nosilac te titule.

 

http://ironbutt.com/about/default.cfm?CFID=7640564&CFTOKEN=10962063

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pod "celicno dupe" (Iron Butt) mislim da je drug Mrle mislio na uspesan put u jednom danu 24h i predjenih ne manje od 1.600km ili 1.000 milja za ta 24h.

 

To je poprilicno veliki podvig pa ko isti ostvari i dokumentuje moze da postane i punopravan nosilac te titule.

 

http://ironbutt.com/about/default.cfm?CFID=7640564&CFTOKEN=10962063

+ od mene, na to sam mislio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Svi znamo Mrle na sta si mislio, nego Bane nam je momak za zenidbu pa sam mislio da bi mu bolje legla reklama nekog drugog organa, a i sa vise elana bi se ukljucio u temu :).

Ili, mozda jos bolje, otvorio licno novu temu, i opisao putesevstije te postavio neku sliku, ako je uopsta stigao ista da slika od tolike voznje.

 

Sala, sega, posalica......jel neko cuo za taj pojam :neznam: ?

U kakvi ste namrgodjeni i ozbiljni :( .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Pa kad se hvalimo-ajd....Evo i ja stigao iz Bazela ch sa svojim Varaderom- krenuo ujutru oko 8 a stigo nocu oko 2. Vozio sam kroz Ch,zatim Austriju iz koje sam presao u Nemacku,opet Austrija pa Madjarska i Srbija.Preso sam skoro 1800km,sto se tice stajanja-bilo ih je samo za tankiranje i dva puta po 15-tak minuta(prozdrao po dva sendvica)! Inace nikakvih znacajnih stvari vezanih za samo putovanje nije bilo da bih mogao da napisem neki znacajniji putopis.Najvaznije je bilo da me je pratila sreca i suvo(lepo) vreme!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pa kad se hvalimo-ajd....Evo i ja stigao iz Bazela ch sa svojim Varaderom- krenuo ujutru oko 8 a stigo nocu oko 2. Vozio sam kroz Ch,zatim Austriju iz koje sam presao u Nemacku,opet Austrija pa Madjarska i Srbija.Preso sam skoro 1800km,sto se tice stajanja-bilo ih je samo za tankiranje i dva puta po 15-tak minuta(prozdrao po dva sendvica)! Inace nikakvih znacajnih stvari vezanih za samo putovanje nije bilo da bih mogao da napisem neki znacajniji putopis.Najvaznije je bilo da me je pratila sreca i suvo(lepo) vreme!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

imaš gore Dekijev link pa se učlani u Iron butt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja