Jump to content

Moto Zajednica

potrebna B krvna grupa!

Recommended Posts

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Da li ima ljudi dobre volje koji imaju krvnu grupu B i da hoce da daju krv mom dobrom drugaru koji je tesko oboleo?On lezi u bolnici u Bg-u i davanje krvi je u bg-u,ako neko moze da pomogne,nek mi se javi...Posto su potrebni leukociti,ulogu ne igra ni jedna druga krvna grupa....ako mozete da date krv javite mi se pa cu vas broj proslediti njegovoj zeni koja ce vas detaljnije informisati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Marphi, ako je ikako moguća neka razmena između klinika, obzirom da smo moji klinci i ja iz Kragujevca, a i što se tiče krivnih grupa, obzirom da jedan sin ima moju krvnu grupu O+, a drugi ženinu A+, vrlo rado ćemo pomoći, obzirom da smo sva trojica dobrovoljni davaoci krvi. Ovim apelujem na braću bajkere da Marphijevom drugaru izadju u susret i pomognu, u pitanju je ljudski život i sudbina njegove porodice! Pokažimo da se razlikujemo od ostalih po solidarnosti!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Na zalost javila mi je drugarova zena da je jedina opcija davanje krvi u Bg-u i da je B krvna grupa posto su potrebni leukociti iz krvi...za sad hvala svima koji su zeleli i koji ce pomoci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Ja sam B+ ...

Izvini sto kasnim, tek sam sad video temu.

Radim veceras tako da sutra popodne mogu da odem do Sv. Save i da dam krv.

Da li je to samo davanje krvi ili ono kad coveka razapnu kao Isusa i tako sat i po vremena.

Ne znam koliko sam puta dao krv do sada ali ne volim kad me razapinju.

Ali ako treba istrpecu jos koji put.

Moj tel je 065 531 48 42

Podrzavam temu i apelujem na clanove koji su u mogucnosti, da se pridruze akciji.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Hvala Marphi ,

Kontakt uspostavljen, sve dogovoreno.

 

Izgleda da se ova nasa zajednica malo promenila od pre nekoliko godina :-(

 

Da li smo ranije bili humaniji ili sta je u pitanju ne znam ali kada su ovakve teme bile 2007, 8,9... bilo je mnogo vise odgovora i ucesnika...

 

Voleo bih da gresim...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Nema na cemu,hvala tebi sto si pomogao...Ja sam se osetio mnogo lose sto ne mogu drugaru da pomognem tako sto cu da dam krv,posto sam A krvna grupa,pa sam pokusao da mu ovako pomognem...Nadam se da ce na kraju sve to izaci na dobro...Hvala i tebi i svim ostalim dobrim ljudima koji su se ponudili i koji su pomogli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Cuo sam se sa porodicom drugara za koga smo skupljali krv i dobio informaciju da mu zdravlje ide ka boljem ali da je i dalje na terapiji....Jos jednom hvala dobrim ljudima koji su pomogli na bilo koji nacin!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja