Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850 4tx

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Drugovi pioniri... zdravo!

Napustam ovaj nas svet, al' vraticu se nadam se jednog dana kad bude bolja finansijska situacija...

Da ne kukam dalje :D

Yasmina je 1997 godiste, presla je 54000 km, kod mene je od Avgusta 2010 godine i od tad me verno sluzi.Registrovana je do Juna 2015. Agregat odlican, gume dobre, lanac i lancanici dobri, kofer, uticnica 12v, aftermarket auspuh(Robert Ada) jako lepo se cuje. Pre par dana zamenjeno: kompletno sredjene viljuske(lezaj, semerinzi, novo ulje..), antifriz, kociona tecnost. Motor ima tragova koriscenja i estetskih ostecenja- nista dramaticno. Motor mehanicki apsolutno ispravan ! Novom vlasniku ostaje da se vozi :D

Ako sam nesto izostavio slobodno pitajte.

 

Cena je 1800 evra i podlozna je lepoj korekciji na radost kupca. Malo mi se zuri pa ce i cena biti takva.

 

Da napomenem jos jednom: prodajem Yasminu iskljucivo iz finansijskih razloga tako da mi nikakve zamene ne zavrsavaju posao.... osim zamene za kes.

 

Slobodno zovite, mejlujte, fejsbucite, smsujte sve sto vas zanima. 064/666 3962

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

'Ај још неке лепе сличке, па да и ми, кибицери, бар паримо очи. Јел' да и код нас је криза, а гледање је права џабана, а и не боли... :lol::takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

I to sto kazete :lol:

A da... na motoru je poviseni vizir (Ivan viziri), a uz motor dajem i oridjidji vizir, alat, rezervne svecice, nesto malo spreja za lanac i tako to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

2014907131123.jpg

 

2014907125636.jpg

 

 

Uz motor ide kompletan alat iz Louisa,set za krpljenje guma (nekoriscen, ali izgleda kao iz drugog svetskog rata posto se tumbao po koferu 4 godine), cerada za pokrivanje, nesto spreja za lanac, set za ciscenje lanca i pola litre prepecenice(ja pek'o licno, sidu leci) :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Znas i sam da nisi stavio visoku cenu, nego je jednostavno sad septembar, sam kraj sezone, i jednostavno moras da se strpis i da sacekas da taj neko ko hoce TDM-a vidi tvoj oglas, a onda je posao gotov 99%. Napisi i kada istice registracija, pomoci ce nekome da napravi sopstvenu racunicu.

Ja imam (zbog licne radoznalosti) jedno pitanje: sta je ovo crno na bokovima? Nalepnice ili su ofarbani?

Pozz i iskreno receno, zelim ti da pre nego sto ga prodas, nadjes neki drugi nacin da namaknes potrebne pare. :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Znas i sam da nisi stavio visoku cenu, nego je jednostavno sad septembar, sam kraj sezone, i jednostavno moras da se strpis i da sacekas da taj neko ko hoce TDM-a vidi tvoj oglas, a onda je posao gotov 99%. Napisi i kada istice registracija, pomoci ce nekome da napravi sopstvenu racunicu.

Ja imam (zbog licne radoznalosti) jedno pitanje: sta je ovo crno na bokovima? Nalepnice ili su ofarbani?

Pozz i iskreno receno, zelim ti da pre nego sto ga prodas, nadjes neki drugi nacin da namaknes potrebne pare. :zdravo: :zdravo: :zdravo:

\

Evo na primer ja: U potaji zelim ovakv motocikl, video sam i tvoj oglas, ali imam vec 4 kom dvotockasa u dvoristu. A nista se ne prodaje, tako da za sada samo kibicujem, i eventualno jurim neku zamenu koja bi mi odgovarla, sto kod tebe nije slucaj... JBG!!! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Moj savet ti je da bacis 50e da ofarbas prednji oklop u boju ostatka motora i jos 5-10e na nalepnice, mnogo brze ces prodati motor a ulaganje je minimalno, verovatno bi toliko svakako nekom skinuo da dodje da kupi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

farbane su plastike bocne grebanje, padovi..nije da je motor bio smrskan pa sam ga ja vaskrsao. Prosto svako je padao pa i ja. Hvala Gavro na savetu, na zalost nisam vise u mogucnosti da ulazem u motor. Ko zeli moze ga kupiti za nizu cifru bas iz tog razloga, da ima "lufta" i da ga ofarba ako zeli za razliku u ceni. Ja sam ga ofarbao u crno bilo mi tako lepse.

Laki. napisao sam registrovan do Juna 2015. Hvala svakako.

I dalje vazi: dogovoricemo se za cifru...razlog prodaje proklete pare....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja