Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 1400 KRMACA k2

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Jel ćete vas dvojica da napravite tu trgovinu ili da se raspravljate? Ja predlažem ovo prvo, a posle da častite i jedan i drugi :) Srbendo, jebeš tu malu Hondu, prodaj je ako sin neće i pazari 1.4 :D Shaft021, vidiš da je čovek i dalje zainteresovan za motor, BIDI fini ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Dvoje su se tako smuvali

 

Hahaha.....1bljak.gif

nasmeja me bas ono......0a-smiley.gif

ma sin ima od skoro cerkicu ....unuka sada puni prvu godinicu i lepo mi kaze.....sin......cale za 2 poslednje godine sam jedva izvozao 500 km.od obaveza silnih.

Esad ipak je moj motor klasa za njegov putni ....a crva sam mu ubacio u glavu0a-smiley.gif vec 2 puta ga zaticem u garazi kako obigrava oko njega1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Jel ćete vas dvojica da napravite tu trgovinu ili da se raspravljate? Ja predlažem ovo prvo, a posle da častite i jedan i drugi :) Srbendo, jebeš tu malu Hondu, prodaj je ako sin neće i pazari 1.4 :D Shaft021, vidiš da je čovek i dalje zainteresovan za motor, BIDI fini ;)

Najradije bih ostavio sinu moju Hondu jer jeskroz OK motor i u ful opremi a prodati sada tek kupljen i sredjen motor je u ovo doba godine misaona imenica ....a 2 motora meni je previse 1Mina.gif

Dace Bog da sve legne na svoje mesto i kupi sta srce zeli 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Dvoje su se tako smuvali

 

Hahaha.....1bljak.gif

nasmeja me bas ono......0a-smiley.gif

ma sin ima od skoro cerkicu ....unuka sada puni prvu godinicu i lepo mi kaze.....sin......cale za 2 poslednje godine sam jedva izvozao 500 km.od obaveza silnih.

Esad ipak je moj motor klasa za njegov putni ....a crva sam mu ubacio u glavu0a-smiley.gif vec 2 puta ga zaticem u garazi kako obigrava oko njega1moto3.gif

 

Aj kad ofujemo da idemo do kraja :)

 

Srbenda, ja sam mislio da si ti mlad lik, tako usijane glave. A ti mator co'ek, deda bokte, imas i unukicu a malo malo pravis neki haos po forumima ko da ti je 17 :D

 

Edit: Da me ne shvatite pogresno (od sad persiram jer sam svestan starosne razlike), na Vasoj sam strani. Ali ovakav odnos prema kupcima ne zasluzuje ni 10.000e. Shaft nemoj da se ljutis, ali pretpostavljam da si prethodni motor prodavao onoliko dugo i po onoj ceni iz istog ovog razloga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Kraljevska klasa motora za te novce.... :stabre:

 

Sta onda ostali da ocekuju, sa "obicnim" motorima... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kaparisao kolega Srbenda? Normalno me to nikad ne bi zanimalo ali u ovom slučaju bi mi bilo drago da je ipak došlo do ispunjenja jedne velike želje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Motor je DE-kaparisan tj.opet je na prodaju.Doticni kupac ipak nije u finansijskoj mogucnosti da ga kupi...1hmm.gif.Nije u pitanju kolega Srbenda,kojem zelim da kupi ovaj motor...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Ajde bre Srbenda pazari motor, svi čekamo :D

ma sin zeli da mu kupim porodicni auto....nekog karavana a vec ima svoj motor......

e veceras bas pricam sa komsijom koji me pitao za moju skoro kupljenu CB750 .....zainteresovan je jer je stvarno sve novo kupljeno pre mesec dana za nj .....gume... ulja... filteri ...distancer guvernala ..plocice za sva3 diska...vizir duzi givi...kod SEBE svi nosaci za 3 kofera i naravno kupljena 3 nova kofera u moto lendu.....teflonska creva za prednj dva diska .....i sve to nevozeno nekorisceno

Iz razloga sto pripremam motor sad na vreme za jedan dug put u maju 2015god. oko8000km i oko 5 zemalja da obidjem

 

Zasto pricam................

 

jer je to ulozena gomila para a sam put za sam kraj moje vozacke karijere voleo da izvezem sa motorom koji me ispunjava a to je

GSX 1400

 

 

 

problem je sto mi trenutno u garazi-radionici vec stoji takoreci spreman u fulu motor za taj put koji nameravam ....ali me sam motor neispunjava....kao gore pomenuti iz ovoga oglasa

Nisam vise pametan samo razmisljam kako da se resim bezbolno CBa uz tolika ulaganja a da kupim ovaj GSX 1400 pa njega do maja polako sredjujem i opremam po mom ukusu ali i putnim potrebama

Ipak 2 motora bi mi bila previse u garazi

eto objasnih ljudski problem...........novac nije problem.....ali da zarobim 3do4 hiljade u jedan a drugi da stoji u skoro slicnoj ceni je vec granica ludila finansiskog....bar sa moga gledista/

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Pa prodaj ga bre, šta će ti bicikla?! :D

 

e moj prijatelju a kome i za koju cenu ,,,,,,,,sve novo sto sam kupio i ovih poslednjih mesec dan i ugradio je skoro 1000 e......plus koliko sam ga platio.......pa se ne usudjem da mu kazem cenu jer narod em nema pare em kupuje jos i polovne gume kolika je kriza

pa se plasiim dame oteraju u tri m****rine

gume nove ....sva ulja i filteri......rolbalovi .....nosaci za sva 3 kofera ....plus 3 kofera nova kupljenja i neugradjena .......distancer guvernala........uticnica 12v,,,,,,lanac i lancanici,,,,,,,,Nisin plocice za sva 3 diska......skotoiler il kako se vec kaze 1moto3.gif Givi vizit i svasta jos nesto.

jednostavno na vreme pripremam za taj dugo zeljeni i nazalost moj poslednji put u ,mojoj karijeri dugoj 40 godina na motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Skidaj sve osim guma i pločica, nema druge. Znam ja odlično kako se prodaju motori sa dodatnim opremom, isto kao i oni bez :( Kad god sam prodavao motor skidao sam sve od dodatne opreme i bar koliko toliko izvadio neku paru, a evo u Nemačkoj motori sa opremom se zaista skuplje prodaju. Jebiga, nemaština.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Pa prodaj ga bre, šta će ti bicikla?! :D

 

e moj prijatelju a kome i za koju cenu ,,,,,,,,sve novo sto sam kupio i ovih poslednjih mesec dan i ugradio je skoro 1000 e......plus koliko sam ga platio.......pa se ne usudjem da mu kazem cenu jer narod em nema pare em kupuje jos i polovne gume kolika je kriza

pa se plasiim dame oteraju u tri m****rine

gume nove ....sva ulja i filteri......rolbalovi .....nosaci za sva 3 kofera ....plus 3 kofera nova kupljenja i neugradjena .......distancer guvernala........uticnica 12v,,,,,,lanac i lancanici,,,,,,,,Nisin plocice za sva 3 diska......skotoiler il kako se vec kaze 1moto3.gif Givi vizit i svasta jos nesto.

jednostavno na vreme pripremam za taj dugo zeljeni i nazalost moj poslednji put u ,mojoj karijeri dugoj 40 godina na motoru

ajde,ajde 3 kofera,distanc guvernale,uticnica na 12v i scootoiler su ti univerzalni i mogu ici i na krmachu ko sto kaze Shaft...pa nek ovaj motor ode kod pravog coveka :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Pa prodaj ga bre, šta će ti bicikla?! :D

 

e moj prijatelju a kome i za koju cenu ,,,,,,,,sve novo sto sam kupio i ovih poslednjih mesec dan i ugradio je skoro 1000 e......plus koliko sam ga platio.......pa se ne usudjem da mu kazem cenu jer narod em nema pare em kupuje jos i polovne gume kolika je kriza

pa se plasiim dame oteraju u tri m****rine

gume nove ....sva ulja i filteri......rolbalovi .....nosaci za sva 3 kofera ....plus 3 kofera nova kupljenja i neugradjena .......distancer guvernala........uticnica 12v,,,,,,lanac i lancanici,,,,,,,,Nisin plocice za sva 3 diska......skotoiler il kako se vec kaze 1moto3.gif Givi vizit i svasta jos nesto.

jednostavno na vreme pripremam za taj dugo zeljeni i nazalost moj poslednji put u ,mojoj karijeri dugoj 40 godina na motoru

ajde,ajde 3 kofera,distanc guvernale,uticnica na 12v i scootoiler su ti univerzalni i mogu ici i na krmachu ko sto kaze Shaft...pa nek ovaj motor ode kod pravog coveka :takoje:

 

JOJ prijatelju jesi sto posto u pravu sto kazes za te univerzalne delove ........tacno mogu ih prebaciti lepo na s 1400......ali nemogu nove gume ....zatim teflonska creva.....rolbalove.....nosace kofera .......jer su namenska za moju CB 750 ........

Evo veceras sam vodio razgovor sa prijateljom i istog smo misljenja ............TREBA covek da kupi u zivotu ono sto ga ispunjava a opet 2 motora u garazi sta znam jer jedva cu i ovaj da odvezem na tu tuuru koju planiram na prolece u Maju.....a opet srce i telo bi hteli Suzukija 1400 i to samo ovaj model u plavo beloj varijanti i nijedan drugi.......jos kalkulisem i razmisljam dali da ga kupim i pored moje honde....nisam vise pametan.......jer znam da nemogu ni u najludjim snovima izvuci pare koje sam pre mesec ipo dao za motor i opremu ..........svestan sam ja toga0tuzan.gif0tuzan.gif0tuzan.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kupi onda gsx i odvozaj šta si hteo pa onda prodaj jedan od ta dva za koji naleti prvi kupac. Gledaj na to kao privremenu investiciju. Da se razumemo, ne navijam ništa spec za ovaj konkretan motor nego za ispunjenje želje pa bilo koji motor da je u pitanju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

A možeš i ovde da postaviš oglas za tu Hondu - Napraviš neku cenu, pa probaš - možda neko traži baš takav motor pa se sve složi kako treba. Ako ne uspe prodaja - bar možeš sebi reći da si probao . :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

A možeš i ovde da postaviš oglas za tu Hondu - Napraviš neku cenu, pa probaš - možda neko traži baš takav motor pa se sve složi kako treba. Ako ne uspe prodaja - bar možeš sebi reći da si probao . :neznam:

 

definitivno sve sto si napisao i ja tako razmisljam upravo,,,,,,,,,,,,,veruj mi na rec,,,,,,,,,,,,,pogotovo tvoja poslednja recenica

bar možeš sebi reći da si probao .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja