Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-Marbella sa R-om

Recommended Posts

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Prelepo ! :D

 

Jel bilo nekih problema oko motora ? Kako ste putovali, kakve je potrosnja kod oba motora bilo ? :)

 

Za Kawu znam da je sve bilo uredu, jer je to najbolja serija Kawe :P:D, ali jel sve bilo uredu sa Suzanom ? :)

 

Svaka cast za put, a Kawa ista bivsa moja 0plac.gif, koju sam prodao sa 72.000km :(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

20 dana je trajao put,nije bilo nikakvih kvarova na motorima jer smo ih bas bas pripremili za put ,kawa sa punim rezervarom prelazila 300km,a ja sam prelazio malo manje oko 270km,u rancu rezervne svecice ,reparatori za gume ,sprej za lanac itd.Okacicu sliku karte da ne bih sad nabrajao gradove a ima ih dosta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

kako ste samo sve spakovali u te torbe za put od 20 dana :D

 

Bravo 0takoje.gif

 

Hehe pa u ranac stvari koje se vade usput i torbe stvari koje se ne vade(tj.vade se kad se stigne negde u hotel) 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak

Momci svaka čast!,sada sam tek pročitao putopis,mogli ste malo zanimljivosti da napišete (sigurno ih je bilo) npr.išli ste auto-putem ili ste birali nacional?,plaćali ste putarinu ili ne?,vaši utisci o Francuskom delu puta?.

Verujem da mnoge na forumu interesuju ovakve stvari pa ako ste u mogućnosti napišite ako ne hvala i za ovoliko.

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Momci svaka čast!,sada sam tek pročitao putopis,mogli ste malo zanimljivosti da napišete (sigurno ih je bilo) npr.išli ste auto-putem ili ste birali nacional?,plaćali ste putarinu ili ne?,vaši utisci o Francuskom delu puta?.

Verujem da mnoge na forumu interesuju ovakve stvari pa ako ste u mogućnosti napišite ako ne hvala i za ovoliko.

Pozdrav

 

Isli smo regionalnim putevima,i to od kad smo usli u Italiju,do Italije auto put,putarinu smo placali na deonicama auto puta od Djenove do Milana,jer smo hteli da odemo do Monce(ne bih sebi oprostio da nismo otisli :) ,Francuska rivijera je po meni ostavila lep utisak,ali tek kad smo se izvukli malo dalje od Nice Kana itd,ali Spanija tek nesto posebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

dzhoni brate napishi koju rech shta si se stis'o :D

fotke bombona, monza :takoje: :takoje:

 

Charlie burazere trese me temperatura,grlo je zapuseno,boli do 00,nos slini,upala misica,nemam apetit,josh da ti pisem tu sad ja nesto?! 1lol.gif,aj kad mi bude malo bolje ima da kenjam 6 strana,da imate sta da citate za zimski period :) btw hvala za fotke,ali nisam nosio svoj profi aparat....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

imash opremu od 2000E i nisi nosio na put, to ti je smrtna kazna!

zavidim ti na putovanju, verujem da ste se odlichno navozali! daj josh fotki i ozdravi pa da ispishesh to kako dolikuje! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja