Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Sport- Pomoc oko kita ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yz250, zx6r

Pozz ljudi...Imam kineski kit 80cc sa kojim sam presao preko 15.000 km 0takoje.gif Ali glava je ostala fabricka 50cc.Sad' kupio bih ponovo neki kit od 80cc da zamenim, posto je skuter dosta izgubio start i snagu.Pa me zanima koliko cu dobiti ako stavim glavu od 80cc ? Da li cu dobiti neko vece ubrzanje. Negde sam procitao da se sa glavom dobija jos nekih 40% brzine.. 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

:staa::stabre:

druze nesto si ti ovde gadno pobrkao, predpostavljam da mislis na CILINDAR a ne glavu , tj ako je fabricki cilindar 50ccm onda je 50ccm, osim ako se promeni CILINDAR i stavi veci od 80ccm, mozda ti imas neke druge delove iz tog kita od 80ccm (karburator, dizne, filter, auspuh..) ali NE cilindar , sto je ono glavno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yz250, zx6r

Cilindar mi je 80cc, a glava cilindra (ventili,klackalice...) je ostala ista od 50cc 4t je skuter,je l razumes ? Stavljen je veci cilindar tj stublina,klip..A glava je ostala fabricka ..

 

Skuter je bio 50cc, pa je kitovan na 80cc.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Moj upitnik je bio sarkasticne prirode jer ne razumem kako mozes staviti cilindar a ostaviti glavu fabricku i to tako lepo da radi. Ako budzis, a to se nikada ne isplati i samo upadnes u probleme jer ti redom crkava sve sto nisi budzio a potrosne delove menjas ko carape (kais, pakne, gume) onda brate budzi redom. Cilindar, klip, glava, klipnjaca, radilica, paljenje, filter vazduha, karburator, kais, rolnice itd. I nije ti bas dugo trajao kit ako je u pitanju 4t motor.

 

Sve sto cujes u vezi budzenja, pola je izmisljeno a druga polovina preterivanje. Cudi me da nisi odustao posle prvog kita sto ti se sjebao i lepo vratio fabriku i skupljao kes za polaganje neke od A kategorija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Cilindar mi je 80cc, a glava cilindra (ventili,klackalice...) je ostala ista od 50cc 4t je skuter,je l razumes ? Stavljen je veci cilindar tj stublina,klip..A glava je ostala fabricka ..

 

Skuter je bio 50cc, pa je kitovan na 80cc.

sorry, ja mislio da je dvotaktni pa zato :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yz250, zx6r

Moj upitnik je bio sarkasticne prirode jer ne razumem kako mozes staviti cilindar a ostaviti glavu fabricku i to tako lepo da radi. Ako budzis, a to se nikada ne isplati i samo upadnes u probleme jer ti redom crkava sve sto nisi budzio a potrosne delove menjas ko carape (kais, pakne, gume) onda brate budzi redom. Cilindar, klip, glava, klipnjaca, radilica, paljenje, filter vazduha, karburator, kais, rolnice itd. I nije ti bas dugo trajao kit ako je u pitanju 4t motor.

 

Sve sto cujes u vezi budzenja, pola je izmisljeno a druga polovina preterivanje. Cudi me da nisi odustao posle prvog kita sto ti se sjebao i lepo vratio fabriku i skupljao kes za polaganje neke od A kategorija.

 

Ako vratim fabricki cilindar ne mogu brt ni da krenem sa njim...Ne isplati se mng budziti skuter (kineze).Kad' se preracunas ispadne da je bolje da si kupio neki 125, a to cu i da uradim..I da se vozim kao covek..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja