Jump to content

Moto Zajednica

BMW o kom bih voleo da saznam nesto vise

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Zamolio bih za info vezane za ovaj motor i ukoliko je neko upoznat sa dobrim / losim karakteristikama istog da nesto pomene.

Naleteo sam slucajno na nj pre par godina u Wien. Odmah mi je zapao za oko ali posto sam bio frci sa vremenom samo sam uspeo da napravim ovu fotku...

Jako me zanima da saznam sta je u pitanju pa eto...ko moze da pomogne - unapred zahvaljujem.

 

PS.

Izvinjavam se ukoliko sam ovo postavio na pogresnom mestu !?

post-34179-0-11353700-1408447176_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Mislim da ga je pazario kolega na forumu a nik mu je @peca es 175. Ne znam da li se bas tako pise ali potrazi ga u listi clanova pa ga pitaj.

 

Evo ga: mz-es175/2.peca

 

Da...vec sam pronasao i ovde na forumu gde se pominje o motoru. Hvala i tebi Sr3ck0 1aha.gif

 

 

 

@stari roker /// Vala, i taj info za JB videh... Mozda jos jedan dokaz o tome kakva je makina u pitanju ?!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

evo mene da nesto kazem o ovom modelu ja posedujem indipendeta ima razlike u godinama ali samo na sasiji motor je isti ima tri modele clasik indipendet i jos neki kojeg se trenutnone secam kako se zove taj ima prednji tocak i vilu drugaciju, ok ovaj motor ma sllici je stari clasik koji je preureden friziran pa ne lici bas kao fabricki modeli, sta reci za ovaj motor sto ga vise vozite to vam se vise svida bar meni se tako cini zahteva servise, ulje filtere svakih 10000 hiljada ventile stelovati i sihronizovati rad motora ja to sve sam radim pa mi nije to neki finansiski trosak. cuvanje u garazi, pokriven normalno uvek opran suv kad se ne vozi hoce da korozira ali samo povrsno brzina mu je oko 168 km ali moze malo brze nekih 10km, vetrobran je pomom misljenju potreban dobar kada se ide van grada ali u gradu treba sasvim polako voziti nije bas za ono kreni stani, menjac je perfetan sa petom brzinom mozete se voziti po alpima, sve u svemu solidan motor,ako zelis da imas motor koji ce da sluzi mnogo godina kupi ga neces zaliti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja