Jump to content

Moto Zajednica

Smeštaj u Kladovu

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Planiram izlet do Kladova za vikend pa bi mi trebala preporuka za smeštaj za 1 noć za 2 osobe i naravno kutak za motor da ne noći na ulici ako baš ne mora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Aquastar Danube Hotel

Dunavski Kej 1 Kladovo, 19320

Noćili smo šestorica u subotu, sve OK, motori ispred ulaza hotela bezbedni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Znam za taj hotel ali osim što nema mesta za petak i cena prelazi budžet koji sam planirao.

 

Više sam za neki privatni smeštaj ali hvala za preporuku u svakom slučaju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

Ja sam bio pre 3 ili 4 godine, bilo je oko 5-10 eur po osobi ako se secam. Koretkatn smestaj, Franc 019 802185. Pozovi, mada je pitanje da li je taj broj i dali radi.... (Motor smo ugurali u dvoriste).

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ja sam bio pre 10 dana sa suprugom.. Privatni smestaj u kuci sa dvoristem.Motor parkirao u dvoristu, pristojne i ciste sobe, kupatilo. Cena 500din po osobi. Evo ti br. tel. 0655155037 apartmani Sava. Inace,smestaj mi je nasao clan BJB foruma SHOKLA tj Nenad. Ako nemaju ovde nista slobodno, obrati se slobodno njemu na PP, covek je skroz OK i sigurno ce ti pomoci da nadjes smestaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Idem sa suprugom na izlet do Kladova pa mi treba savet gde da idemo i šta da radimo u Kladovu.

Jel imate  preporuku za neki restoran? Šta treba da vidimo i gde da se prošetamo?

 

Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Kladovo zivne leti... U principu postoji stari grad, setnja pored Dunava kejom... Nema mnogo toga... Inace, lep

mali gradic na obali Dunava.

Restorani su u pesackoj zoni, koja bude u bastama tokom leta... Mislim da ima i jedna ok kafana preko puta Sportskog centra.

Nazalost, riblji restoran Šaran koji bi mogao da preporucim (jedno 25km ispod Kladova), je izgoreo pre dva dana...

Vise ce navesti ljudi koji zive u blizini ovog mesta, znam da ih ima.

http://www.turizamiputovanja.com/kladovo-donji-milanovac-avantura-na-djerdapu/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Moram ovo da kazem.Kapetan misin breg.Pre dve godine sam isao niz dunav i svratio na ovaj stvarno lep vidikovac.Samo mislim da nije toliko lep da bi se na njemu naplacivao ulaz.Vratili smo se sa kapije gde je pisalo da placanjem ulaznice oplemenjujete ovaj prostor ma nije valjda.Ona silna etno sela po srbiji koja kostaju bogastvo pa se niko nije setio da naplacuje ulaz.Mozda oni i nenaplacuju ulaz ali je tabla stajala na samom ulazu.Hvala,dovidjenja oplemenite se sami

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Da se nadovežem na Rajin post.

Navratili grupno jedan vikend, tada nije bila tabla da se naplaćuje ulaz. Pogled prelep i to je jedino što mi je ostavilo pozitivan utisak.

Klopu su nam naplatili kao komplet meni, mislim da je bilo oko 1.000 rsd. Uzmeš tanjir i dođeš do nekog stola i oni ti stave u tanjir šta želiš ali količinski izuzetno malo.

U to vreme u drugim restoranima ta količina klope nije prelazila 500 rsd.

Tako da sam bio razočaran kvalitetom i količinom klope, ne znam da li je tako i sad ali ja više tamo ne idem.

Jedino možda na neku pauzu uz kafu ili sokić ali ako se stvarno ulaz naplaćuje iz principa ću zaobići tu lokaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Hvala svima.

Bili smo i super smo se proveli. Bilo je idealno vreme za vožnju. Kao i obično na tom putu ima više motora nego automobila. Obično do Kladova odem sa društvom u jednom danu, tamo i nazad na brzinu. Ovaj put sam išao sam sa ženom lagano i opušteno. Stali smo na svako mesto koje nam je bilo zanimljivo. Spavali smo u privatnim apartmanima Mona Liza. Smeštaj je malo skuplji (5500 din.) ali je lep i na dobrom je mestu, u centru je i ima pogled na jezero. Jeli smo u restoranu Tekijanka u centru. Klopa je bila ok ali ništa specijalno. Pošto su mi doneli jelo koje nisam tražio, iskupili su se kolačima na račun kuće pa smo im oprostili grešku :-). Račun je bio 2200 din. za nas dvoje, što je opet OK. Ja sam se nadao da ćemo naći neki riblji restoran na šetalištu uz reku ali ništa. Sve u svemu, čini mi se da sva mesta na tom potezu imaju neviđen turistički potencijal koji je jako slabo iskorišćen. Moglo bi tu što šta da se unapredi bez mnogo ulaganja kao npr. da se nalazište Lepenski Vir obeleži kako treba. Ima samo jedna tabla i to u sred krivine. Ako bi npr. kolima promašio skretanje, još kilometrima ne bi mogao da nađeš mesto da se bezbedno okreneš. Obzirom da je to jedno od najznačajnijih arheoloških nalazišta u Evropi, trebalo bi da postave one braon turističke table na svakih nekoliko kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja