Jump to content

Moto Zajednica

problem GsxR K8 1000

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova

Pozdrav prijatelji treba mi pomoc oko vec navedenog modela suzukija imam GSXR K8 1000

 

Kada upalim motor ujutru kratki xenon radi normalno poslje jedno 10 minuta voznje ugasim motor i krenem da ga upalim kratki xenon nece nema sanse a dugi xenon radi normalno sta bi to moglo da bude ?

 

I danas mi se desio taj problem da mi je žica sto se spaja na zadnju kocnicu predpostavljam da je za štop svjetlo se odlemila i sigurno je napravila nekakav spoj pa mi na motoru ne pokazuje da mu radi instument tabala ni zmigavci ni stop svjtlo samo radi prednji far, a motor mogu normalno upaliti i voziti al opet nista ne pokazuje samo prednji far radi . sta je tu moglo da rikne dali ima neki osigurac ili nesto slicno ?

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Kupi hondu 1nanana.gif A sad ozbiljno, verovatno su otisli osiguraci, proveri ih, ali u slucaju da jesu, znaj da ne crkavaju bez razloga, nesto ti pravi spoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Burgman 650

Mislim da ti taj xenon brljavi instalaciju. Pocupaj to i stavi normalne sijalice. Iznad dekle magneta ti stoje osiguraci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR

Zasto da cupa ksenone nije mi jasno?

 

Ako nas nekoliko desetina miliona na svetu vozi sa ksenonima onda mislim da nije to problem, naravno osim ako je neki kvar...

 

Ksenone lako mozes da ispitas... 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

osigurac ti je rikno, imao si kratak spoj. ispod vozackog sedista su ti osiguraci u maloj crnoj kutiji. proveri koji je i zameni ga. Kad otvoris kutiju mislim da se bas taj osigurac nalazi sa desne strane treci po redu. pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Burgman 650
Zasto da cupa ksenone nije mi jasno?

 

Ako nas nekoliko desetina miliona na svetu vozi sa ksenonima onda mislim da nije to problem, naravno osim ako je neki kvar...

 

Ksenone lako mozes da ispitas...

Zato sto balasti znaju posle nekog vremena da pocnu da brljave citavu instalaciju i treba ih zameniti ili ukloniti. Nekoliko puta mi se bas to desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Hvala na tačnim savjetima samo je do osiguraca bilo.... ta žica mi je pravila spoj zato je i xenon slabo radio sada radi bez ikakvih problema i komplikacija. Mjenjoa sam ulje i filtere usput sam to uradio.... samo me zeza sasd malo pusta ulje na viljusci amortizera to jest jedan stap pisa nije u pitanju semering nego viljuska ima parnica na sebi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja