Jump to content

Moto Zajednica

Kit ili fabricki,skuteri 50cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Treba mi ponovo pomoc iskusnih :). Izbor je s malaguti madison ili piaggio x9,pao na 50cc,prvenstveno zbog policije,jer sa maloletan :). sad sam u dilemo oko odabira skutera,najvise mi se dopadaju Yamaha Aerox,Gilera runner i Peugeot speedfight 2. Po meni,aerox je najbolji,ali i najskuplji,ispod 800e,slabo sta moze da se nadje,a sto se tice gilere,trenutno nema ni jedan primerak na oglasima koji mi se dopada..Budzet mi je oko 800e. Moj drug ima speedfiht 2, 2005 god,sve na njemu fabricko,i skuter nece da se mrdne..ako mu zadnji tocak stane na ivicnjak on ne moze da ga pokrene.. 70 kmh ne moze da predje.. dok drugi drug ima kitovan speedfight 2 ,od 70cc,s stage 6 auspuhom,malossi filter za vazduh,polini klip.. skuter ide kao mecava.. do 110 stize.. aerox je stv lep skuter,ali je skup,i ne fukncionalan,za 1 osobu je,svozac mora da sedi na plastici,ali su svakako najbrzi i bez friziranja ikakvog. neki kazu da je friziranje skutera losa stvar,jer se masina upropasti i kazu da je najbolje da kupim nesto sto je fabricko. Ali opet,ako uzmem fabricki skuter,kojeg cu morati da guram uzbrdo jer nista ne moze da me izvuce,opet nisam nista postigao.

http://www.polovniautomobili.com/oglas4795160/peugeot_speedfight_2/ ovaj skuter ne izgleda lose,ali me strah da masina nije pred riknjavanjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Ma kakvi bre skuteri , uzmi apenca u svakoj brzini ce se popeti uzbrdo 0takoje.gif

Jos za 200e mozes veoma dobrog naci i ostane ti 600 e 1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Cvaje moras da servisiras svakako jer termo grupa crkava nakon 10k+ kilometara. Ako je dobar kit izdrzace ti isto toliko samo sto je servis skuplji jer su dobri kitovi preko 200 eur pa navise. Kada stavis kit druge stvari se brze trose pa ces i tu imati vise troskova a i goriva + ulja ces trositi bar 50% vise nego na fabrici. Ako ti ovi troskovi ne predstavljaju problem i nemas problem sa policijom kada te zaustave da ides 100km/h na zute table onda kupi skuter koji ima kit. Cvaje sa fabrickih 49cc bez blokade mogu da idu maximum do 90 po ravnom, 80 je neka normalna brzina kojom mozes da teras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja