Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-S1000

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

A ne mogu pa da ne obratim pažnju na taj oglas da neko prodaje motor 2013. praktično nov za 3.800 evra. Verovatno možeš kafu da skuvaš na njemu koliko je vruć.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Liče bruka, ali honda ima zadnju mono viljušku.

 

Ima fino ogibljenje i kočnice, bar ovaj prototip. Pominje se i mogućnost da će imati i traction control, a ABS opcija bi svakako morala da postoji. Ali ponovo je u pitanju motor pravljen za japance, kratak, malo prostora za suvozača pa samim time malo prostora i za dobar držač bočnih kofera :( Baš kao i Honda :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Meni se, na primer, ovo dopada. Od Suzukija smo uvek dobijali manje-vise klasicne nakede, ovo sada je malo savremenije, "ostrije". Tacno je da podseca na Z1000, ali sta da se radi, ne mogu oni nesto novo i revolucionarno da izmisle u pogledu dizajna. Ovo je nekako najuniverzalnije za siroke mase...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Liče bruka, ali honda ima zadnju mono viljušku.

 

Ima fino ogibljenje i kočnice, bar ovaj prototip. Pominje se i mogućnost da će imati i traction control, a ABS opcija bi svakako morala da postoji. Ali ponovo je u pitanju motor pravljen za japance, kratak, malo prostora za suvozača pa samim time malo prostora i za dobar držač bočnih kofera :( Baš kao i Honda :(

 

Ček bre, ne razumem! Jel sam ja pogrešio podforum ili bi ti od nejkeda da praviš turing motor? Pa šta ako nema prostora za suvozača i mesta za bočne kofere? Onome ko kupuje ovakav motor to sigurno i nije cilj. Ovo je za vožnju po gradu, prtljag je po džepovima a suvozač(ica) ide do kafića.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ti kupuješ za svaku namenu po jedan

motor? Gde staviti kišno odelo, recimo? U ranac? Recimo BMW R1200R i K1300R imaju nosače bočnih kofera, a naked motori su.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ti kupuješ za svaku namenu po jedan

motor? Gde staviti kišno odelo, recimo? U ranac? Recimo BMW R1200R i K1300R imaju nosače bočnih kofera, a naked motori su.

 

Slažem se da ne ali ovaj model posebno je realno moderni kafe rejser. Zna se koji ljudi su ciljna grupa i šta je poenta ovog motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam posmatrao ovaj motor u kontekstu izbora moje nove mašine, verovatno si već video temu o K1300R, a potpuno se slažem sa vama da je ovaj motor samo za Silikonsku dolinu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ovo je pre svega R motor za one koji nece da se '' grbave '' na autenticnim R-ovima...znaci sve je tu i snaga i brzina samo je polozaj udobniji.Recimo ja bi uvek pre kupio njega nego grbavog....mada realno grbavi je bolji za stazu ....ali koliko onih koji voze R-ove realno ode na stazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Kakav crni Strahinjic Ban, kakvi bakraci. Ja sam prosao pola Juge sa samo tank torbom na tanku.

Mrvicu smarucka po krivinama, ali daleeeko manje od 3 kofera pozadi. :D

 

Edit: A u slucaju da gospodza putuje iza, onda je tank torbu potrebno odsarafiti na duplu visinu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ал' је ружан за све паре... Сад се ваљда труде ко ће ружнији мотор да направи?! 'ебеш мотор коме је дупе вишље од главе... А јадна сувозачица седи на оном кур*ићу од тзв задњег седишта и бори се јадна за живот...

Ово је наравно моје субјективно мишљење.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Jes' da su svi isti, ali meni su svi prelepi. Ja sam se sa mojom gospođom (dok još nije bila gospođa) izgrbavio na R-u, putovali smo do Grčke na more, do Beča, do Brna... Već više od godinu dana se razmišljam da nešto promenim na udobnije, ali kako volim sportski izgled Z mi je bio prvi izbor. Koferi i bisage bi bili ssastavni deo ovakvog motora kada je reč o putovanjima.

 

Sada, uz ova četiri modela, praktično koji god da mi date, biću zadovoljan. :) Makar za probu.

 

Da li neko ima da mi da krug? Može menjaža na sat vremena, neko sedne na mog Gixxer-a, a ja na neki Z ili CB ili ovaj GSX-S, sve jedno, odemo do neke kavane u okolini grada i popijemo/pojedemo štogod? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Na bazi ovog naked-a napraviše i F verziju, koja se meni više dopada i od naked verzije i od R verzije jer je najupotrebljivija, a odlično izgleda ...

 

 

2015-suzuki-gsx-s1000-receives-faired-sibling-the-gsx-s1000f_2.jpg

 

2015-Suzuki-GSX-S1000F-002.jpg

 

b-2015-Suzuki-GSX-S1000F.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja