Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-S1000

Recommended Posts

• Princ Sherwood-a, 2443 postova
  • Motocikl: Đoka!

A ne mogu pa da ne obratim pažnju na taj oglas da neko prodaje motor 2013. praktično nov za 3.800 evra. Verovatno možeš kafu da skuvaš na njemu koliko je vruć.

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Ne silazi, 5803 postova
  • Motocikl: K1300R

Liče bruka, ali honda ima zadnju mono viljušku.

Ima fino ogibljenje i kočnice, bar ovaj prototip. Pominje se i mogućnost da će imati i traction control, a ABS opcija bi svakako morala da postoji. Ali ponovo je u pitanju motor pravljen za japance, kratak, malo prostora za suvozača pa samim time malo prostora i za dobar držač bočnih kofera :( Baš kao i Honda :(

• Zainteresovan, 554 postova
  • Motocikl: 07 MV Agusta F4 1000R 312, 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 07 Triumph Speed Triple 1050

Meni se, na primer, ovo dopada. Od Suzukija smo uvek dobijali manje-vise klasicne nakede, ovo sada je malo savremenije, "ostrije". Tacno je da podseca na Z1000, ali sta da se radi, ne mogu oni nesto novo i revolucionarno da izmisle u pogledu dizajna. Ovo je nekako najuniverzalnije za siroke mase...

Liče bruka, ali honda ima zadnju mono viljušku.

Ima fino ogibljenje i kočnice, bar ovaj prototip. Pominje se i mogućnost da će imati i traction control, a ABS opcija bi svakako morala da postoji. Ali ponovo je u pitanju motor pravljen za japance, kratak, malo prostora za suvozača pa samim time malo prostora i za dobar držač bočnih kofera :( Baš kao i Honda :(

Ček bre, ne razumem! Jel sam ja pogrešio podforum ili bi ti od nejkeda da praviš turing motor? Pa šta ako nema prostora za suvozača i mesta za bočne kofere? Onome ko kupuje ovakav motor to sigurno i nije cilj. Ovo je za vožnju po gradu, prtljag je po džepovima a suvozač(ica) ide do kafića.

• Podržavam 2

Ti kupuješ za svaku namenu po jedan

motor? Gde staviti kišno odelo, recimo? U ranac? Recimo BMW R1200R i K1300R imaju nosače bočnih kofera, a naked motori su.

• Podržavam 1

Ti kupuješ za svaku namenu po jedan

motor? Gde staviti kišno odelo, recimo? U ranac? Recimo BMW R1200R i K1300R imaju nosače bočnih kofera, a naked motori su.

Slažem se da ne ali ovaj model posebno je realno moderni kafe rejser. Zna se koji ljudi su ciljna grupa i šta je poenta ovog motora.

Ja sam posmatrao ovaj motor u kontekstu izbora moje nove mašine, verovatno si već video temu o K1300R, a potpuno se slažem sa vama da je ovaj motor samo za Silikonsku dolinu :D

• Drug član, 1779 postova

Ovo je pre svega R motor za one koji nece da se '' grbave '' na autenticnim R-ovima...znaci sve je tu i snaga i brzina samo je polozaj udobniji.Recimo ja bi uvek pre kupio njega nego grbavog....mada realno grbavi je bolji za stazu ....ali koliko onih koji voze R-ove realno ode na stazu.

• Lord Sidious Tamni, 4839 postova

Kakav crni Strahinjic Ban, kakvi bakraci. Ja sam prosao pola Juge sa samo tank torbom na tanku.

Mrvicu smarucka po krivinama, ali daleeeko manje od 3 kofera pozadi. :D

Edit: A u slucaju da gospodza putuje iza, onda je tank torbu potrebno odsarafiti na duplu visinu. :D

• Drug član, 2329 postova
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ал' је ружан за све паре... Сад се ваљда труде ко ће ружнији мотор да направи?! 'ебеш мотор коме је дупе вишље од главе... А јадна сувозачица седи на оном кур*ићу од тзв задњег седишта и бори се јадна за живот...

Ово је наравно моје субјективно мишљење.

• Svrati ponekad, 219 postova
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Jes' da su svi isti, ali meni su svi prelepi. Ja sam se sa mojom gospođom (dok još nije bila gospođa) izgrbavio na R-u, putovali smo do Grčke na more, do Beča, do Brna... Već više od godinu dana se razmišljam da nešto promenim na udobnije, ali kako volim sportski izgled Z mi je bio prvi izbor. Koferi i bisage bi bili ssastavni deo ovakvog motora kada je reč o putovanjima.

Sada, uz ova četiri modela, praktično koji god da mi date, biću zadovoljan. :) Makar za probu.

Da li neko ima da mi da krug? Može menjaža na sat vremena, neko sedne na mog Gixxer-a, a ja na neki Z ili CB ili ovaj GSX-S, sve jedno, odemo do neke kavane u okolini grada i popijemo/pojedemo štogod? :)

• Rashodovani bajker, 1731 postova

Na bazi ovog naked-a napraviše i F verziju, koja se meni više dopada i od naked verzije i od R verzije jer je najupotrebljivija, a odlično izgleda ...

2015-suzuki-gsx-s1000-receives-faired-sibling-the-gsx-s1000f_2.jpg

2015-Suzuki-GSX-S1000F-002.jpg

b-2015-Suzuki-GSX-S1000F.jpg

• Podržavam 1

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja