Jump to content

Moto Zajednica

Glinara za pocetnike- 9/10 avgust

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Konacno najavise lepo vreme za vikend a i meni rame sve bolje i bolje pa se razmisljam da konacno odem na cuvenu Glinaru.

 

Ima li zainteresovanih da se organizujemo i idemo zajedno?

Ja sam potpuni pocetnik, off sam vozio jedno 2km ukupno a i po putu vozim tek jedno 2 meseca...

 

Ideja je sutra i/ili prekosutra da se nadjemo i zapicimo zajedno, super bi bilo i ako krene neko iskusniji- sigurno se necemo buniti i zaliti da posle menjamo neko pivo za savet ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja sam zainteresovan za nedelju, u subotu imam obaveze popodne od 12h. Totalni početnik, sa povređenom nogom, ali sa jakom voljom :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Vidim da je prebacena tema- jos sam mislio da kacim odmah ovde ali reko ajd... :)

 

 

Sto se mene tice moze i nedelja, cekamo da se jos neko javi pa cemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ja sam zainteresovan za nedelju, u subotu imam obaveze popodne od 12h. Totalni početnik, sa povređenom nogom, ali sa jakom voljom :moto3:

 

 

I ja sam zainteresovan, ako se vratim u Bg. do nedelje.

 

Takodje kategorija apsolutni pocetnik :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Da sam na vasem mestu gadjao bih dan bez kise i blata, dakle da Glinara bude sto suvlja jer je voznja po blatu jako nezgodna i teska, pogotovo za pocetnika. Cak i sam prilaz Glinari nije naivan za nekog ko nikad nije sisao sa asfalta. Sama Glinara, kako joj i ime kaze ima tlo pretezno sacinjeno od gline koja opet ako je mokra lepi se za tocak, koci i zaglavljuje. Dakle gledajte da bude sto suvlje. Ovo vam pricak kao neko ko ima malo iskustva na off-u(jako malo :D ) pa se nekako ubrajam medju vas i znam otprilike sta bi moglo da vas saceka.

 

Necu nikoga da vam preporucujem da ne bih pravio ljudima pritisak ako imaju drugih obaveza, ali cesto je gore ekipa sjajnih ljudi koji su odlicno drustvo i jos bolji ucitelji pa ako budu u mogucnosti verovatno cete se vec javiti u temi.

 

Ako budem imao mogucnosti pokusacu da vam se pridruzim samo krenite vec da dogovarate neki priblizniji termin kako bi ljudi mogli da se planiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Hvala na savetima, mada ovo sa kisom... kakvo nam je leto bicu srecan da ne pada bas u tom trenutku :)

 

Kao sto sam naveo ideja je sutra ili prekosutra, tj 9.8 ili 10.8. i kako mi se cini pre ce biti ljudi za nedelju nego subotu.

Meni je potpuno sve jedno, zivim relativno blizu i ovo mi je priritet za ovaj vikend :)

 

 

Znam za tu stariju ekipu ali kao sto i sam rece- glupo je nekoga javno pozivati i cimati- ako neko od njih bude raspolozen da dodje vise je nego dobrodosao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ne bih preporučio Glindžu ovaj vikend. Sve je to lepo, znam da imate želju (imam je i ja), ali jednostavno će vam biti mučenje, još ako imate putne gume, zaboravite... Kako sam čuo, leto će trajati do decembra, biće prilike da se ide na Glindžu i biće mnogo lepših dana. Još ima vas tek rehabilitovanih, pa vam to sve dodatno otežava.0takoje.gif

Gledam ovde kod mene na poljskim putevima, blato do kolena, Glindža je barem 10 x gora. Govorim vam iz najbolje namere.

Ako pak idete, slikajte malo.1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

E sad i ti- da razmisljamo racionalno :)

Salim se naravno, nikada nisam bio i zato pokrenuh temu da se skupi vise nas ali i da dobijemo bitne savete pa mozda i taj da ipak ne idemo....

Gume su relativno ok a za promenu trenutno imam ok i aparat i objektiv tako da obecavam da ce biti nekih fotki ako se skupimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Nešto sam gledao prognozu, mislim da je ipak bolje da iskuliram. Izlomio sam se sa putnim gumama prošle nedelje na Goliji, tako da nebih ponovo u blato. Biće nekog leta i kasnije, svakako sam zainteresovan, ali po prašini.

 

btw. nek okači neko ako ima mapu kako do glinare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ja sam za subota - nedelja (svaki vikend) samo da ne bude previse blata, tad bez dobrih krampona klizanje u najavi ;)

 

P.S. Najavise 30 - 31 za vikend suncano :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Ja sam zainteresovan za nedelju, u subotu imam obaveze popodne od 12h. Totalni početnik, sa povređenom nogom, ali sa jakom voljom :moto3:

 

burza nisi ti totalni pocetnik savladao si kop i goliju1moto3.gif0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

To ne smem ni da spomiljem, prosao je čovek sa skuterom, a ja se dobro namucio :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ja danas jedva prošao kultivatorom kroz atar (a on ima, znate, krampone)... 1moto3.gif Neće se skoro voziti po NEasfaltnim putevima...1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Glinara je danas bila ok, više problema je zadavala visoka trava koja krije iznenađenja, a i na strmim deonicama tragovi od točkova je voda dodatno izdubila pa je i tu bilo interesantno. Gornji plato suv, garava dole vlažna a na skokovima zarasla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Juce odvozao off po Avali tu i tamo blato ali moze da se prodje nista strasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Ok, ocigledno se ceka malo suvlji teren :S

 

ma samo teraj suv ili mokar teren kakve veze ima kad su prisutne makar 2KS jedna da gura druga da upravlja motorom nema zime1moto3.gif

post-27243-0-34392700-1408043259_thumb.jpg

post-27243-0-26906600-1408043299_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova

Ok, ocigledno se ceka malo suvlji teren :S

 

ma samo teraj suv ili mokar teren kakve veze ima kad su prisutne makar 2KS jedna da gura druga da upravlja motorom nema zime1moto3.gif

 

Odakle su slike, tj druga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Ok, ocigledno se ceka malo suvlji teren :S

 

ma samo teraj suv ili mokar teren kakve veze ima kad su prisutne makar 2KS jedna da gura druga da upravlja motorom nema zime1moto3.gif

 

Odakle su slike, tj druga?

 

stara planina imas temu bice sad slika na pretek0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja