Jump to content

Moto Zajednica

jenostavno pitanje-zasto vozite......

Recommended Posts

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Za sada NS 125ccm R,malo trosi gde krenem tu i stignem(za sada),a i godine ogranicavaju ali do jeseni :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Mislim da su nakedi(a samim tim i moj sv) najupotrebljuivijii motori za svaki dan.Dovoljno su udobni za duza putovanja,dovoljno su brzi za tvrdju voznju,nije mucno voziti ih po gradskim guzvama.Nisu ekstremni ni u cemu,ali sveukupno mislim da u svim segmentima poseduju odredjene kvalitete(sem u offroadu).I da,sto se izgleda motora tice,mislim da su najlepsi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: ugljevik
  • Motocikl: honda silver wing 500

vozim HONDU SILWER VING 500 GL zato sto volim udobne i putnicke motore na kojima se neumara ni posle mnogo predjenih kilometara. Zelja mi je da posle ovog vozim GOLD VING jer jos udobniji od svog starijeg brata. A zasto vozim motor inace? Jer je osjecaj jedinstven i onaj ko nevozi motore nemoze to shvatiti a i ne pokusavam takvima da objasnim jednostavno im kazem da sjednu na motor i probaju sami da osjete sav taj adrenalin i to uzuvanje kao i slobodu koju ti pruza voznja na dva tocka.

 

post-2862-12878994477391_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Od malena vozim, i voznja mi je u krvi. Valjda do sada nisam vozio samo voz i avion :) (grubo receno) Volim putovanja, zato se i bavim voznjom autobusa, svaki kilometar je nesto drugacije,ali to moze razumeti samo onaj ko voli. A motor vozim jer me dopunjuje to je onaj osecaj koji mi hvali na poslu, to jest vetar i prkos njemu i osecaj slobode koji je nezamenjiv bilo cime, a kinez zato sto se nema para za nesto bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Indjija

Ja vozim yamahu drag star xvs 650,iz prostog razloga sto mi se motor svideo kada sam ga video.A tek kada sam se isprobao... Udoban je,dobro nije bas za neku gradsku voznju,mada ni u takvim slucajevima ja barem nisam imao nekih problema,dok je za dalji put idealan

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: kula

Tjah sta god da kazem bice pogresno protumaceno . Vozio sam svasta ali ovo je bas teska kategorija .

Harley je stvarno posebna prica .

I zapravo dobra .I ne mislim o drugim .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja