Jump to content

Moto Zajednica

Enduro Stara Planina 2014

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Evo ovako ide ruta... Pre Dojkinaca tj. posle sela Brlog levo je odvajanje za Paklesticu, dalje se ide do Pakleskog vrha pa dalje na Vrtibog. Od Vrtiboga na tzv. Zabu tj. Krvavih bara i dalje na Bratkovu stranu. Ko moze dalje do Midzora moze, ko ne moze silazi u Topli Dol pa dalje do Toplodolske reke blizu Mrtvackog mosta koju gazimo i izlazimo uzbrdo na hidrocentralu tj na branu na Zavojskom jezeru pa dalje sa neurbanizovane strane jezera opet do Paklestice ali sada ne preko Pakleskog vrha nego odozdo do Brloga i Dojkinaca. Tako da se pravi krugod nekih 140 km... Ima 3-4 km asfalta cisto da odmorite malo i to od Toplog dola, ali iz centra sela pa do gazenja reke kod Mrtvackog mosta... Eto karta da se podsetite malo. Ne preporucujem patrolne staze da ne bude problema sa patrolama pogranicne policije Bugarske....Voznja je u subotu posle dorucka. Nedelja nije za voznju i nije planirana. Mada ko bas voli moze i to....

 

0staa2.gif 140 km...nadam se da su u Toplom dolu, otvorili benzinsku pumpu.... inace ce trebati tehnicka podrska , za male motore 1neznam.gif

 

pa ti na kopu rece da cuvas ST za staru nije ti problem da ja napunis i teras ili Strasilo preskace i ovu voznju1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Na moju veliku zalost ove godine necu moci da dodjem, odose moje enduro voznje u spavacu sobu, francuski lezaj i namestaj, a cuvao sam se bas za ovu voznju jer mi je najbolja prosle godine, sto ne znaci da su ostale voznje bile lose 0plac.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Evo ovako ide ruta... Pre Dojkinaca tj. posle sela Brlog levo je odvajanje za Paklesticu, dalje se ide do Pakleskog vrha pa dalje na Vrtibog. Od Vrtiboga na tzv. Zabu tj. Krvavih bara i dalje na Bratkovu stranu. Ko moze dalje do Midzora moze, ko ne moze silazi u Topli Dol pa dalje do Toplodolske reke blizu Mrtvackog mosta koju gazimo i izlazimo uzbrdo na hidrocentralu tj na branu na Zavojskom jezeru pa dalje sa neurbanizovane strane jezera opet do Paklestice ali sada ne preko Pakleskog vrha nego odozdo do Brloga i Dojkinaca. Tako da se pravi krugod nekih 140 km... Ima 3-4 km asfalta cisto da odmorite malo i to od Toplog dola, ali iz centra sela pa do gazenja reke kod Mrtvackog mosta... Eto karta da se podsetite malo. Ne preporucujem patrolne staze da ne bude problema sa patrolama pogranicne policije Bugarske....Voznja je u subotu posle dorucka. Nedelja nije za voznju i nije planirana. Mada ko bas voli moze i to....

 

0staa2.gif 140 km...nadam se da su u Toplom dolu, otvorili benzinsku pumpu.... inace ce trebati tehnicka podrska , za male motore 1neznam.gif

 

pa ti na kopu rece da cuvas ST za staru nije ti problem da ja napunis i teras ili Strasilo preskace i ovu voznju1lol.gif

 

Ako dolazim sam, ide STara...a po svemu sudeci, trebalo bi u drustvu od 2-3 manja motora e tada ce laksi da idu, na prikolicu.

 

Ipak za STaru , Stara planina nije nepoznanica..... bili smo prosle godine 1hej.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Na moju veliku zalost ove godine necu moci da dodjem, odose moje enduro voznje u spavacu sobu, francuski lezaj i namestaj, a cuvao sam se bas za ovu voznju jer mi je najbolja prosle godine, sto ne znaci da su ostale voznje bile lose 0plac.gif

 

 

Pa nek` je sa srecom! :D

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ggTF43xq-Y

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: KTM 300 EXC

Racunajte i mene, samo sto cu ja da dodjem u subotu ujutru na start i u subotu uvece odoh za Slavinju tamo su moji, tako da me za spavanje ne racunajte. Za majicu (velicina L) i klopu posle voznje me racunajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

1. Vlada SD

2. Aćimo

3. Misko Pit

4. baltrekk

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy

11. anbeast

12. Johann, (L veličine)

13. ghostdog (L i vecera)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

 

Gorzi jel bio ovaj kod tebe na veridbi? 1moto3.gif

post-19142-0-54301900-1408111919_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

 

vidju li ti ovo to ko da POPSYguru STeneras progovara iz tebe 1care.gifpostujem svaka cast vidimo se

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

 

Gorzi jel bio ovaj kod tebe na veridbi? 1moto3.gif

 

 

 

 

Uuuu vidi mi kuma 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

 

vidju li ti ovo to ko da POPSYguru STeneras progovara iz tebe 1care.gifpostujem svaka cast vidimo se

 

 

 

 

Nemoj tako, ipak je on vrhovni vodja 1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Nema izgovora, septembra mi je svadba, skoro bila veridba.. moja pa sestrina.... prekljuce registracija... u nedelju kad stignem iz Dojkinca spavanjac pa uvece putujem na more... no excuses 1nanana.gif

 

vidju li ti ovo to ko da POPSYguru STeneras progovara iz tebe 1care.gifpostujem svaka cast vidimo se

 

 

 

 

Nemoj tako, ipak je on vrhovni vodja 1care.gif1care.gif1care.gif

 

upravo tako oseca se snazan uticaj POPSYmizma za blato 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

1. Vlada SD

2. Aćimo

3 Misko Pit (XL)

4. baltrekk

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy

11. anbeast

12. Johann

13. ghostdog (L i vecera)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 968 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

1. Vlada SD

2. Aćimo

3 Misko Pit (XL)

4. baltrekk (L)

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy

11. anbeast

12. Johann

13. ghostdog (L i vecera)

 

Dolaze sa mnom još neke Gladne Vrane iz Zaječara ali nisu na forumu:

 

- Elvis

- Nikola

- Ivica

- Boban

- Max

- Žika

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Juče se vratih sa puta i sad tek čitam temu. Evo dve slike za informaciju.

Cena od 500din za noć uključuje korišćenje kupatila, struje i klope sa domaćinima, jutarnja kafica i rakica uključeni u cenu. Motor sam parkirao kod njih u dvorište ali i preko puta ima mesta za nekoliko, da ne kisnu.

Ja sam im već najavio da će im zvrndati gomila motora po selu i zovite da se najavite za noćenje. Ovi imaju malu dvokrevetnu sobu i još jednu veću.

U selu ima još tri kuće koje izdaju ali njihove telefone nemam.Svakako pitajte ispred prodavnice ili bilo koga tamo.

 

edit - još jedna vrlo važna napomena !!! VIP mreže tamo nema, preko dana uglavnom uopšte a noću samo ponegde bugarski roming. MTS šljaka odlično u selu, dok se ne krene prema Tupavici i Arbinju makadamom, onda samo ponegde prošarano.

post-4059-0-44598400-1408269528_thumb.jpg

post-4059-0-03489700-1408269545_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja sam to trazio za buraza, koji ce sa lepsom polovinom, nevezano za nas da ide u to vreme....inace u karauli imam sasvim dovoljno komfora i mesta za endurase.

 

Hvala , puno 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

1. Vlada SD

2. Aćimo

3. Misko Pit (XL

4. baltrekk

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy (XL)

11. anbeast

12. Johann

13. ghostdog (L i vecera)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Posto se iskljucivo vozi klasicni soft enduro, makadamskim I slicnim sumskim putevima kuda idu motori ogromnih gabarita, Belopalanacka hard enduro ekipa nema sta da trazi.

Mi ce mo biti na Staroj sutra I prekosutra ali u nasem stilu, pa ko je zeljan ekstremnog hard endura moze da nam se pridruzi...pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Posto se iskljucivo vozi klasicni soft enduro, makadamskim I slicnim sumskim putevima kuda idu motori ogromnih gabarita, Belopalanacka hard enduro ekipa nema sta da trazi.

Mi ce mo biti na Staroj sutra I prekosutra ali u nasem stilu, pa ko je zeljan ekstremnog hard endura moze da nam se pridruzi...pozzz

 

 

Nije li smisao voznje na Staroj planini i druzenje sem voznje ili je vasa ekipa toliko tehnicki iznad ostalih da vam je glupo druziti se i pricati sa njima ....soft endurasima mislim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Drugari, moram da Vam se izvinem za ovaj put.

 

Žao mi je što neću upoznati ekipu.

 

Lep provod želim i još lepšu vožnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja