Jump to content

Moto Zajednica

Enduro Stara Planina 2014

Recommended Posts

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Tako je...uvek ima gori i losiji put..... tj. mozes da ne nadjes put 1lol.gif

 

Tacno tako... gde je put malo losiji, ljudi obelezili 1lol.gif

post-19142-0-89611100-1407967892_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Turi me na spisak profesore fennec :)

 

@cedo11: Ja prosle godine nisam znao da je put kroz Arbinje "neprohodan" pa se u dolasku sa stvarima i supermoto kineskim gumama spustih sa Krvavih bara do Dojkinaca. Dok je suvo, maltene svaka guma moze skoro svuda gde ima makar kakve staze :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Turi me na spisak profesore fennek :)

 

@cedo11: Ja prosle godine nisam znao da je put kroz Arbinje "neprohodan" pa se u dolasku sa stvarima i supermoto kineskim gumama spustih sa Krvavih bara do Dojkinaca. Dok je suvo, maltene svaka guma moze skoro svuda gde ima makar kakve staze :)

 

Profesor kaze, Odlican 5 0takoje.gif

 

Javi se covek predvece, tako nekako bese, da je na Staroj, na Krvavim barama i da ce preko Arbinja doci do Dojkinaca.... Ja mislio sali se. Nije put bas najbolji, nije bas uputno, ne moras bas tuda, drz' ne daj.......... Kad u neko doba (mrkli mrak) pojavi se covek s baterijskom na glavi iz pravca Arbinja.Karaula na kraj sela, nigde niko..... Slicno sam se osecao kao Bili Piton iz maratonaca posle onog cuvenog "dobro vece" 1staa.gif

 

1. Vlada SD

2. Aćimo

3. Misko Pit

4. baltrekk

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy

11. anbeast (L velicina)

post-19142-0-45406700-1407971141_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

1. Vlada SD

2. Aćimo

3. Misko Pit

4. baltrekk

5. Wanjamoto

6. Cilesd

7. Ledu77

8. Radiša

9. Toma Svrljig

10. gorzy

11. anbeast

12. Johann, molim jednu majicu L veličine. (dolazim s ljutom kineskom samohotkom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

a da, posaljite mi i velicinu majci koje nosite....

Nego brinem se, Kepo ga nema..... 0stabre.gif

pa Aca pn, pa darioo, da kosmosic, da kloktor, pa popsy pirotski zet.....

Jager, misa pei....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Turi me na spisak profesore fennec :)

 

@cedo11: Ja prosle godine nisam znao da je put kroz Arbinje "neprohodan" pa se u dolasku sa stvarima i supermoto kineskim gumama spustih sa Krvavih bara do Dojkinaca. Dok je suvo, maltene svaka guma moze skoro svuda gde ima makar kakve staze :)

 

Nemoj da palis coveka, kad si stigao si sa pola motora 1lol.gif...posle nije bio ni za asfalt 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Turi me na spisak profesore fennec :)

 

@cedo11: Ja prosle godine nisam znao da je put kroz Arbinje "neprohodan" pa se u dolasku sa stvarima i supermoto kineskim gumama spustih sa Krvavih bara do Dojkinaca. Dok je suvo, maltene svaka guma moze skoro svuda gde ima makar kakve staze :)

 

Nemoj da palis coveka, kad si stigao si sa pola motora 1lol.gif...posle nije bio ni za asfalt 1nanana.gif

 

Aaaa, NE! ''Motor'' nije bio ni za asfalt tek sutradan posle rute za autobuse i kamione sa prikolicom. (preko Paklestice i Vrtiboga) :D Arbinje mu je prijalo. :)

 

 

@ Lisac: Meni L majicu.

 

Iskrsao mi je problem, moram caleta u petak i subotu da vozim i razvozim po bolnicama tako da cu verovatno tek u subotu u neko doba poci iz Zajecara i probati da vas ulovim negde oko Midzora, Toplog Dola ili tako nekako... Ukoliko vas ne nahvatam, dolazim u Dojkince...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Kako bese, jel se moze tamo od Vrazijih glava, patrolnom stazom, nekako do Koprena, pa preko Ponora (ili tu negde u okolini) do Dojkinaca? Prosle godine su AcaPN, Pit i ekipa uspeli da obidju one stene na Vrazijoj glavi nekud kroz Bugarsku i da nastave patrolnom stazom do Midozra. Ja bih isao suprotnim smerom ali ne bih (ako je moguce) na Krvave bare i Arbinje, nego gore, patrolnom stazom... Moze neko da mi da neki detaljcic, track log, stagod....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Evo ovako ide ruta... Pre Dojkinaca tj. posle sela Brlog levo je odvajanje za Paklesticu, dalje se ide do Pakleskog vrha pa dalje na Vrtibog. Od Vrtiboga na tzv. Zabu tj. Krvavih bara i dalje na Bratkovu stranu. Ko moze dalje do Midzora moze, ko ne moze silazi u Topli Dol pa dalje do Toplodolske reke blizu Mrtvackog mosta koju gazimo i izlazimo uzbrdo na hidrocentralu tj na branu na Zavojskom jezeru pa dalje sa neurbanizovane strane jezera opet do Paklestice ali sada ne preko Pakleskog vrha nego odozdo do Brloga i Dojkinaca. Tako da se pravi krugod nekih 140 km... Ima 3-4 km asfalta cisto da odmorite malo i to od Toplog dola, ali iz centra sela pa do gazenja reke kod Mrtvackog mosta... Eto karta da se podsetite malo. Ne preporucujem patrolne staze da ne bude problema sa patrolama pogranicne policije Bugarske....Voznja je u subotu posle dorucka. Nedelja nije za voznju i nije planirana. Mada ko bas voli moze i to....

post-19142-0-88781300-1408017948_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Kako vam zavidim... Fali mi samo malo vremena i dosta iskustva pa da mogu i ja da krenem :D

 

Gresis, fali ti samo vreme, jer iskustvo stices vremenom i kilometrima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Moguce da si u pravu ali ja vozim tek 3 meseca, nemam ni 1000km iza sebe na STaroj i mozda 500km na skuteru za par godina...

Pritom sam imao pad pre 3 meseca pa mi se cini da sad jos sporije/opreznije vozim, previse bih zaostajao za vama i/ili vas usporavao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Cim sam kupio ST, stavio sam kres barove, sto i tebi toplo preporucujem ukoliko nemas. I ne razmisljas, samo gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

bem ti godinu kad je ovakva... ja na zalost i ove godine moram da propustim al temu pratim da posle patim :)

 

sto brate mili propustas ti sa tvojim lubenicama bi iso bez problema 1lol.gif

post-27243-0-91682400-1408029751_thumb.jpg

post-27243-0-02121800-1408029793_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

nije problem u lubenicama vec u vremenu i novcu :)

 

27. idem na more pa nisam bas pri paricama a ni sa slobodnim danima na poslu ne stojim najbolje, tako da sam rasturio motor da ga malo osvezim :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Cim sam kupio ST, stavio sam kres barove, sto i tebi toplo preporucujem ukoliko nemas. I ne razmisljas, samo gas.

 

Ma ja sam i jurio samo one koje vec imaju kres barove, da ne razmisljam o tome :)

Kao sto rekoh meni je tu najveci problem da ostale ne usporavam i ne smorim, nemam ja neki poseban strah od toga tj jedva cekam da konacno sidjem sa puta :)

 

Hvala na podrsci ali kako stvari stoje ovo cu ipak preskociti, hocu da bar jednom odem na glinaru da malo vidim kako to sve izgleda i koliko me neiskustvo ogranicava u celoj prici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Evo ovako ide ruta... Pre Dojkinaca tj. posle sela Brlog levo je odvajanje za Paklesticu, dalje se ide do Pakleskog vrha pa dalje na Vrtibog. Od Vrtiboga na tzv. Zabu tj. Krvavih bara i dalje na Bratkovu stranu. Ko moze dalje do Midzora moze, ko ne moze silazi u Topli Dol pa dalje do Toplodolske reke blizu Mrtvackog mosta koju gazimo i izlazimo uzbrdo na hidrocentralu tj na branu na Zavojskom jezeru pa dalje sa neurbanizovane strane jezera opet do Paklestice ali sada ne preko Pakleskog vrha nego odozdo do Brloga i Dojkinaca. Tako da se pravi krugod nekih 140 km... Ima 3-4 km asfalta cisto da odmorite malo i to od Toplog dola, ali iz centra sela pa do gazenja reke kod Mrtvackog mosta... Eto karta da se podsetite malo. Ne preporucujem patrolne staze da ne bude problema sa patrolama pogranicne policije Bugarske....Voznja je u subotu posle dorucka. Nedelja nije za voznju i nije planirana. Mada ko bas voli moze i to....

 

0staa2.gif 140 km...nadam se da su u Toplom dolu, otvorili benzinsku pumpu.... inace ce trebati tehnicka podrska , za male motore 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja