Jump to content

Moto Zajednica

moto skupovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Treba ukinuti reg i tablice pa da svi teramo one ciganjske madmax kultivatore kao ljudi! Pravda za belce!

 

...Najgore dok sam zive u novom sadu pa su me milicajci na skuterima zaustavljali po dva puta mesecno (SM tablice)... I onda prodje onaj apn trajk koji nema kocnice, svetla i tablice... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Treba ukinuti reg i tablice pa da svi teramo one ciganjske madmax kultivatore kao ljudi! Pravda za belce!

 

...Najgore dok sam zive u novom sadu pa su me milicajci na skuterima zaustavljali po dva puta mesecno (SM tablice)... I onda prodje onaj apn trajk koji nema kocnice, svetla i tablice... :lol:

 

Ti su zasticena vrsta. Ne trebaju ni tablice, ni licna karta, ispravno vozilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Moto skup Banja Koviljaca 2008/2009. Moto skup Sremska Mitrovica 2010. Skupovi koji su meni ostali u secanju. Divljenje od strane ljudi sto sam iz Beograda dosao "mikserom" od 125 ccm. Razlog zbog kojeg sam mastao o vecem motoru. Turiranje i pucanje na sve strane. Jezio sam se na to. Skoro svaki "kolega" se javljao na putu. U poslednjih par godina toga nema vise. Niti se ja jezim na zvuk dobre masine, niti mi se neko obrati kad vidi Bg tablu na 200,300 km od Beograda, niti se kolege javljaju (a svaki vikend pravim turu od 350-400 km i srecem ih dosta). Sta se tacno desilo ne znam, ono sto znam je da cu bataliti motor cim kupim auto, cisto zbog zdravlja i bezbednosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nije samo tehn.pregled nego i osiguranje. Ali obzirom na cene sve više ljudi vozi neregistrovano, jer je ovo lopovska država, koju nije briga za svoj narod.

U Rumuniji nemaju registraciju nego samo tehnički i osiguranje.-..oko 50 eu... Nije im jasno šta je to "registracija" u Srbiji.-. >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Bogatic, Badovinci
  • Motocikl: Honda Varadero

Osiguranje i obaveze prema drzavi se placaju u svakoj zemlji ovoga sveta i zna se zasto se placa...Skupovi su dobri tamo gde odes i poznajes domacine, gde odes sa svojim pravim drugarima, gde te cekaju dobri drugari...ako odes i ne znas nikog i ne ucinis nista da se upoznas..onda mora da bude smor...dal je bilo gulasa i paprikasa...dva satora sa opremom ili 5, jedan sto prodaje nalepnice ili 5...trojica sto peku pljeskavice ili nijedan...a uvek se nadje neko ko ce da kaze za to da je Vasar ili nije Vasar. Cinjenica je da stariji klubovi teze da naprave i koncert za svoje mestane...a cinjenica je i da na ulazu niko nije napisao koje je radno vreme...znaci dodjes kad mozes i ostanes koliko hoces...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Yamaha Beluga 125

Moram samo na kratko da se ukljucim u ovu temu. U poslednjih godinu dana pokrenula se prica oko pjesaka a uvijek su bili pristuni na moto susretima. Pamtim susrete u Bijeljini gdje je bilo 2000 motora ali i toliko pjesaka. Jedna stvar, treba da se zapitamo sta mi ustvari zelimo. Veliki moto susret ili mali moto susret. Ako hocemo velike susrete moramo biti svjesni da ce nas ocekuju veliki bendovi, more pjesaka i svakakvi "motoristi". Ako hocemo skup bez pjesaka, onda vracamo se u 90. godine kada je bina bila prikolica, neki lokalni bend da svira i jedno 200-300 ucesnika.

 

Onaj ko hoce negdje da ode, nije mu bitno da li ce biti na bini ovaj ili onaj, da li ce biti ovoliko i onoliko motora, pjesaka, prodavaca. Ides kod prijatelja, valjda je to poenta.

 

Dobro si to rekao, idemo kod prijatelja da se družimo i to jeste suština, kakav je to moto skup bez opijanja, turiranja motora, dobre svirke i druženja. I nije mi jasno zašto se ljudi toliko opterećuju ulazom za pješake, pa oni dobijaju samo svirku ne dobijaju ni ručak ni izlet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Pesaci su tu da balave na nase, krvavo zaradjene, motore i na, isto tako, nase ribe koje smo navatali sa istim tim, krvavo zaradjenim motorima...he he...:-D

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ja sam se lepo provozao i potrosio gume,ja sam samo postavio pitanje koliko vidim sve manje ljudi vidjam na skupovima koje ja znam a dao bog puno ih znam i rekao sam da se sve pretvorilo u vasar,ne smetaju meni ni pesaci ni pucaci ja samo primecujem da masa ljudi vise ne ide na skupove pa sam ovde hteo malo da razmenim misljenja sa kolegama jer ovaj forum zato i sluzi,svako ili vecina je svohe masine krvavo zaradilo kao i ja,ali mi je sumanuto evo primer imao sam tri honde trenutno ostale dve jednu prodali od pokojnog cala,burazer ide preko da radi meni je ostala f1 90god.i f4 00,i sada sam osao na put sa dekarom f1 i kao i do sada ekstra me posluzila kao i na prehodnim putovanjima,ja pre sezone na njoj uvek radim polu veliki servis znaci ciscenje kabrova,stelovanje,svecice,ulje filter gume skoro svake god miselinke sledece necu jedino gumd posto sam ove god.malo podbacio a i vreme nije islo na ruku a registracija to je i glupo polemisati jedino mogli su da uvedu za nas dvotockase sestomesecna reg.ja ni u ludilu ne bi vozio neregistrovan motor,a servis i sve sto ide uz to radim radi svoje bezbednosti e sad svako ima svoje misljenje i naravno svako je punoletan,e sada cene motora takve su kakve su jer je i kupovna moc oslabila i nema vise novaca kod ljudi kao pre desetak god.zato moje drage kolege polako i pun gas...;-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

...zato moje drage kolege polako i pun gas...;-)

Sto bi u prevodu bilo: "ubaci u prvu pa koliko moze..." hahaha...

salim se, naravno...

;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bajkerska Republika Čokanlija...
  • Motocikl: Trike

Da nije sve propalo vezano za skupove govori danasnji skup u barosevcu.Zahvaljujem cokanlijama sto su nam pokazali da ima nade

Hvala od srca bratu Raji i svim našim prijateljima koji nas posetiše i ove godine!

Veliki pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 f4

Mislim da moto skupovi vise ne postoje.To sto mi zovemo moto skupom vise nema nikakvu svrhu.Pretvorilo se u vasar,skup "pjesaka" koji placaju 200 din da odlusaju neki koncert koji im kvare "pucaci",da popiju jeftino pivo.Moj prijedlog je da se mi ogradimo kakvom zicom da nas isti "pjesaci"gledaju kao u zoo vrtu i da mame plase djecu sa nama.Gotovo svi moto skupovi su posveceni samo "pjesacima"

 

Zato i ja vise ne idem na skupove1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Mislim da moto skupovi vise ne postoje.To sto mi zovemo moto skupom vise nema nikakvu svrhu.Pretvorilo se u vasar,skup "pjesaka" koji placaju 200 din da odlusaju neki koncert koji im kvare "pucaci",da popiju jeftino pivo.Moj prijedlog je da se mi ogradimo kakvom zicom da nas isti "pjesaci"gledaju kao u zoo vrtu i da mame plase djecu sa nama.Gotovo svi moto skupovi su posveceni samo "pjesacima"

 

Zato i ja vise ne idem na skupove1neznam.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja