Jump to content

Moto Zajednica

moto skupovi

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

znam da je god.kisovita da se nema novaca kao pre,ja idem odavno na skupove i sve ili u opste ne vidjan stare prijatelje nekad mi se cini kao da se sve pretvorilo u vasar,nema vise onog da te pukne da jedva cekas ujtru da ustanes i da krenes drumom kod domacina....:-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Sad za vikend u mom mestu (svugde je tako) ulaz za motore 500 din. za pesake 200 din. Da su slucajno sa bine zapevale zvezde granda 70% bi skocilo,u Srbiji je ostalo jos par kvalitetnih moto skupova (koji su to oduvek i bili) ostalo su seoski vasari malo drugacijeg naziva!

Kada smo sa izletista krenuli prema gradu pomislio sam da je defile,niko mi ne rece da se trkamo do grada,izuzetno prijatan osecaj kada se obilaze sa svih strana!

Ovo za ulaz je logicno jer je pod pokroviteljstvom MAS-a >:(

I cemu da se radujes kada ujutro krenes a ishod uglavnom poznat.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ma nema vise postovanja,ja kada svirnem kolegi na putu misli kao da nisam normalan ma katastrofa,pre mesec dana vracao sam se sa skupa i vidim kolegu pored puta ja mu stanem i da vidim da nesto nije u redu kaze mi vec sam odustao kaze ne znam ni sam koliko je proslo motora ni jedan nije hteo da stane ma crni humor,crnjak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Sreca batalio tu pricu na vreme. Samo turisticke ture...

ma u pravu si sto posto,moja ekipa mi to non stop prica i definitivno cu da batalim skupove,malo boli jer je ostalo jos malo kvalitetnih skupova i ljudi,ali polako i pun gas...;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Moj zakljucak je da ih je previse. Svaki vikend imas da biras na barem 2 da odes. Samim tim dolazi do usitnjavanja skupova, rasipanja naroda, opadanje zainteresovanosti, manjka novca i slobodnog vremena da se sve obidje. Na sve to skupove organizuje ko god stigne, na zalost cesto iz ciste koristi, i dolazi do teskih propusta u organizaciji.

Opet, danas motocikle voze svi, ne postoji vise model buntovnika, koji je uz motor obelezavao i nacin odevanja, nacin zivljenja kao i izbor muzike koji su kroz ove decenije postali motoraski folklor u koji se danasnja omladina koja vozi motocikle ne uklapa. Svima je danas dostupan, opsteprihvacen je kao prevozno sredstvo, tako da vise ne postoje bajkeri, postoje motociklisti koji, voze motore iz raznih pobuda, slusaju raznorazne muzicke zanrove, a svima, kao i old school bajkerima je zajednicka jedna stvar, ljubav prema 2 tocka. Ja na prvom mestu nisam bajker, slusam elektroniku, ne nosim kozu i nisam clan ni jednog moto kluba. Vozim zato sto volim, a na skupove idem da se provozam, sto je moguce zanimljivijom rutom, vidim ljude koje poznajem, osetim se delom moto gomile i popijem ladno pivo. Smaraju me boje, koza, klubovi, rok muzika, gole plesacice na bini, pucanje iz auspuha....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

kosooki ok i ja to isto radim i uvek gledam da mi marsuta bude sto zanimljivija u tome i jeste problem odes i svi sada glume ludilo koza ovo ono ja imam cbr f1 90god.prosao sam sa njom pola evrope i onda odes i gledas svi nesto furaju kao novije masine i kao sve znaju i onda kada im ti kazes da vozis ovakvu masinu ali je vozis jer je volis i vozis je srcem oni nesto gledaju,kao nije im jasno i onda im kazes ili te vide posto imam joj dve honde jedna 99 a druga 2006god.ma vidis i ovde na

forumu kada neko ceni neku masinu i ako je stara dvadeset ili dvaest pet god.odma se kudi jaka cena ovo ono pa pustite ljude da prodaju ja moju f1 ne bi dao ispod hiljadu i pesto jer je znam sra imam i sta vozim i mnogo se bolje pokazala nego ove dve ma gde je nisam terao sto se tice izdrzljivosti a o agregatu je i glupo pricati hondasi znaju,a nasi putevi hvala bogu kao da su bacali bombe,i vise se rastresu ove nove nego dekara,tako je i sa skupovima stara ekipa se povukla i verovatno dosli neki novi klinci,mi do pre osam godjedva se skupimo da odes negde,posto je standard pao ljudi daju za bagatelu masine a i sada je mnogo ali mnogo lakse i pogotovo i dosta jeftinije do masine da dodjes

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Jednostavno kratkim recima - dokurcilo mi.

Tokom godina previse idiotizama sam se nagledao na moto susretima, i ne mogu vise to da trpim i jos manje da platim da bi to gledao.

Odem na poneki moto susret gde se NE naplacuje ulaz cisto zbog voznje i par ljudi i to je to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Jednostavno kratkim recima - dokurcilo mi.

Tokom godina previse idiotizama sam se nagledao na moto susretima, i ne mogu vise to da trpim i jos manje da platim da bi to gledao.

Odem na poneki moto susret gde se NE naplacuje ulaz cisto zbog voznje i par ljudi i to je to.

 

 

 

bas tako em platis em gledas idiotizam i trpis ispiranje mozga 0takoje.gif
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Jebiga, ne valja ljudima kad je velik motoskup pa ima svakakvih i tipa vasar, a ne valja ni kada je mali i nije vasar :neznam: Ne mozes svakome ugoditi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Jebiga, ne valja ljudima kad je velik motoskup pa ima svakakvih i tipa vasar, a ne valja ni kada je mali i nije vasar :neznam: Ne mozes svakome ugoditi.

drug nije problem ni kada je veliki ili mali skup,problem je sto se sve pretvorilo u vasar i vise nema nikakvog smisla,nije problem ni ulaz da platim ali vise nema nikakvog harizma pre mnogo god.kada odes na skup svako ti pritrci u pomoc nekom kolegi sada se smeju,ne staje oprema i sama fenserica hocu da kazem da je izgubljen duh nekada kakav je imao jedan moto skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

znaci ko hoce izvolite ko nece ne mora,ja mislim da je sve otislo u tri lepe,jbg.i mene niko ne tera da idem na skup ali kada vidis i to na jakim skupovima da je svake god.sve manje ljudi dolazi a da je sve veci vasar,jbg.sve se na kraju svodi na proklete novce i ne gleda se vise ni kvalitet nego kvantitet,toliko od mene ja samo znam polako i pun gas...;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Mnogo bre skupova...za neka mesta sam prvi put cuo za mojih 42 god.Svako selo pravi skup.Dosadilo.. Najcesce vidjam iste face koje sede i shljemaju alkohol..vidis malo neki model motora,po neku ofucanu go go denserku..bem li ga... Dosadilo..ja nisam bio 2 godine ni na jednom moto skupu...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Mislim da moto skupovi vise ne postoje.To sto mi zovemo moto skupom vise nema nikakvu svrhu.Pretvorilo se u vasar,skup "pjesaka" koji placaju 200 din da odlusaju neki koncert koji im kvare "pucaci",da popiju jeftino pivo.Moj prijedlog je da se mi ogradimo kakvom zicom da nas isti "pjesaci"gledaju kao u zoo vrtu i da mame plase djecu sa nama.Gotovo svi moto skupovi su posveceni samo "pjesacima"

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

U moto skup u Bijeljini su momci iz kluba uložili jako mnogo truda, rada,živaca itd. U lijepom prostoru i osmišljenim sadržajima se zaista moglo uživati da se ekipa pucača nije svojski potrudila da se svojim divljanjem popiša na sve to.

Na kraju uvijek jači ostaje ovaj gorki utisak od lijepih stvari... pa ti idi na moto skupove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Ja idem zbog devojaka, ostalo mogu i kuci :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Sve manje je ovde "pravih" bajkera..Koji su nekad izazivali divljenje,strahopostovanje i zavist obicnih ljudi za slobodom...Sad se nasli pametni da osudjuju moto skupove i njihove organizatore..Kako vas nije sramota,ako ne zelite da idete to je vase pravo i vasa odluka ali ne i da pljujete neciju muku i znoj da sakupi prave bajkere (muskarce) kojih je u ovoj jadnoj zemlji sve manje...Ajde vi pametnjakovici setite se nesto bolje i manje (seljacko) da napravite i organizujete i imate :care: od mene...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Sve manje je ovde "pravih" bajkera..Koji su nekad izazivali divljenje,strahopostovanje i zavist obicnih ljudi za slobodom...Sad se nasli pametni da osudjuju moto skupove i njihove organizatore..Kako vas nije sramota,ako ne zelite da idete to je vase pravo i vasa odluka ali ne i da pljujete neciju muku i znoj da sakupi prave bajkere (muskarce) kojih je u ovoj jadnoj zemlji sve manje...Ajde vi pametnjakovici setite se nesto bolje i manje (seljacko) da napravite i organizujete i imate :care: od mene...

slusaj sine moj pokojni cale je ceo zivot posvetio motorima,sa njim sam isao na moje prve moto skupove i dok si se igrao u pesku i kada je krenula fenserica tada si verovatno i kupio motor ti pricas o pravim muskarcima o u tome i jeste stvar sto sam otvorio ovu temu jer ne vidjam ljude koi su nekada i promovisali skupove i od bajkera razbili predrasude da su krimosi i narkomani,ti si se bas ufurao svako ti nesto pricas zato nam je i jeste tako...;-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ja dok sam bio clan kluba poslednji skup smo organizovali 2010 i tada su i kao i pre videli svi kakvi smo domacini nikad nam grad nije pomogao i nikad nam nije murja dala da organizujemo defile kroz grad uz obrazlozenje da smo kao mi sto organizujemo problematicni,jbg.na kraju se smiris ili smoris da svake god.gubis kilo zivaca da bi napravili nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja