Jump to content

Moto Zajednica

DA ili NE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Naravno DA, na moru je mnogo lepo, zasto to uopste pitas 1zvizduk.gif

Mala sala, mi sto imamo manje od 250, bi svi krenuli na taj put, da imamo tu masinu i kubikazu.

Ljudi isli biciklama u Grcku, i sa 50 kubika, Herceg Novi i Dubrovnik...

Da se ja pitam, ja bih proterao tuda. DA!!!

 

obavezno putopis!!!!!!!!!!1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Ove godine ce me neizbezna situacija primorati da idem kolima na more,... (4_oro nas je). Al sam bio odlucio isti poduhvat kao i ti... samo sam hteo preko Bosne... No, ostaje to kao jedna od zelja za sada. Putopis... obavezno!!:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

I ja imam istu dilemu, x9 evo 200cc, planiram pocetkom septembra da idem, sad ga testiram malo.. Bio sam juce do Kopaonika, 309km ukupno, potrosnja 3.2, fino ide, malo mi slabasan za uz brdo a sam sam bio, mogu misliti kako ce da ide kad sednemo dvoje i kad nabacimo kofer i stvari, ali najverovatnije idem pa kako bude..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: yamaha majesty 250cc `96

burke evo mene na moru dosao jos maja sa yamahom majesty 250cc (sa curom suvozacem), posao sam iz Nisa, preso preko kopaonika, bez problema sa 3 pauze od po 20-30minuta za odmor i jedenje. Cepaj i pamet u glavu, ima budala svude! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

samo napred..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: suzuki bandit 600

zdravo drugari evo vratio sam se sa mora pa reko da se javim i ispricam kako je bilo na putovanju1zdravo.gif

znaci odusevljen sam skuter je extra sluzio presao sam 1250 km potrosnja mu je bila po mojoj racunici 3.6l.. nigde mi nije stucnuo ili tako nesto...put je svuda dobar za motor extra preko zlatibora je je strava a vozio sam ga bas lepo 90-100 stalno znaci bas uzivanjeee..slike cu postaviti imam neki video snimak nabavio sam naocare koje snimaju ali nije neki snimak postavicu pa ko hoce nek pogleda...ne zanm sta bi vam jos rekao osim da se obavezno provozate do crne gore putevi su extra za voznju i bas mi je prijala1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gifako nekom treba nekom informacija nek slobodno pita

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ja bio pre dve nedelje i extra je...samo bi preporucio svakome da odvoza preko Zabljaka preko Trse do Pivskog jezera (pluzina)

NESTVARNO JE LEPO0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja