Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc, Panthenol 150 varenje i sredjivanje plastika

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Pozdrav drugari.

 

Poljubih i ja asfalt, kisa plus boja i lezeci policajac = ja kasakder :)

 

Sad, ja sam dobro prosao ponajvise zbog toga sto kad je dupe osetilo da je djavo odneo salu bacio sam motor, a ja se otkotrljao na stranu od ivicnjaka i stubica, na zalost to je podrazumevalo da motor nije. Refleksna i svakako ispravna odluka po meni, ali magare je istrpelo stetu, pukla je plastika iznad migavca, i fino je izguljen sa leve strane. Nisam uspeo da nadjem po mraku sve delove plastike :( tako da imam nekih 20tak centimetara rupe koja bi morala da se krpi. Ekonomija je jako bitna, tako da sam otvoren za sve predloge kako najbolje da se oduzim drugaru sto sam njega pustio a svoje dupe spasavao. Takodje sta bi jos trebalo proveriti osim ocigledne stete, posle pada sam se dovezao kuci ali ko ce ga znati. Da, i kad vec moram da radim oko toga da li se vise isplati raditi i ostalo "dotezanje" plastika i slicno ili ovako parcijalno. Kao i okvirno koliko bi to izaslo. Stvari koje su dozvoljene da se pisu otvoreno da ne krzimo pravila foruma pisite ovde, a brojeve telefona i slicno na priv.

 

P.S. izvinjavam se na sklepanoj poruci, ali jos mi tema zvekce po adrenalinu ( zao mi magareta)

 

"drugar" iz teksta je motor, sta cu kad se vezujem :) ali moras postovati nesto sto te vuce kud ti se dupetu iste.

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Пантенол???1zvizduk.gif0zbunjen.gif

 

Hahahahaah sad i ja vidim, ostalo mi od Bokilica on ga tako prozvao :D

 

Honda Pantheon 150

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Da se javim i pohvalim. Motor konacno gotov, kod majstora je bio "samo" 10 meseci, ali kad sam ga video prosla me sva ljutnja i bes. Opet na drumu, jeeeeej.

 

Da, pitanje, ima li neko ko radi nalepnice za preporuku? Kus mi bez njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja