Jump to content

Moto Zajednica

Enduro Raška 2014 od 1-3 avgusta

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Kako god bilo ja bih dosao, samo da me fabrika ne ispali, pa da moram da budem rob i u subotu... 0stabre.gif To ne treba da se propusti nikako!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Africa Twin 750 RD04

Jazavci :D

 

Vidoh ih danas na voznji,vozio se Golijom,trasiraju rutu,doduse u nekom restoranu :D

 

 

Djole bili su to mukotrpni pregovori oko prenocista na Giliji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Jazavci :D

 

Vidoh ih danas na voznji,vozio se Golijom,trasiraju rutu,doduse u nekom restoranu :D

 

 

Djole bili su to mukotrpni pregovori oko prenocista na Giliji.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav svima na forumu. Ja sam zajedno sa Vandom i Ruskom jedan od organizatora a ima nas mnogo u organizaciji jer se trudimo da ovo bude jedan stvarno lep dogadjaj.

Prvo da se zahvalim Ruski na ogromnoj pomoci oko svega jer da nije njega mislim da bi vrlo tesko ovo organizovali,naravno veliko hvala i Bimbi na fantasticnom druzenju i na trasiranju rute.

Da pojasnim malo detalje oko svega. Prvo spavanje u Josanickoj Banji je dogovoreno sa hotelom "OAZA" po ceni od 900 din za nocenje ko se pozove na "ENDURO RASKA" Inace cena je dosta veca,sobe su vise nego pristojne i u sklopu hotela je i benzinska stanica.Slike cu izbaciti naknadno a mozete ih naci i na netu.Kontakt telefon za rezervacije je 063 888 0123 Vesna . Hotel poseduje 60 lezajeva a ako bude potrebe za vise u Josanickoj banji postoji i dosta privatnih smestaja koje smo dogovorili po istoj ceni pa cemo kontakte izbaciti naknadno.Za petak vece na bazenu je planirana rock zurka sa bendom iz Raske i dve pevacicemuzicari.gif naravno rock.Inace temperatura vode u bazenu je 33 stepena a u dva velika djakuzija 40,tako da svako bude spreman.Cena velikog tocenog Tuborga je 130 din.

Subota noc je dogovoreno sa motelom "GOS" vlasnik gospodin Ravic na Odvracenici po ceni od 600 din za nocenje , takodje je pristojan i poseduje 50 lezajeva slike mozete videti na njihovom facebook profilu. Tu ce nam u posebnom satoru biti posluzeno jagnjece i prasece pecenje i sve vrste domacih piva po ceni od 120 din, sokovi 100 din.Naravno sva hrana kao i majce ulaze u cenu kotizacije,prenociste i pice svako o svom trosku.

Moram da napomenem da od Graca idemo na Rudno asvaltom pa preko Srnjace na Kuti pa na Odvracenicu. U Gracu ce biti punkt jednog od nasih sponzora vode "Ive" gde ce se deliti besplatna voda ucesnicima. Prilikom obilaska Manastira Gradac jedan od nasih pismenijih clanova hvala.gif ce reci par reci i istoriskih cinjenica o ovom prelepom Manastiru.

Naravno da nezaboravim celu rutu sa nama na svom motoru vozice i predsednik Opstine Raska gospodin Ignjat Rakitic koji je na prvom mestu nas drug i clan kluba.

 

Koristim priliku da vas sve pozovem na jedno lepo druzenje,bice tu i nasih prijatelja sa teskim motorima i kvadovima ali ce oni ici ili asvaltom ili iza motora,tako da moze da dodje svako ko je raspolozen za druzenje bezobzira koji motor vozi.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kritikovan sam sto se ne javljam u temi, makar da opsujem :D pa da to ispravim. Postoji mogucnost da se i ja pojavim na voznji ako se poklope kockice ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja