Jump to content

Moto Zajednica

Do Tokija....na susi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Jutros u Kamenogoskom je bilo bas maglovito i prohladno ......sada je vec poladeset i polako se sunce probija i vreme je da se krene prema granici Ruskoj koja je na ojo 70tak km.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

U kamenogoskom gde spavam ,osvanulo je bas hladnjikavo,magla i temp.je oko dvanest stepeni....do granice Ruske je oko sedamdesetak km...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ni ovde nije bolje :jee: pokrivam se jorganom u avgustu :lud:

 

Znam šta znači kad utrne guzica od 500 km u cugu..ali danima tolika kilometraža..taj osećaj se ne može prepričati :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Slusaj...ako uskoro ne pojedes i uslikas neke palachinke....ozbiljno cu posumnjati da si to stvarno ti :lol: :lol:

 

Srecan put druze :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

smestise me sa radnicima u pozadini ...jos sam gledao kako cepaju vola sekiricama ...

 

Svaka cast, ti si bas hrabar covek! :D

 

Zavidim ti na slobodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Na kratko dase javnem iz ove nedodjije......ovo treba covek da licno dozivi da vidi kako se i kuda vozi i zivi ...pricam o Mongoliji,....

 

Kroz Rusiju je bilo Ok provozati pogotovu Altai planine ...predivna priroda ..milina za oci i motor ...mislim da sam nadoknadio sa krivinama na toj planini za sve one pravce po Kazahstanu.

 

Prelaz granicni sa Mongolijom je Tashanta koja se sastoji od nekoliko kucica i jedne prodavnice i u pizdi materini je....zaginem kod nekih lokalaca na spavanju ...primitiva da big sacuvaj kad u sred noci banuse jos neki sa zenom i kevom na spavanje a svi u istu sobicu...covek hrce ebe kevu ...celu noc sam mu zvizduko ne bi li prestao,preziveo sam .

 

Put to Tashante do Xouda gde sam sada je oko 350km....cik pogodi kojim putem treba da ides razne trase idu,levo ,desno...a makadam ,sljunak ,kliza pa onda natrcis na dubok pesak...milina.tosto sam trazio i dobio sam ...samo da mi se ne olupa o glavu..he ,,,he.Spavanje u sred Mongolske pustare je bas bilo super...pokiusacu neke slike da okacim jer je konekcija bas slaba...

 

Pozz svima

 

 

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Meni nije jasno kako to izgleda kad se pojavis kao potpuno nepoznat, stranac, pretpostavljam ne pricas njihov maternji, isto pretpostavljam da njima neki drugi jezik nije bas poznat...i u takvoj situaciji uspes da se 'skalasis' sa domacinima da ti ukazu poverenje i puste u kucu?

 

Ako ti nije tesko i ako budes bio u prilici, molim te pojasnii mi i ostalima, kako to izgleda.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Upravo pristigao u Altai hot ...dosta teska deonica od 415km od kojih je dobar asfalt bio 150km...preostali deo je teski off...pesak,rupe...a najveci problem je washboard...odnosno korugacije na putu koje nemoze covek da zamisli da postoje toliko velike i toliko dugo kilometara...al preslo se posle celog popodneva voznje i onda spavanja u pustari a ovde cak ni banderu nisam nasao ...u satoru se pajkilo i od jutros do 13.30 se vozilo ...malo me kisa zakacila al ..

Mislim da posle ovolikog batrganja ...moram da odmorim dan ...idem da trazim mesto da prespavam ... Cao

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja