Jump to content

Moto Zajednica

Do Tokija....na susi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Upravo sam dosao iy Ayerbaijanske ambasade ...nemogu tranzit vizu da dobijem jer kao navodno nemam Kazastansku u pasosu iako nama netreba Kaz. viza.......pa moram tri dana da cekam ...al ebi ga ,ko ceka taj i doceka .... a sve to zbog Ramazana ...pa na kraju valjda zavrsnica ,Bajram i nije se radili...eto tako to nekada ide....

U Tbilisiju je ok grad ima dosta turista ,reka po sred grada fura ...peca se kao ko dnas na Moravi...posavicu slike veceras ...sad uzivam u kafici u jednom od mnogobrojnih kafea.......Cao

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Stigao sam U Baku Azerbaijan ...dobio sam tranzitnu vizu samo 5 dana a za trajakt niko nema pojma kad krece za Aktau Kazastan...ali i to je sastavni deo ovoga puta ...u medjuvremenu sam upoznao cetiri endurasa iz Rumunije i dva dana smo isli na off...severno ka Vladikavkazu pa do same Cecenske granice.

 

Kao sto rekoh ...cekam na trajat i uleteh u neki internet klub da se javnem ....vrucina je nenormalna,

 

 

 

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Konacno posle 24h cekanja za trajakt pa onda ukrcavanja koje je isto toliko trajalo....;pa zatim plovidba od celog dana i noci ...kad sam pomislio da je sve gotovo ,jos sam 24h cekao da se iskrcam i onda 10h zajebavanja sa Kazastanskom carinom ...mislim da su svi koji rade tamo udarili pecat u moje papire....ali i to je gotovo ,izasao sam iz ograde lucke i natrcao na radju za compjutere te uleteh da se javnem ...ah da moj comp sam ispustio te se razbio ali sam iz harda spasio slike tako da cu kad stignem staviti neke.Dakle ziv i zdrav ...idem dalje.

post-13827-0-75502200-1407312350_thumb.jpg

post-13827-0-97935400-1407312351_thumb.jpg

post-13827-0-16983100-1407312353_thumb.jpg

post-13827-0-48574300-1407312359_thumb.jpg

post-13827-0-74620900-1407312367_thumb.jpg

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Stigao sam u Beiney sto je otprilike preko 500km od luke Aktau gde sam se iskrcao....vozio sam do kasno u noc i na kraju u sred stepe zalegao u moj hamok, visecu lezaljku,noc je bila perfektna malo je jace pirkao vetar ujutro kada sam krenuo i onda je krenulo......ja u zivotu nisam imao a ni pomislio da cu imati ovakvu voznju ...prasina ,vetar i gradi se put koji u pravcima ima po nekih 50 do 60 km...a sav saobracaj ako ga uopste im ima ide levo desno po prasini koja je kao puder fina i duboka do 30cm...i tako sledecih 200km ...odlepio sam od vrucine koja je oko 38C...a prasina ...to je neverovatno kako to izgleda i kakvi su to slojevi a rupa do rupe sa kolotrazima ....pomislio sam da sacekam neki kamion i utovarim motor ...da platim da se otkacim bede ,medjutim rekoh sebi ...pa ovo si i hteo evo ti test....

 

Sada sam u jednom malom konaku ,klima do daske radi...perem stvari od prasine i jos po vrh svega imam opet busnu prednju gumu ali cekam da preladi da bih nesto uradio.<br>

  • Podržavam 23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Zoki,

 

 

sounds like a total mess but that is the part of the journey. 0takoje.gif

Lazar kaže da bi rado da je tamo sa tobom.

Aloha

 

(Lazar pominje da ćeš možda videti i kamile, jer u Kazahstanu ima i kamila)

Puno pozdrava

Lazar i Vesna 1zdravo.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja