Jump to content

Moto Zajednica

Stender - uradi sam -

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

Hteo sam iskreno da kupim stender.One koje sam pronasao su negde oko 30 tak evra. Nisu bili skupi ali u tom trenutku nisam imao love ali sam imao dosta slobodnog vremena. Zagledam se bezveze u neka kolica koja stoje na placu vec duze vreme i eto ideje.

Jako brzo sam isekao visak,fixirao tockove,napravio leziste za sraf. Posto je bilo kasno uvrnem dva srafa u ram motora kao nosace.... Imam par slika ali slikacu ga po danu. Mislim da je malo velik ali moze se prepraviti ko ima aparat za varenje.U mom slucaju treba samo brusilica kljuc 12 i 17 i malo volje.

post-13323-0-40174300-1404570976_thumb.jpg

post-13323-0-20836100-1404571004_thumb.jpg

post-13323-0-84670500-1404571101_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 570 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Није друже. "Ко га нађе његово је" ;)

 

Стајало на паркингу дуже време...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

HM ne nisam ukrao dobio sam ih na poklon. Radio sam za taj objekat nesto i trebala su mi da preteram neki veci tezak deo i covek mi ih pokloni.Ali mislim da sam ovde hteo da pokazem svoju viziju a da nema veze sa tim odakle mi kolica. Bilo kako bilo moj stender radi i ja sam vrlo zadovoljan sa njime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 570 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Опуштено... ;)

 

Идеја је супер. Вероватно с'времена на време могу да се нађу расходована колица која могу да се искористе... Дај јасније слике кад стигнеш.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Nekako imam problem sa tim štenderima "od pozadi" jer mi motor se nekako klati i plašim se da će pasti sam sam video sliku jednog i po tome napravio "ovo" :lol::lol: Mnogo mi je sad lakše i plus kad se radi oko zadnje gume ne smeta ti da pridješ . Da ne spominjem da sam napravio od onoga šta sam imao u dvorištu. Ko me pati što nije "firmirano" biće zadovoljan

 

DSC_0568.jpg

 

DSC_0570.jpg

 

DSC_0571.jpg

 

DSC_0572.jpg

 

DSC_0573.jpg

 

DSC_0574.jpg

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Evo i mojih stendera, jednostavni a drze sigurno i stabilno motor od 270kg... 1moto3.gif

Ipak volim da mi debljina materijala ulije poverenje... Ugibanja ne tolerisem! 1aha.gif

 

Pozdrav Nenad.

 

P.S. U levom uglu slike se vidi i stender koji koristim preko zime, zavija se kroz osovinu sa obe strane...

post-4737-0-94130100-1412428428_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nekako imam problem sa tim štenderima "od pozadi" jer mi motor se nekako klati i plašim se da će pasti sam sam video sliku jednog i po tome napravio "ovo" :lol::lol: Mnogo mi je sad lakše i plus kad se radi oko zadnje gume ne smeta ti da pridješ . Da ne spominjem da sam napravio od onoga šta sam imao u dvorištu. Ko me pati što nije "firmirano" biće zadovoljan

 

 

Neznam sta ce ti stender ( imao sam CBR 1000 F ) kad imas centralne nogare. :zbunjen::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja