Jump to content

Moto Zajednica

Nepal - video putopis

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

U dogovoru sa urednikom putopisa, dobio sam odobrenje da postavim ovu temu. Verujem da ce vam biti zanimljivo :) Hvala Lalajko :)

 

Moj prijatelj Željan Rakela iz Splita je 2007 god. isao u Nepal motorom. Zavrsio je montazu video materijala i postavio je na YT. Zaista zanimljivo putovanje. Pa evo pogledajte :) Inace ima tu na YT materijala i sa Nordkapa i kad je krenuo na put oko sveta.

P.S. Željan je prvi vlasnik tog BMW-a i sa njime je vec presao preko 300.000 km. Samo je prosle godine presao 51.000km. Bili smo zajedno pre desetak dana u Splitu.

 

21zr0i324a5bbmcwn263.jpg

 

 

1-6 epizoda Uzivajte

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Jos jedna mala dopuna. Zeljan je osoba koju skoro svi poznaju u HR, a i sire. Ima cak i na ovom forumu ljudi koji ga znaju. Npr. Dane, Misa itd. Odprilike da vam docaram, to je covek koji obozava motore, presao skoro ceo svet motorom, a u Malo Hudo (mesto u SLO) u Akrapovic ulazi nogom (ne bas bukvalo) :moto3: Ima Akrape, na kojima pise laserom posveta za Zeljana Rakelu to mu je poklon od Gazde Akrapovica. Mislim da sam vam sada sve objasnio :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Odlican putopis, odgledali smo sve u mahu. Jedino se pitam, sta se desilo sa cetvrtim clanom?

 

To se i ja pitam ,odgledah u mahu svih 6 delova sjajan putopis ,izgleda da se varazdinac zaljubio :) odgledah i drugi putopis i tamo ga ispaljuje Zoran zadnji dan voznje ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne stigoh da pogledam vise od 4 epizode danas, moram nastaviti sutra. Super je putopis, ali vidim da je Helga ispizdela zbog onih marama, a verovatno i zbog sve ostale zajebancije0ljut2.gif. Nece ta vise napustati Evropu 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja