Jump to content

Moto Zajednica

Tdm- zakucao motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

 

Pa zatim forum bas jedan na kome pricaju o tome da bas taj TDM oce da malo gucne ulje,pa malo sjebe radilicu i tako to,ventile nista specijalno.E bas volim kada ne znam o cemu pricam zar ne ? 0takoje.gif

 

http://www.visordown...ent/160327.html

 

Pa onda bas taj jedan korisnik tog foruma postavlja link ka ovom forumu...

 

I sta si ti nasao? Naveo si forum na kome covek kaze:" upravo sjebao moj tdm850 (nema ulja) lupa kao lud.... razmisljam da uradim generalku..." - pa jos kaze: "Receno mi je da je radilica najverovatnije sjebana....pitanje koje sam hteo da postavim je da li mogu da obradim radilicu kao sto sam uradio na svom motoru za camac"

 

Nigde se ne spominje pukla radilica.

 

Ako pricamo o fabrickoj gresci onda mozemo da navedemo samo potrosnju ulja kao istu, a ne nesto drugo.

 

Ovaj drugi forum koji si naveo me mrzi da pretrazujem jer ce verovatno da bude ista prica.... OSTALI BEZ ULJA a onda sta se desilo sta se desilo...

 

Sto bi znacilo da radilice ne pucaju same od sebe, vec zbog drugih okolnosti - nestanak ulja, losi majstori...

 

I nemoj da si sujetan. To sto neko trazi da dokazes svoje tvrdnje ne znaci nista lose. I ti ne verujes svakome, pogotovo ljudima koje samo znas u virtuelnom svetu. Ovo je ipak samo forum.

 

Zavrsavam sa ovom temom. Postavljacu iste zelim mnogo bezbednih kilometara.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja