Jump to content

Moto Zajednica

friziranje bajka

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova

http://releasedatein...green-color.jpg<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-family: arial, verdana, tahoma, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21px;">http://i1.ytimg.com/...xresdefault.jpg<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-family: arial, verdana, tahoma, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21px;">hteo bih od prvog motora da stvorim drugi,ovaj drugi je specijal edis i hteo bih nesto slicno tome.tipa da da ovaj crni dole deo gde pise kawasaki bude zelene boje i da se stave ti stikeri ili folije crno belo zelene boje.ako imate nekog majstora koga biste mogli da preporucite za to i koliko bi kostalo otprilike?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Svako farbanje i menjanje nalepnica na motoru će izazvati sumnju kod potencijalnog kupca kada jednog dana budeš rešio da ga prodaš. Znači ako je motor noviji i dobro očuvan, najbolje ništa ne diraj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

A inače se menjanjem nalepnica znatno poboljšavaju performanse motora. :lol:

Svašta ću ovde da naučim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

brate napisao si friziranje bajka, svi prvo pomisle na TUNING, ne na lepljenje nalepnica :D. INace nadji na face-u nalepnice kice, posalji mu sta zelis da odradis, i vidi da li je moguce. Fabricke nalepnice uopste nisu jeftine. Napomena cisto onako kao sto su kolege vec rekle, da ces teze da ga prodas ako kazes da si sam kacio nalepnice jer je to odma asocijacija da je poljubio asfalt.... A druga te nalepnice ce se vremenom odlepiti ako se ne prelakiraju preko, a onda o5 vec napisano...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

a de pise da se poboljsavaju performanse?a jel znas nekoga ko bi to mogao da odradi te stikere i folije?

 

"Friziranje" to podrazumeva. Ovo što ti hoćeš bi se pre nazvalo šminkanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova

a sminkanje je pederski 1oda.gif1oda.gifa nisam mislio da budu bas iste samo slicne,evo bolji primer

http://i1054.photobu...zpsf5e85391.jpg

http://i1054.photobu...zps5034630b.jpg

stavio bih tako slicno samo umesto crvenih da budu bele posto je zeleni motor.ili su ovo neke folije ja ne znam,zato pitam ako neko ima iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Pa i friziranje zvuči pederski, kada udješ u frizerski salon, osim, ako nisi šminker...Ustvari je sve to pederisanje...Ofarbaj ga u crno.:D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova

a zar je logicno da prvo kupis,a tek da onda vidis jel se isplati?to kad da oces da se ozenis pa tek onda se raspitujes kakva je mlada.mozda ce jos nekom korostiti,ljudi su rekli da je bolje ostaviti fabricko,mozda ce neko ko se dvoumio ds ih poslusa,vidi po stranim forumima samo za ovaj moj motor ima posebsn forum i za svaku temu po stotine stranica odg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Neće ovo nikom koristiti, ako neko bude ima slična pitanja vjerovatno će takođe da pokrene jedno 5 tema. Istorija nas tome uči...

 

Inače svaka izmjena fabričkog stanja se ne isplati, toliko o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

a zar je logicno da prvo kupis,a tek da onda vidis jel se isplati?to kad da oces da se ozenis pa tek onda se raspitujes kakva je mlada.mozda ce jos nekom korostiti,ljudi su rekli da je bolje ostaviti fabricko,mozda ce neko ko se dvoumio ds ih poslusa,vidi po stranim forumima samo za ovaj moj motor ima posebsn forum i za svaku temu po stotine stranica odg

a da nadjes odma special edishon i taj kupis?? just thinking ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova

a zar je logicno da prvo kupis,a tek da onda vidis jel se isplati?to kad da oces da se ozenis pa tek onda se raspitujes kakva je mlada.mozda ce jos nekom korostiti,ljudi su rekli da je bolje ostaviti fabricko,mozda ce neko ko se dvoumio ds ih poslusa,vidi po stranim forumima samo za ovaj moj motor ima posebsn forum i za svaku temu po stotine stranica odg

a da nadjes odma special edishon i taj kupis?? just thinking ....

 

fora je sto necu jer je 400e skuplji,a i ima ih dosta hocu jedinstven ili tipa da ih ima samo malo.hteo bih kombinacija kao ovaj beli sto sam poslao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

a zar je logicno da prvo kupis,a tek da onda vidis jel se isplati?to kad da oces da se ozenis pa tek onda se raspitujes kakva je mlada.mozda ce jos nekom korostiti,ljudi su rekli da je bolje ostaviti fabricko,mozda ce neko ko se dvoumio ds ih poslusa,vidi po stranim forumima samo za ovaj moj motor ima posebsn forum i za svaku temu po stotine stranica odg

a da nadjes odma special edishon i taj kupis?? just thinking ....

 

fora je sto necu jer je 400e skuplji,a i ima ih dosta hocu jedinstven ili tipa da ih ima samo malo.hteo bih kombinacija kao ovaj beli sto sam poslao

 

E sad si me totalno zbunio ,hoces da kupis serijski model i da ga izlepis da izgleda kao special edition jer ti se taj svidja a ne zelis da kupis taj jer ih ima previse ,iskreno verujem da ce te nalepnice zamena gume farbanje felni i auspuha izaci daleko skuplje od 400 evra (ja nisam video ni jednog) i da zelis jednstven motor zar onda ne bi trebalo da ga slozis po svom ukusu a ne da trazis savete od drugih sta da radis?

probaj da ukucas nalepnice na google?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova

a zar je logicno da prvo kupis,a tek da onda vidis jel se isplati?to kad da oces da se ozenis pa tek onda se raspitujes kakva je mlada.mozda ce jos nekom korostiti,ljudi su rekli da je bolje ostaviti fabricko,mozda ce neko ko se dvoumio ds ih poslusa,vidi po stranim forumima samo za ovaj moj motor ima posebsn forum i za svaku temu po stotine stranica odg

a da nadjes odma special edishon i taj kupis?? just thinking ....

 

fora je sto necu jer je 400e skuplji,a i ima ih dosta hocu jedinstven ili tipa da ih ima samo malo.hteo bih kombinacija kao ovaj beli sto sam poslao

 

E sad si me totalno zbunio ,hoces da kupis serijski model i da ga izlepis da izgleda kao special edition jer ti se taj svidja a ne zelis da kupis taj jer ih ima previse ,iskreno verujem da ce te nalepnice zamena gume farbanje felni i auspuha izaci daleko skuplje od 400 evra (ja nisam video ni jednog) i da zelis jednstven motor zar onda ne bi trebalo da ga slozis po svom ukusu a ne da trazis savete od drugih sta da radis?

probaj da ukucas nalepnice na google?

 

a ne isti nego ovaj drugi primer sto sam poslao,onaj sto je beli.tu bi samo trebalo staviti te crne folije i zelene linije umesto crvenih,a ovde samo pitam jel zna neko nekog ko radi to dobro i povoljno koliko bi bilo para

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Kolega ti je vec odgovorio da to radi Kice. Znaci dobio si odgovor pa mozes i temu da zakljucas,a ja bi bas voleo da vidim motor kad ga budes kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Inače svaka izmjena fabričkog stanja se ne isplati, toliko o tome...

 

Ne slazem se sa ovom konstatacijom.

Uvek sam menjao "fabricko stanje" kada sam zeleo, uvek sam farbao kad mi se farbalo, i adaptirao motocikl na nacin na koji se meni svideo. Uvek mi se isplatilo, jer sam vozio motocikl koji mi se svidja, i jer se ne opterecujem da razmisljam kao preprodavac.

Kada 80% ukupnog trzista cine pravi ili umisljeni "preprodavci", koji razmisljaju samo o nekoj tamo umisljenoj buducoj prodaji, pravi je luksuz moci raditi sa svojim vozilom sta zelis, pa makar ga tog jednog dana, i ne prodao za tih 50 ili 100€ vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Inače svaka izmjena fabričkog stanja se ne isplati, toliko o tome...

 

Ne slazem se sa ovom konstatacijom.

Uvek sam menjao "fabricko stanje" kada sam zeleo, uvek sam farbao kad mi se farbalo, i adaptirao motocikl na nacin na koji se meni svideo. Uvek mi se isplatilo, jer sam vozio motocikl koji mi se svidja, i jer se ne opterecujem da razmisljam kao preprodavac.

Kada 80% ukupnog trzista cine pravi ili umisljeni "preprodavci", koji razmisljaju samo o nekoj tamo umisljenoj buducoj prodaji, pravi je luksuz moci raditi sa svojim vozilom sta zelis, pa makar ga tog jednog dana, i ne prodao za tih 50 ili 100€ vise.

Govoreno o svoj kustomizaciji, prema svojom ukusu, ne možeš postaviti pitanje na forumu da li se to isplati. Ako postavljaš pitanje na forumu, tražiš finansijku stranu, a to da li se tebi to "isplati", da li si spreman dati pare da bi personalizovao svoj motocikl, možeš samo ti lično da odlučiš. Osim ako nemaš ženu, onda moraš nju pitati za svoje mišljenje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Najbolje je kupiti nov motor i odmah ga prepraviti da bi se uštedelo 400€, biznis do jaja :) Jel si ti uopšte ubedio ćaleta i za taj jeftiniji model? Dečja posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Nisam mislio kontrektno na slucaj ovog decka u vezi ovog Kawasaki-ja nego generalno.

 

 

Osim ako nemaš ženu, onda moraš nju pitati za svoje mišljenje :D

 

 

A ovo je ustvari kljucna fraza :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Raca-Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ZXR 750

Inače svaka izmjena fabričkog stanja se ne isplati, toliko o tome...

 

Ne slazem se sa ovom konstatacijom.

Uvek sam menjao "fabricko stanje" kada sam zeleo, uvek sam farbao kad mi se farbalo, i adaptirao motocikl na nacin na koji se meni svideo. Uvek mi se isplatilo, jer sam vozio motocikl koji mi se svidja, i jer se ne opterecujem da razmisljam kao preprodavac.

Kada 80% ukupnog trzista cine pravi ili umisljeni "preprodavci", koji razmisljaju samo o nekoj tamo umisljenoj buducoj prodaji, pravi je luksuz moci raditi sa svojim vozilom sta zelis, pa makar ga tog jednog dana, i ne prodao za tih 50 ili 100€ vise.

 

Vidis, ja npr. kada sam kupovao motor, u startu sam preskakao oglase svih motora koji na slici nisu delovali kao fabricki, budzene neke nalepnice, prepravljen u street, stavljen rep od R1 jer mu lepse stoji i slicno. Nisam ni citao opis, samo sam listao dalje oglase.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Vidis, ja npr. kada sam kupovao motor, u startu sam preskakao oglase svih motora koji na slici nisu delovali kao fabricki, budzene neke nalepnice, prepravljen u street, stavljen rep od R1 jer mu lepse stoji i slicno. Nisam ni citao opis, samo sam listao dalje oglase.

 

Verujem, mnogo ljudi zloupotrebljava modifikacije, kako bi prikrili tragove padanja, kvarova, loseg generalnog stanja agregata i slicno, pa je taj uslovni refleks i za ocekivati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Raca-Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ZXR 750

To ti pricam, a na primer, nijedan moj automobil nije bio klasican, uvek zatamnjena stakla, auspusi, felne, spustanje, dza-bu, i uvek mi je vise privlacio paznju u oglasima modifikovan auto. Ali, eto, motocikl volim fabricki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja