Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Nekima nije bilo tesko da dodju iz NS u Simanovce na protest. Neki kukaju kako je daleko blah blah. Pa eto za momke i devojke koji se okupljaju svaki dan na miseluku, ajde da se skupimo ko i uvek u malo vecem broju, pa odatle napravimo defile do naplatne rampe prema subotici. Verujem da bi mnogi iz okoline NS bili u stanju da dodju. Taman bi to bilo lepo druzenje, a u ostalom mozda protest na dva mesta u isto vreme bude imao jos bolji efekat kod media

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV

E kume,svaka ti na mestu,samo mi reci, da li si siguran da moze da se skupi vise od nas 5 sa miseluka da uradi to? 1jok.gif Pre bih rekao da ce se skupiti ljudi sa foruma koji su iz NS. Mada nam ni BG nije preko sveta,utvrdili smo to. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

E kume,svaka ti na mestu,samo mi reci, da li si siguran da moze da se skupi vise od nas 5 sa miseluka da uradi to? 1jok.gif Pre bih rekao da ce se skupiti ljudi sa foruma koji su iz NS. Mada nam ni BG nije preko sveta,utvrdili smo to. 1zvizduk.gif

 

Вас двојица и ја сам трећи....мада нисам на Мишелуку :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif

E kume,svaka ti na mestu,samo mi reci, da li si siguran da moze da se skupi vise od nas 5 sa miseluka da uradi to? 1jok.gif Pre bih rekao da ce se skupiti ljudi sa foruma koji su iz NS. Mada nam ni BG nije preko sveta,utvrdili smo to. 1zvizduk.gif

 

Вас двојица и ја сам трећи....мада нисам на Мишелуку :)

 

 

a što bi samo vas trojica kad je bolje u većem društvu, biće nas još ne sekiraj 1hej.gif misliš mi poludeli pa kad god nekom treba još i još novaca a mi da mu poklanjamo, za šta, za osiguranje koje ne isplaćuje štete, za putarine i puteve sa kraterima od rupa, za... za čega i kad će im biti dovoljno?

1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif1nanana.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV

Ja ih voleo da bude tako...volimo mi guzvu.:D Samo kazem da mi se ne bi svidelo da bude ko prosli put...neki nasi sugradjani bili glasni,a na kraju samo nas dvojica otisli. Sto vise to bolje,a i lepse za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: yamaha majesty 250cc `96

Struja poskupljuje 30%

Porez na stanove itd do 300% (u zavisnosti u kojoj 'luksuznoj zoni" se nalazi), ukinute olaksica pri oporezivanju pomocnih objekata, supa, baraka itd (bili 4x jeftiniji)

prevoz poskupeo bruka

skolarine poskupele 300000% u zadnjih par godina

Evo citam, prodat Zitopek u Nisu (jos jedna vitalna stvar za grad)

....

....

Ko zna koliko stvari moze da se nabroji,

Trudim se da zaboravljam sve prevarantske afere, jer bi u suprotnom otisao u depresiju i ocaj.

 

Onaj 25m dugacak natpis OBAVEZNO!0ljut2.gif

 

Идеја за транс: "ДОКЛЕ ВИШЕ ДА ПЉАЧКАТЕ СВОЈ НАРОД?"

 

(Да буде једно метар-метар ипо у висину, и што дужи, 20-25м и да се рашири или на наплатним рампама или испред скупштине)

 

 

До 26-ог ћу имати мотор.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: N.Bgd
  • Motocikl: Honda VTR 250 i SYM HD 200

Navodim deo saopštenja iz udruženja korisnika bankarskih usluga ,,Efektiva'':

...da se u poslednjih pet godina, osiguravajućim kućama podnosi sve manji broj prijava za isplatu štete na motornim vozilima, a one srazmerno isplaćuju sve manje iznose štete, dok sa druge strane broj registrovanih vozila i osiguranika raste.

 

U 2009. godini je, napominju, isplaćeno na ime štete 56,41 miliona evra, dok je taj iznos u prošlog godini pao na 39,3 miliona evra.

 

Postavlja se onda pitanje, ako je sveobuhvatni saobraćajni ambijent sve uređeniji, kazne sve veće, vozači disciplinovaniji, uz manji broj nesreća na putevima, zašto je onda poskupelo obavezno auto osiguranje...

 

Jednostavno... može im se, sve dok imaju ovce za šišanje...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

A šta je sa novim zakonom o radu koji nam spremaju o glavi ?

I poskupljenjem benzina za 5 dinara, o kome se šuška da će biti uskoro ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ako ocete opet u nedelju sa sitnisom da blokiramo rampe moze ovako:Beogradjani i okolina opet kod Simanovaca,a mi iz okoline Novog Sada kod Siriga na naplatnu!

 

Nek bude ujutru u 11h i to je to!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Sto kaze Marko mozda je bolje kod Stare Pazove da blokiramo naplatnu!to bi bio posao!Vi iz Beograda krenete prema Staroj Pazovi i mi iz Novog Sada,pa blokiramo saobracaj u oba pravca na rampi!taman je svima na pola puta i nama i vama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

A sto bi ti isao za Bg? Organizuj se sa drugarima pa se provozate do Jagodine. Tamo izadjete na auto-put i pravac rampa u Batocini. U isto vreme kada u Bg-u ili gde vec.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

A sto bi ti isao za Bg? Organizuj se sa drugarima pa se provozate do Jagodine. Tamo izadjete na auto-put i pravac rampa u Batocini. U isto vreme kada u Bg-u ili gde vec.

 

Pravo zboriš.Kao u Buni protiv dahija, svaki svoga da ubije subašu...ili svaki svoju nek blokira rampu.

 

Što bi se ljudi akali i izlagali trošku kad je ionako potrebno proširiti proteste po celoj Srbiji. U tačno dogovoreno vreme svako u svom gradu blokira izlaz/ulaz sa autoputa i eto smo u svim medijima gradskim i lokalnim :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Prošli vikend nisam imao internet (pozdravljam SBB) pa sam forumu pristupao preko telefona samo da proverim privatne poruke pošto imam ograničen broj mb.Tek kada mi je stigao net video sam da je bio protest.Držao sam da je 26-tog pa nisam ulazio u temu.

U subotu ne bih mogao zbog posla, ali u nedelju ili bilo koji drugi dan ću vrlo rado doći.

I ja mislim da bi u isto vreme trebalo da blokiramo više naplatnih rampi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Ja sam pre za blokadu grada laganom voznjom kolone ali dobro. Sa rampama moze da se desi situacija da ih otvore, puste prolaz i sta onda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ja sam pre za blokadu grada laganom voznjom kolone ali dobro. Sa rampama moze da se desi situacija da ih otvore, puste prolaz i sta onda?

To su uradili prosli put. Nisu oni sa kruske sisli. Ja odavno pisem da je bolja opcija grad. A rampe dignu, kao prosli put, i resen problem njihov. Masovnost nista ne znaci ako je organizacija slaba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja