Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

I kada se može očekivati odgovor na zahteve?

 

Pa otprilike kada budemo blokirali sve puteve.

Kakve legalnosti, zakazivanja, supljih organizacija, klanjanja i pitanja da li mozemo, da li smemo, i da li nam oni to dozvoljavaju, samo gola sila, ljudi, oni drugi jezik ne razumeju.

Dokle god MAS-ovci tamane jagnjice sa DB-ovcima u Kumbari, i tapsu jedan drugog po ramenu, nema od toga nista.

Botovi i podrivaci neka rade svoj posao, a mi idemo dalje i radimo svoj.

Prosiriti pricu i na skuterase, kavezare, kamiondzije, i svakog ostalog ko se oseca pokraden i opljackan u ovoj prici, ne samo bajkerski bunt, vec gradjanski bunt.

Blokiranje svih puteva, na svakih 15 dana, dok se ne obrati neko nadlezan da se izjasni konkretno po tom pitanju.

 

 

Мислим да је баш у томе велика грешка код списка захтева. Није употребљаван појам "моторна возила", него се потенцирало "мотоциклисти, мотоцикли". Мислим да нам то никако не иде у прилог. Далеко боље би било да је прва тачка смањење обавезног осигурања за сва моторна возила, а онда негде после да се споменуло периодично регистровање мотоцикала, и смањење те путарине.

Овако ће нас још мање готивити, и кад почне тако свака шуша појединачно да тражи неке захтеве, оде маст у пропаст.

 

Зашто би сада ико од ових горе болдованих кренуо са нама у нашу борбу? Због чега би неко сео у камион и са нама блокирао нешто кад од тога нема ништа? 1neznam.gif

Због тога је требало бити мало "глобализованије".

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Moram ovo da pitam!Da li ce se kamiondzije,taxisti i ostali ljutiti kada procitaju da mi pravimo protest zbog cena osiguranja,putarine i periodicne registracije,a njih smo pozvali da ucestvuju u protestu(zbog cene osiguranja)?!

Nemojte me pogresno shvatiti,samo da nebude da smo iskoristili sve korisneke motornih vozila kako bi ispunili nase zahteve!

 

Treba i ovo resiti i videti sta cemo sa tim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Podnece i oni svoj zahtev.

 

Za sada se radi o osiguranju, hoce struju da dignu za 30% pa za 20%, pa cemo videti sta cemo tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

nije loše, ovako treba kod svakog podizanja cena, gde god država diže reket da popravi deficit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Nisam pratio ovu temu otpocetka, ako je ovo neko vec spomenuo, onda sry. Cini mi se da ce drzava krenuti opasno da nas cepa, gde god bude mogla, pri tom ne mislim samo na bajkere, jer mora se odnekud izvaditi novac za Obrenovac i za ostale gradove. Ne znam koliko je to fer prema nama koji nismo bili ugrozeni poplavama. Ja razumem da treba da se pomogne, ali na sve nacine... :neznam: , pri tom ne zelim ni da pomislim koliko ce para dati tim nesrecnim ljudima, a koliko ce sebi da uzmu od haraca koji budu nakupili . Da li je u redu da se mi vozikamo, a da tu hiljadu - dve, koje danas naspemo u rezervoar, damo u svrhe za saniranje od poplava.Ne znam, nisam pametan... Opet je apsurd, davati stalno za njih, a ne dati sebi malo oduska. Jos jednom cu ponoviti, ne znam nisam pametan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ivane, kao da si dosao biciklom...

 

Ne radi se o poplavi vec generalno o sistemu Srbije koji parazitira godinama, s'time sto je u poslednje vreme situacija toliko losa da nije moguce prikriti i zamaskirati situaciju. Privreda ne postoji, nista ne proizvodimo da bi prodali, poljoprivreda je mizerna, ogromna stopa nezaposlenosti, mnogo penzionera, apsurdno niske plate... Nije da para nema, ima ih ali su u privatnim tokovima. Da ne pricam sad o javnom sektoru gde 50% ne zaradi danas ni za kafu. Ukratko receno, propali smo, sami sebe smo izjeli, jedino sto donosi para u budzet jesu ti porezi i takse, koje nenormalno povecavaju da bi sistem kako-tako funkcionisao.

 

Neminovno je da smo propali, bankrotali i da nam treba vec sada CUDO da progledamo bar na jedno oko. Niko se ne usuduje da izadje i kaze da smo/su nepopravljivo sjebali stvar. Plasim se da ovo nije nista u odnosu na ono sta nam se sprema.

 

Ono sto mi mozemo, jeste da se usprotivimo svim nametima, poskupljenjima i sl. da napravimo rez i promenu, korenitu, ako je to moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

A sto drzava ne proglasi bankrot? Jer ce ako se ovako nastavi narod otici u k****

Island je to lepo resio. Proglasio bankrot isterao strane banke, pohapsili neke u vladi koji su uzimali kredite od tih banaka i zabole ih sve. Jos su odbili da udju u EU, a onaj Stefan File rekao da je to samar za EU jel nece da udju. Dok mi jos jedino dusu da prodamo da udjemo.

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ne znam na sta konkretno mislis kao da si dosao biciklom? Sve ostalo sam razumeo vec odavno. :takoje:

 

Има фора "не знам ништа, ја сам дош'о бициклом"

 

КЛИК

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Dobro da je akcija krenula! :takoje:

OBAVEZNO sledeci put da ponesemo neku tablu ili tranasparent na kome ce pisati ZASTO PROTESTUJEMO!!! Dovoljno je i recimo da pise NECU DA PLACAM +45%. Ovako osim bajkera, niko ne zna zasto pravimo okupljanje i ostavljamo prostora da NOVINARI PISU SVAKAKVE GLUPOSTI.

Svi koji nemaju para za gorivo da dodju u Bg i placaju putarinu, neka se okupe u svom mestu stanovanja, takodje sa transparentom sa usaglasenim tekstom.

Mislim da ce nam se tako pridruziti i ostali vlasnici motornih vozila.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ne znam na sta konkretno mislis kao da si dosao biciklom? Sve ostalo sam razumeo vec odavno. :takoje:

 

Има фора "не знам ништа, ја сам дош'о бициклом"

 

КЛИК

 

Nisam bas siguran da je to mislio :zvizduk:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Nisam pratio ovu temu otpocetka, ako je ovo neko vec spomenuo, onda sry. Cini mi se da ce drzava krenuti opasno da nas cepa, gde god bude mogla, pri tom ne mislim samo na bajkere, jer mora se odnekud izvaditi novac za Obrenovac i za ostale gradove. Ne znam koliko je to fer prema nama koji nismo bili ugrozeni poplavama. Ja razumem da treba da se pomogne, ali na sve nacine... :neznam: , pri tom ne zelim ni da pomislim koliko ce para dati tim nesrecnim ljudima, a koliko ce sebi da uzmu od haraca koji budu nakupili . Da li je u redu da se mi vozikamo, a da tu hiljadu - dve, koje danas naspemo u rezervoar, damo u svrhe za saniranje od poplava.Ne znam, nisam pametan... Opet je apsurd, davati stalno za njih, a ne dati sebi malo oduska. Jos jednom cu ponoviti, ne znam nisam pametan...

 

Не брини батице, неће твој динар да дође код мене у Обреновац, нећемо да те штетимо ни у ком случају. Од тебе сам ''далеко'' мање од 30км, па ако мислиш да нам неко само тако пумпа кинту ти у слободно време опали вожњицу на ову страну. Чисто да видиш да нико из државе ни пребијене паре не даје (осим на тв-у), да смрди до неба, да су сви локали празни. Значи - не једемо твој динар, сигурно, а вероватно никад и нећемо. Иде већ све то на неку другу страну, коју не знам.

А што се протеста тиче, подржавам 100%. Нисам могао да дођем јер ми је мотор поново на допоправци (био под водом 10-ак дана), али надам се да ће до краја недеље бити опет здрав, па ето и мене. Само да моји Обреновчани не помисле да ћу да протествујем да бих њима од уста откидао...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Ама није човек тако мислио...

А што се тиче помоћи - нађеш неки проверени фонд (Ђоковић, Дивац, неко трећи - провери сам) и уплатиш кинту фонду са наменом "за угрожене од поплаве"...

 

п.с. - Ако "ниси паметан" - а ти сипај 10 литара а за других 10 се солидариши ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dovoljno je ako si poslao poruku na 1003,a i ako nisi,lepo je što saosecas sa ljudima. A inače,osiguravajuće kuće su najveće lopovske organizacije svuda u svetu,ali kod nas pljačkaju narod uz saglasnost države i vlade. Vlada je ta koja je dozvolila osiguravajucim kućama da se udruže u kartele i da drže monopol. To je u svim normalnim zemljama zabranjeno. Jadan je narod koji živi u državi koja se izdržava od poreza gradjana.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Srce mi se cepa sto nemam motor... Kako bih se rado pridruzio Bajkerima.... Svaka vam cast momci.... Jer ovo se tice svih ljudi,jer ova poskupljenja su vise neizdrziva !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Nisam pratio ovu temu otpocetka, ako je ovo neko vec spomenuo, onda sry. Cini mi se da ce drzava krenuti opasno da nas cepa, gde god bude mogla, pri tom ne mislim samo na bajkere, jer mora se odnekud izvaditi novac za Obrenovac i za ostale gradove. Ne znam koliko je to fer prema nama koji nismo bili ugrozeni poplavama. Ja razumem da treba da se pomogne, ali na sve nacine... :neznam: , pri tom ne zelim ni da pomislim koliko ce para dati tim nesrecnim ljudima, a koliko ce sebi da uzmu od haraca koji budu nakupili . Da li je u redu da se mi vozikamo, a da tu hiljadu - dve, koje danas naspemo u rezervoar, damo u svrhe za saniranje od poplava.Ne znam, nisam pametan... Opet je apsurd, davati stalno za njih, a ne dati sebi malo oduska. Jos jednom cu ponoviti, ne znam nisam pametan...

 

Не брини батице, неће твој динар да дође код мене у Обреновац, нећемо да те штетимо ни у ком случају. Од тебе сам ''далеко'' мање од 30км, па ако мислиш да нам неко само тако пумпа кинту ти у слободно време опали вожњицу на ову страну. Чисто да видиш да нико из државе ни пребијене паре не даје (осим на тв-у), да смрди до неба, да су сви локали празни. Значи - не једемо твој динар, сигурно, а вероватно никад и нећемо. Иде већ све то на неку другу страну, коју не знам.

А што се протеста тиче, подржавам 100%. Нисам могао да дођем јер ми је мотор поново на допоправци (био под водом 10-ак дана), али надам се да ће до краја недеље бити опет здрав, па ето и мене. Само да моји Обреновчани не помисле да ћу да протествујем да бих њима од уста откидао...

Reci mi molim te, kako si sve ovo zakljucio?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja