Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova

Pa sta se sada desava0stabre.gif?Jel se protest odrzava 6-tog ili ga mi licno organizujemo 26-tog?

 

Ovo organizovano zbrda-zdola za 3 dana ce biti mini-protest, na koji ja licno gledam kao najavu mnogo ozbiljnijeg protesta 26-og, pa i 1. Septembra ako treba.

Svakako cu ucestvovati na svima.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja cu da probam na svaki , zbog posla , a nadam se da ce da se iskristalise , sjedini , prosiri ili sta vec kad krene pa onda svi na gomilu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ja cu ici sada 6-og. Vidim da na moto berzi pise : ... MAS, BUM, BJB, RadioByke organizuju protest srpskih bajkera.

Ja sam mislio da je nas zakazan za 26-i, ali ovde vidim da pise i BJB 1lud.gif Mislim da bi trebali sad svi da dodjemo na ovaj i taman da vidimo kako bi trebalo da se spremimo za 26-i.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 584 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

ljudi sirite po fb i slicno,to se jako brzo siri ako svako zainteresuje 10 prijatelja i svako od njih jos 10 to je zajebana matematika...da se pocne sa protestima,pa posle moze i svake nedelje tako,procuce se,bice na tv...samo konstantan pritisak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: NG
  • Motocikl: Africa Twin 1000

ok, neka poskupe registraciju ali da sa istom tablicom mogu da vozim i auto i motor i kombi i kamion........

globa za globom0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ja cu ici sada 6-og. Vidim da na moto berzi pise : ... MAS, BUM, BJB, RadioByke organizuju protest srpskih bajkera.

Ja sam mislio da je nas zakazan za 26-i, ali ovde vidim da pise i BJB 1lud.gif Mislim da bi trebali sad svi da dodjemo na ovaj i taman da vidimo kako bi trebalo da se spremimo za 26-i.

 

Odlican predlog!U nedelju svi u Beograd na protest,a mi nas i dalje nastavljamo da organizujemo za svaki slucaj!

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Taman, iz Apatina na protest. Mozda i uspemo u ostvarenju nasih zahteva. Mada, znajuci mentalitet srpskih vlastelina, sumnjam. :neznam: U svakom slucaju rado cu se pridruziti protestu! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Taman, iz Apatina na protest. Mozda i uspemo u ostvarenju nasih zahteva. Mada, znajuci mentalitet srpskih vlastelina, sumnjam. :neznam: U svakom slucaju rado cu se pridruziti protestu! :takoje:

 

I ja u subotu idem u Apatin na skup,pa mozemo u nedelju ujutru mamurni zajedno da idemo za Bg na protest!

Ko je iz okoline Novog Sada i kome je usput mislim da treba da organizujemo okupljanje u Novom Sadu na Miseluku,pa da zajedno svi djuture krenemo za Beograd.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Odlično, konačno neko da se organizuje i pokaže ovoj vlasti da tako nemože ali pošto nemam motor, imate samo moju moralnu podršku, mada rado bih išao na protest.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Nije loše da sad u nedelju bude protest upozorenja ali sa jasnim zahtevima!!! Da sačekamo odgovor države, i onda u slučaju da se ništa pozitivno ne desi, treba radikalizovati proteste - blokiranje autoputa preko naplatnih rampi plaćanjem kovanicama je odličan način. Takođe i masovna vožnja ulicama većih gradova radnim danima. Dovoljno je 100 bajkera u Beogradu u špicu da napravi totalni kolaps sporom vožnjom na par ključnih saobraćajnica.

 

Druga stvar - dajte nek neko osmosli neke nalepnice/flejere - svako može kod sebe odštampati na običnom A4 komadu papira i selotejpom privremeno zalepiti negde na motor - da se koliko toliko "uniformišemo" u zahtevima.

 

U svakom slučaju, ja ću 6-tog da dođem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Uzgred, da li se zna vreme okupljanja u nedelju?!?!? Ja nigde nsiam video taj podatak ili mi je to nekako promaklo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Dolazim na svaki protest: i 6-og i 26-og i kad god da ga organizujemo. Treba izaći, nebitno ko je organizator. Borimo se za istu stvar jer nas sve boli ovo drpanje! Idemo na protest!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3124 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Dolazim na svaki protest: i 6-og i 26-og i kad god da ga organizujemo. Treba izaći, nebitno ko je organizator. Borimo se za istu stvar jer nas sve boli ovo drpanje! Idemo na protest!!!

 

 

:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

doci cu i ja, mada sam juce skinuo gips... valjda ce noga profunkcionisati do nedelje...

 

elem, licno mi se ne svidja onaj deo poziva gde kaze "o zahtevima i nacinu protesta cemo se dogovoriti na licu mesta"?! 1neznam.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

99% dolazim u nedelju. :takoje:

Treba podrzati svaku inicijativu, dosta je podela.

 

elem, licno mi se ne svidja onaj deo poziva gde kaze "o zahtevima i nacinu protesta cemo se dogovoriti na licu mesta"?! 1neznam.gif

 

Ni meni, bas ne sluti na dobro, al ajde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Temu sam tek sad video i mogu samo da kazem da to strasno sta nam rade..ali za sve postoji resenje...Nadam se da cemo postici nesto ali se moramo okupiti u sto vecem broju...Zna li se otprilike koliko bajkera dolazi u nedelju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Ja cu ici sada 6-og. Vidim da na moto berzi pise : ... MAS, BUM, BJB, RadioByke organizuju protest srpskih bajkera.

Ja sam mislio da je nas zakazan za 26-i, ali ovde vidim da pise i BJB 1lud.gif Mislim da bi trebali sad svi da dodjemo na ovaj i taman da vidimo kako bi trebalo da se spremimo za 26-i.

 

Е, ако пише на мотоберзи, онда мора да је тако...

 

Али није ни битно - што нас је више, то боље.

 

Taman, iz Apatina na protest. Mozda i uspemo u ostvarenju nasih zahteva. Mada, znajuci mentalitet srpskih vlastelina, sumnjam. :neznam: U svakom slucaju rado cu se pridruziti protestu! :takoje:

 

Људи, у циљу постизања што бољег ефекта, можда би требало размислити да ли је боље органзовати у сваком граду протесте, него да људи долазе у БГ.

Са једне стране, бољи је ефекат када је већи број људи на једном месту, али са друге - вероватно има још више људи који би митинговали али из разних разлога не могу доћи у БГ.

 

А вест на тву (нпр) "5 хиљада незадовољних грађана се окупило у Београду због протеста против поскупљења осигурања" мени лично није ништа бомбастичнија од вести (нпр) "7 хиљада људи се у градовима широм Србије окупило због протеста против поскупљења осигурања".

 

п.с. - не знам колико ова деја може да помогне, али сигурно сам је написао у циљу већег укупног ефекта, а не "да се прича разводни" и да ефекат буде мањи. 2 главе су паметније од једне. А тек хиљаду...

 

п.п.с - Ој Србјо, на коленима... Немаш ни поштеног лидера да те води ни поштеног опозиционара да вође стиснуте гузе кад раде шта раде, а не - бахато...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Evo jedan poster na brzaka sa sažetim zahtevima(koliko sam video po forumu to se najviše traži).Ako imate bilo kakve sugestije recite,vreme ću naknadno dodati jer ga nisam mogao naći ni na forumu MAS-a.

 

protest-1.jpg

 

P.S. Imam i PDF-verziju ako zatreba za štampanje.

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Ovaj "MAS-ov" protest je sprdnja, niti je dato vreme, niti definisani zahtevi i nacin protesta a ni na njihovom forumu nema nikakve diskusije

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja