Lucky Vladano - moto oprema

Dragi moji BJB-ovci,

Već dve godine se bavim prodajom nove i polovne moto opreme, pa želim da Vas i ovde, preko našeg BJB-a, upoznam sa ponudom opreme koju prodajem.

Trudim se da održim povoljne cene i polako širim asortiman. Sada imate mogućnost da se o ponudi kaciga, teksitline i kožne odeće, čizama, rukavica, kofera, i svega ostalog sto prodajem informišete i ovde, a ja cu se truditi da Vam što pre i tačnije odgovorim.

Dodatne slike ću stavljati na zahtev zainteresovanih, da ne zagušim temu, jer uvek mozete da dodjete i isprobate to što Vas zanima.

Nalazim se u Beogradu, I dolazak možete najaviti ili se dodatno informisati na telefon 061 255 655 0

Vaš LUCKY VLADANO

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

sve preporuke za radnju 0takoje.gif

0

Ja imam samo reci hvale za Lucky-ja, ljudina je prava, i uvek ima strpljenja i da posavetuje, i poprica, i saslusa, i saceka. Vidi se da voli to sto radi, i da pre svega razume ono sto trazimo, jer je i bajker ceo zivot. Moja prva stanica za povojlnu moto opremu! :zdravo:

1

Neka ti bude lucky. Sve preporuke ,cene i kvalitet za svaki djep. 0takoje.gif

0

Dosta opreme sam kupio kod Lakija. Sto nove, sto polovne, i izuzetno sam zadovoljan komunikacijom i odnosom prema musteriji.:aha: I moji drugari, koji nisu sa ovog foruma, vidim da nemaju zamerke na saradnju sa Lakijem. Ima opreme za svaciji dzep. U svakom slucaju, iskrena preporuka! :takoje:

0

Sve preporuke, profi, strpljivo.... A bilo je i vreme da se oglasis ovde! 0takoje.gif

0

Najveci deo opreme sam kupio kod Lakija, I svim drugarima ga preporucujem :)

Samo da skrenem paznju na naziv teme. Lucky vAldano :D

0

Jel Laki ima i Web stranicu?

0

Svaka preporuka:-)

0

Ljudi, prvo hvala na lepim recima, trudicu se da budem jos bolji (u sta ce tesko uci smanjenje pricanja :lol: ).

Sajt za sada nemam, mada je u planu od jeseni. Ista stvar je i sa Facebook-om. I tamo mi je isti nick - Lucky Vladano, ali ga nisam poceo da koristim za oglasavanje, i jako retko ga za sada posecujem.

Savane, sta te od opreme konkretno zanima?

Mada ima gomila opreme koju nisam ni slikao, a kamoli oglasio, pocecu ovde da kacim slike pojedine opreme. Stavljacu po dve slike i cenu da ne zagusim temu, a sve dodatne slike cu okaciti na zahtev zainteresovanih.

Dakle, da pocnem:

Kineski koferi Givijevog "Monokey" sistema kacenja, novi, 30 eu.

105_0887.jpg

105_0889.jpg

Potkape, nove, 250 din.

100_2498.jpg

100_2501.jpg

100_2747.jpg

Interfon za 2 kacige sa LINE-IN ulazom, novi, cena 10 eu.

100_0535.jpg

100_0536.jpg

Protektori za kolena i laktove sa zglobom. U kompletu su 2 za kolena i 2 za laktove, mada ih neki daju lepsim polovinama i ubiju dve muve istim udarcem. Novi, cena 1800 din.

100_0344.jpg

100_0347.jpg

3

jel imaš neke enduro jakne u "dečijim" brojevima... tj S ili XS?

0

U muskoj vel. "S" imam, kacim par komada za koji minut.

0

Spidi Maxtour S2, polovna, velicina "S". Jakna ima vadivu termo postavu, vodo i vetro nepropusnu membranu, dodatni vratni deo, trvrde protektore na ramenima i laktovima i ventilacione otvore na grudima kombinovane sa dzepovima. Cena 45 eu.

Velicina u cm:

ramena: 51

ispod miski: 59

struk: 50

duzina rukava: 60

duzina ledja: 76+7 (kragna)

100_0716.jpg

100_0718.jpg

N.N. od CORDURE, u velicini "S" (48). Odlicno ocuvana, ima cvrste protektore na ramenima, laktovima i ledjima, podesavanje sirine u struku i veliki dzep na "donjem delu ledja". Cena 45 eu.

IMG_0256.jpg

IMG_0257.jpg

Imam jos par jakni u "S" velicini, ali ili nisu slikane, ili su kratke. raspon cena je 20-65 eu (ima i novih i polovnih).

Pozz

2

Idemo dalje:

SCOTT providne rucice za standardne volane precnika 22 mm., nove, cena 800 din.

100_3896.jpg

100_3898.jpg

SCOTT motocross naocare u crvenoj, teget i beloj boji. Bele nisam slikao. Nove, cena 25 eu

100_0847.jpg

100_0851.jpg

"LOGO! " u velicini "XL". Ima vadivu termo postavu i svih pet protektora. Polovna, cena 25 eu.

100_0897.jpg

100_0898.jpg

ACERBIS u velicini 46. Duzina gazista je 30 cm. Nove, cena 60 eu.

105_0603.jpg

105_0605.jpg

SCOTT, model "S1" u velicini "L". Nove, cena 25 eu.

105_0598.jpg

105_0599.jpg

0

IXS, nove, kozne, velicina 42. Za dame ili za jako sitne muskarce. Mislim da imam jedan komad u vel. 44 ali nisam siguran.

Velicine:

ramena: 47

ispod miski: 55

struk: 43

duzina rukava: 61

duzina ledja BEZ kragne: 56 (kragna je jos 4 cm visine)

Kod ovih jakni mere za ramena i duzinu rukava uzmite ORIJENTACIONO jer je zbog oblika ramenih zastita tesko izmeriti tacnu sirinu ramena i duzinu rukava ! Cena 35 eu.

100_0574.jpg

100_0575.jpg

DUKE "Air Vent", trenutno u velicinama "M" i "L". Najveca koju sam do sada donosio je bila 4XL. Imaju skidajucu postavu, zatezace na rukavima, CE protektore na ramenima i laktovima i ventilacione otvore. Nove, cena 80 eu.

105_0488.jpg

105_0489.jpg

Kozne rukavice bez prstiju. Imam ih samo u velicini XXL. Nove, cena 700 din

100_0436.jpg

100_0437.jpg

Masivni lanci sa katancem koji moze da posluzi kao disk-lock ABUS - CITADEL, duzine 150 cm. , i debljine karika od 10 mm. Prva slika je sa net-a, druga moja. Dva kljuca, novi, cena 65 eu.

image.jpg

100_0375.jpg

SWAT torbice za butinu. Gornji kais moze da se skine kao sto je prikazano na slikama, kao i donji-on samo prolazi kroz gajku. Ima 10 pregrada. Imam ovakve i u maskirnoj sari. Nove, cena 1500 din.

100_0835.jpg

100_0840.jpg

0

PRO BIKER u velicinama od "M" do "XXXL". Imam ih u tri boje: crne, plavo-crne i crveno-crne. Nove, cena 800 din.

Imam i skoro iste, duze 7-8 cm, sa delom koji prelazi preko zgloba sake, ali samo crne i u velicinama L, XL i XXL. Slike naknadno. Njihova cena je 1000 din.

100_2908a.jpg

100_2138.jpg

100_2147.jpg

100_2152.jpg

0

Rasklapajuce stolice. Mogu se koristiti na moto-skupovima, prilikom kampovanja, rostiljanja sa drugarima i sl. Sklopljena, zauzima jako malo prostora. U koferu je necete ni primetiti. Moze da izdrzi i osobe od oko 140 kg - PROVERENO ; -D

Dimenzije su:

Rasklopljena:

sediste 24,5 x 19 cm

visina 26 cm

Sklopljena:

19 x 3 x 20 cm (na sirem, t. j. 8 cm. na najuzem delu)

Nove, cena 500 din.

100_0398.jpg

100_0402.jpg

MONSTER trakice za felne u 7 boja. Duzina svakog elementa kad se rastegne je 34 cm, pa kad se preracuna, ispada da su za 17 incne tockove. Moze se napasovati i na manje felne ako se malo jace saviju, a za vece mora se kupiti jos jedno pakovanje pa dodati duzinu koja ce faliti.

Boje su srebrna, narandzasta, boja kajsije (neki je zovu svetlo crvena), CRVENA, pink, svetlo zelena i karbon crna. Slike CRVENE cu napraviti ovih dana, A teget trenutno nemam vise.

U pakovanju ima 16 komada (po cetvrtinu kruga), dovoljno za oba tocka motorcikla. Znaci: 1 pakovanje = 2 kompletna tocka motorcikla, ili 4 tocka automobila.

Trakice su nove, cena je 300 din.

100_0963.jpg

100_0964.jpg

100_0965.jpg

100_0966.jpg

"BELO" u velicini "L" (52). Ima skidajucu termo postavu i svih 5 protektora od kojih su oni na ramenima i laktovima CE protektori. Polovna, cena 50 eu.

IMG_0930.jpg

IMG_0931.jpg

Satove-budilnici u obliku motorcikala coper stila (dva modela).

Idealan poklon za Vase prijatelje. Uz motor dobijate i bateriju (1 x AA). Novi, cena 400 din.

IMG_0950.jpg

IMG_0954.jpg

5XL moto-jakne, marke DOSONDI, model GUNMETAL, za osobe od preko 150 kg. TOURING kroja (dugacka), naravno ima sve protektore, ukljucujuci i ledjni. Termo postava se naravno skida. Nova, cena 75 eu.

IMG_0918.jpg

IMG_0920.jpg

Jakne SHIFT, velicine od "S" do "XXL". Jakne imaju MESH (mrezaste) panele, vadivu termo-postavu, tvrde protektore i atraktivne ventilacione otvore na ramenima. Nove, cena 60 eu.

100_3317.jpg

100_3322.jpg

5

Ukratko, muž i ja nabavismo štošta od opreme i pokupismo nekoliko korisnih saveta uz prijatan razgovor o moto temama.

Sve preporuke za Lucky Vladana 0takoje.gif

0

ja sam imao bas pozitivno iskustvo sa lakijem.

predlazem da odete kod njega da vidite sta sve laki ima za vas po najnormalnijim cenama :zdravo:

0

0takoje.gifsvaka cast 1care.gifuvek spreman za razgovor i saradnju sve preporuke
0

Laki, jel ima kofer plocu i da, greskom nije metalna?

0

Pozdrav druze imas li koju 12v uticnicu na stanju ?

0

@Student:

ne, idu ove plasticne, ali je bar jedan nas clan ih je okacio kao bocne preko ovih ploca i koliko znam, sve fercera savrseno

105_0890.jpg

105_0892.jpg

Evo jos jednog naseg clana, pogledajte prve dve slike

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/91768-tdm-voznje-i-okupljanja/page__st__600

@Shomy:

nemam ih vise za sada, a po sledecu turu idem najverovatnije pocetkom avgusta, ako ne i pre. U svakom slucaju, cim ih donesem, objavicu to ovde.

Pozz

0

Evo i ja da potvrdim prethodna iskustva- jako prijatna i povoljna kupovina, svaka preporuka!

0

Par puta narucivao koje kakve sitnice i uvek sve u najboljem redu.

Velika preporuka.

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.