Jump to content

Moto Zajednica

zxr400 pomoc na osnovu snimka

Recommended Posts

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Za odlazak na toliki put, realno mora da bude poseban...

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Pa najvise mrzim one koji bi da kupe motor u krugu od 50 km, koji ne zele da mrdnu guzicom... Za prvi veci motor sam isao skoro 400 km u jednom pravcu, koliko i on ima, čuka da ne moze biti veca... I cak sam uspeo da ga ubacim u gepek golfa 3 i tako ga donesem kuci. Merak nema cenu. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma presao bih i 1000, ako je to ono sto zelim i vredi prevaljivanja te kilometraze, ali ne ides samo da gledas motore po 400km, nego vec treba da si 90% ubedjen u kupovinu. Bar ja tako gledam...

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Savet,nadjes nekog starijeg bajkera iz BL(bar sad sve moze da se nadje,imas internet,FB,drugarovog komsije prijatelja kumov stric npr)

 

Nazoves coveka,objasnis situaciju,zamolis da pogleda motor sa oglasa umesto tebe,ponudis neku cast 20-30KM cisto za izgubljeno vreme, i dobijes info iz prve ruke totalno objektivno.

 

Ako covek potvrdi da je motor kakav ocekujes da bude,onda kombinujes prevoz i to je to.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

nisam jos kupio,mada je sve dogovoreno,samo je problem da odem tamo,najbolje bi bilo kad bih mogao da nadjem nekog iz bl da pogleda motor pa da mi javi,nzm ima li ko sa foruma da je iz bl,ovaj momak mi garantuje za motor,cak da bi ga i brzom postom smio poslati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne nasedaj na price. Cega sam se ja svega naslusao.. Preko telefona je ko casa, fabrika, naljuti se sto uopste pitas/sumnjas u to..

Kad dodjes da vidis, eneterijer sastavljan iz 3 auta sa 3 razlicite boje, tapaciri ko da je pitbull prespavao gladan itd itd. A odgovor mu je, pa dobro, nije to novo, sta ces deci da uradis. A za slike, kaze - pa ni pamela nije ista uzivo. :D

 

Ne kazem da je tako, ali sanse su realne da jeste, tako da budi spreman. On racuna na to da dolazis od daleko i mozda je provalio da si se primio.. Obavezno povedi nekoga ko nije pristrasan :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

kako saznati ima li iko na forumu da je iz Banja Luke ili okoline pa da ga zamolim ako moze da pogleda motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

jos jedan savet

 

ako vec nemozes da nadjes nikog iz BL od bajkera,potrazi na guglu ili po tamo vasim novinama oglasima servise motocikala u BL,pozovi raspitaj se da li postoji sansa da neko iz servisa ode da pregleda-pogleda motor.Naravno trebas da platis taj pregled u svakom slucaju,samo je pitanje da li neko od servisera moze i zeli to da uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I pitanje koliko je taj servis pošten ili će reći prodavcu da ako mu da 50e da će da nahvali motor. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Otidi tamo , pa pogledaj. Ako ti se svidja, i cena odgovara kupuj, ako ne, sedi na bus nazad.

Najsladji je san kad se vratis kuci umoran:)

 

Elem,sve polovno moze biti macak u dzaku, moze da te sluzi deceniju, a moze brzo da ti izede zivce. Kod mene vise pozitivnih slucajeva, bar 95%.. Javi sta si uradio..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

danas nadjem momka iz mostara da sutra pogleda motor,kaze mi da ce ga pogledat i da ne moram nista placat nego pice,kad ovaj iz Bl kaze prodao motor,tako da jbg zasad nista,vama hvala u svakom slucaju na iskrenim savjetima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja