Jump to content

Moto Zajednica

zxr400 pomoc na osnovu snimka

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

Od prije nekoliko dana dogovaram se sa vlasnikom ove nindze,on mi je poslao snimak,ne razumijem se bas puno jer sam pocetnik,pa ako neko moze na osnovu ovog snimka da da par savjeta,ako otprilike moze da se ocijeni kako radi motor,i da li ima neki problem ili mana,zahvalan unaprijed.evo i snimka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000r Husqvarna Norden 901 Expedition

Ja sam pre par godina dobio takvu kawu 2000 god. u zamenu za husqvarnu te 610 i mogu ti reci da za dve godine dok je bila kod mene da sam se sit navozao. Mnogi su bili kivni, kao redak je model, nema delova, itd...ali ja za dve godine sam samo servise radio, a dusu sam joj vadio, ni jedna šestotka do 240km/h nije mogla pobeci :-)

Jedini problem je bio sto mi je bila mala i tesna za mene od 187cm :-)

I onda sta cu, opet sam je menjao za husqvarnu :-)

Ta kawa se sada jos uvek nalazi kod čoveka u Laćarku, mesto pored Sr.Mitrovice, koji nije imao puno vremena da je vozi i prodaje je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ovo bilo kume drži telefon snimaj šta stigneš a ja ću da drndam malo gas...Kada su od mene ljudi tražili snimak to je bilo prvo pipam izuvne grane da se vidi da je hladan pa par minuta polako oko motora dok radi i dok ne postigne radnu temp. onda ga isključim,uključim i malo zaturiram tako da se sve što može moglo videti preko snimka...slike iz sto uglova se podrazumevaju.Ovo je katastrofa što se mene tiče pogotovo ako mu je u interesu da proda motor jer ja na osnovu ovog snimka skoro pa ništa ne mogu da ti kažem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000r Husqvarna Norden 901 Expedition

Ja sam pre par godina dobio takvu kawu 2000 god. u zamenu za husqvarnu te 610 i mogu ti reci da za dve godine dok je bila kod mene da sam se sit navozao. Mnogi su bili kivni, kao redak je model, nema delova, itd...ali ja za dve godine sam samo servise radio, a dusu sam joj vadio, ni jedna šestotka do 240km/h nije mogla pobeci :-)

Jedini problem je bio sto mi je bila mala i tesna za mene od 187cm :-)

I onda sta cu, opet sam je menjao za husqvarnu :-)

Ta kawa se sada jos uvek nalazi kod čoveka u Laćarku, mesto pored Sr.Mitrovice, koji nije imao puno vremena da je vozi i prodaje je.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3958951/kawasaki_zxr_400_i_vektra_b_20dt/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Kaze u opisu :aha::

 

"

 

Detaljni opis

KAWASAKI ZXR 400..UVEZEN PLACENO SVE DO REGISTRACIJE--REGISTRACIJA NA POLA GODINE IZADJE 250KM PROVJERENO--MAX BRZINA 230KM/H PROVJERENO --URADJEN ZVUK,ZAMJENJENO ULJE FILTER,AKUMULATOR NASTELOVANI KARBURATORI--DOBAR LANAC LANCANIK,GUME SOLIDNE--ZAMJENE ME NEZANIMAJU NA OVU CIJENU STO GOD MI PONUDITE RACUNAM 500KM..--ZNACI STO GOD MI PONUDITE UZIMAM I 2100 KM KESA--KOJE NEPISMEN NEODGOVARAM

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

rekao sam mu d ami posalje drugi snimak kako je kolega iznad naveo kad je motor hladan i da ga ugasi pa opet upali,ja nisam vidio da je igdje pukla plastika cini mi se da je ono linija koja razdvaja 2 dijela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

rekao sam mu d ami posalje drugi snimak kako je kolega iznad naveo kad je motor hladan i da ga ugasi pa opet upali,ja nisam vidio da je igdje pukla plastika cini mi se da je ono linija koja razdvaja 2 dijela

 

Jeste to je ipak spoj dve plastike moja greska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Dobar je,kupuj..ne drndaj tu tastaturu nego idi kupuj...skini malo cenu za gume i to je to...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Masina izgleda zdravo ali to je samo 30% motora.Mnoge skrivene mane znaju da promaknu cak i kad licno gledas motor a zamisli tek sta sve ne vidis preko monitora.Ovako ne izgleda lose ali zavisi sta ocekujes od motora.Neka ulaganja sigurno postoje samo to nekad budu lanac i lancanici a nekad lezajevi na radilici sa tek podbacenim ziletima.Nista dok se dobro ne pregleda celokupan motor i to uz prisutvo nekog ko se razume.Nemoj da budes jedan od onih sto jedva cekaju da sednu na svoj novi motor pa zanemaruju mnoge "SITNICE" koje su navodno nebitne.I ne zaboravi da najbitniji deo motora nije masina vec kocnice.

Srecno sa kupovinom 0takoje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Meni zvuči ok,tako da nađi još jednu osobu koja se razume u motore ili u krajnjem slučaju plati majstora nekog da ide sa tobom(tako sam ja bar radio kada sam bio klinac) i lepo pogledajte motor ako je sve manje više ok(sigurno će biti nekih sitnica) dogovorite se za cenu i to je to. :takoje: Samo ako vidiš previše mana nemoj da se zalećeš ima još gomila motora. :)

 

Evo ti neko kraće upustvo kako proveriti motor samo ne moj biti previše napadan prema prodavcu nisu svi muljatori a za još korisnih informacija izgooglaj malo po netu.

 

http://2wheelsreport.wordpress.com/2014/04/07/apsolutni-vodic-kako-kupiti-polovan-motocikl/

 

 

Srećno! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ima u Zrenjaninu ZXR400 prodaje covek od kojeg sam kupio RR-a!motor se uvopste nevozi,svo vreme mu stoji kuci jer lik po ceo dan radi!Ako oces kontakt javi se na PP!Mislim da trazi 1000 evrica za njega,ako me secanje dobro sluzi!

pozz

 

PS-Sad vidoh da si iz Bilece1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Gume solidne? haha.

Ostalo ne izgleda lose (ukljucujuci i cijenu), ali ako su mo ovo "solidne" gume, onda i sav ostali opis pada naravno u vodu.

Bar imas izgovor da odradis fantasticnih 800 km Bileca - Banja Luka - Bileca (ako imas motor), a ako ga kupis, dodjes busom po njega,

pa opet 400 fantasticnih km. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bileća @mkjugbileca
  • Motocikl: Gsxr 1000 k6

sad mi je najveci problem prevoz,jer tip nece da mrdne bez,para,a crnjak mi je da idem u Banja Luku busom,ima oko 8 9 sati voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

sad mi je najveci problem prevoz,jer tip nece da mrdne bez,para,a crnjak mi je da idem u Banja Luku busom,ima oko 8 9 sati voznje

 

Uzmi jedan dan, otidi busom, ponesi sve od opreme, ali idi na to, iako dodjes tamo, da ga ne kupujes, vec ako ti se svidi.

 

Jer nemoj da dodjes do toga, aj kada sam vec presao ovoliki put, da ga sada i kupim.

 

Srecno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A jel baš toliko dobar/povoljan/redak da moraš toliki put da prevalis za njega?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja