Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa nema ni vas nešto... da se niste ukakili u gaće? AAAAAAaaa znam... popravljate te lomine... :D

 

 

ST viber image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Što bi rekao Guru Popsy...sitna estetska podešavanja

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
On 18.2.2008. at 10:49, matijak je napisao:

Bio sam u istoj dilemi kada sam kupovao motor. Probao sam oba i moj izbor je bez ikakvih  daljnjih dilema pao na afriku. Ipak, savetujem svakome da isproba oba, poshto je tachno da im namena nije potpuno ista. Pitanje je shta ti vishe odgovara, bolja off-road upravljivost i dosta manja potroshnja  afrike ili  veca snaga i bolje on-road osobine Super Tenere. Pouzdanost je na strani afrike, a lepota na strani yamahe.

Kakva dilema.. Yamaha pravi vrhunske sintisajzere i bubnjeve.. a honda motore. Kraj. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 16 minuta, kaligula1 je napisao:

Kakva dilema.. Yamaha pravi vrhunske sintisajzere i bubnjeve.. a honda motore. Kraj. 

U nedelju zajasio Afriku i vec kraj.   ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Ako sam u nedelju zajašio afriku,to ne znaci da pre toga nisam vozio motor,hondu naravno..to sam rekao generalno da yamaha pravi najbolje na svetu sintizajzere i bubnjeve (pitaj koga hoces muzicara,tu honda ne moze vodu da vam donese :care:) a honda pravi najbolje motore :dupe2: evo da ti pojasnim par brendova koja nikada dok je sveta nece izaci iz mode a ti me demantuj ako negde pogresim: cigarete marlboro,zipo upaljac,farmerice Levis 501,automobil mercedes,bela kosulja,patike all-star,negazirano piće coca-cola,motor honda africa..mozda sam izostavio nesto ali to ti je to..nisam ja to izmislio nego neko mnogo  pametniji od mene..:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Msm spremio sam bio evriće za transalpa xl700..vodio sam se logikom ma uzecu noviji motor.mora da bude bolji novi transalp ma kakav god bila afrika..seo sam na transalpa 2009god  pa na afriku 1993god...nisam se vise dvoumio ni sekundu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre sat vremena, kaligula1 je napisao:

cigarete marlboro,zipo upaljac,farmerice Levis 501,automobil mercedes,bela kosulja,patike all-star,negazirano piće coca-cola,motor honda africa

Onda je dosla 1992,kriza i tako to ...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Kako me nerviraju likovi tipa R1 il nijedan, samo je Honda motor ostali nisu i slicno. Odmah ih zamislim kao Boru Kawasakija...

 

https://www.youtube.com/watch?v=seS2lp7WFbU

 

Druze, ti sintisajzeri i bubnjevi imaju najmanji procenat kvarova na USA trzistu. A Honda bi mogla da se trgne poslednjih godina kako sa dizajnom tako i tehnologijom , i da prestanu da stroje vecinu svojih motora sa snagom. 

 

To sto je u Srbiji pre 20 godina Honda bila kralj jer si je mogao urnisati uz minimalno ili skoro nikakvo odrzavanje ne pije vodu danas. Trziste se menja a broj tih motora od pre 20 i kusur godina se smanjuje po oglasima

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Honda CR250R
Pre 20 sati, kaligula1 je napisao:

Ako sam u nedelju zajašio afriku,to ne znaci da pre toga nisam vozio motor,hondu naravno..to sam rekao generalno da yamaha pravi najbolje na svetu sintizajzere i bubnjeve (pitaj koga hoces muzicara,tu honda ne moze vodu da vam donese :care:) a honda pravi najbolje motore :dupe2: evo da ti pojasnim par brendova koja nikada dok je sveta nece izaci iz mode a ti me demantuj ako negde pogresim: cigarete marlboro,zipo upaljac,farmerice Levis 501,automobil mercedes,bela kosulja,patike all-star,negazirano piće coca-cola,motor honda africa..mozda sam izostavio nesto ali to ti je to..nisam ja to izmislio nego neko mnogo  pametniji od mene..:cirka1:

samo tri stvari nikad nece izaci iz mode,bela kosulja,kozna jakna i tvrd  .i.   

bar tako govori moj stari :jee::jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja