Jump to content

Moto Zajednica

Novi član i Africa twin

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: XRV 750 RD07

Pozdrav svima,

 

ako dozvolite, ja sam Tarik Učanbarlić iz Sarajeva, imam 35 godina i upravo sam se registrovao na BJBikers. Ispunjavajući dječačke snove naravno morao sam si nabaviti Africu. Tako je i bilo u Januaru ove godine postao sam ponosni vlasnik AT RD07 iz 1994 godine. Trenutno je u procesu projekta laganog serviva dotezanja i opremanja masine. Ima i par problema ali vidio sam već par korisnih tekstvoa oko karburatora tako da mislim da ce sve biti ok, ako ne ja cu zvati u pomoc ;) Inace ne moze se reci da sam veteran bajker ali oduvijek sam znao da sam bajker pa i mislim da sam u pravu da je bike jos mozda jedini uistinu slobodan nacin da se upozna svijet u kojem zivimo.

 

O AT presla oko 73.245km, u dobrom stanju mejutim imam jedan mali problemcic sa vodilicom koja uvodi sajlu coka u karburator pa sad ne znam jel neko imao ovo - dakle treba mi nova vodilica do sad nisam bio u mogucnosti da je lociram doduse trazim tek dva dana ali nema- I da ako bi pomoglo trazenju koji je tip Kehin karburatora ugradjivan modelima iz tog vremena?

 

toliko od mene za predstavljanje, pozdrav svima i sretno.

 

Tarik

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dobro nam dosao!

 

Sto se Afrike tice, preporucujem ti da otvoris temu u podforumu Garaza/Honda, jer taj deo foruma prati mnogo veci broj clanova nego podforum Predstavljanje.

 

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja