Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup - Uzice

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

trubaci smorili, Osvajaci osvežili. Skup na kulturnom mestu.Domacin kulturan.redari umereni.klopa ok.Sve u svemu lepo.

 

Sent from SALVER.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Mi smo se super proveli, e sad sve je subjektivno. ko voli trubace, a bilo ih je, zaigrali su bajkeri i kolce, ko nevoli sklonio se kod drugog sanka gde je bila druga muzika. Izlet i dorucak bili fenomenalni, sve je do drustva sa kojim si tamo. Nagledali se malo i folklora sa tribina, goldving show sa sve oskudno obucenim igracicama jako dobro posecen dok nasem starijem komsiji nije pozlilo, pa smo se malo bavili njime. Za sam kraj pozdrav za organizatore a posebno Kiska koji nas je sve do jednog licno pozdravio za ispracaj u nedelju ujutro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Cacak

Bila sam ja,sve to videla i moram priznati da mi se nije bas svidelo...malo mi to licilo na vasar...zato pitam i vas ,da vidim kako vi gledate na sve to..folklor,trubaci,kolce ,plesacice itd....ne znam

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ja mislim da je najbolje da se susreti vise ne organizuju. Jednima smeta sto sviraju stare grupe, drugima smeta sto se naplacuje ulaz, cetvrtima se ne svidja sto nema hrane, petima sto je skupo pivo, setima se ne svidja program, sedmima se ne svidja sto nema programa.... aman ljudi vise, ili ides na skup da odmoris mozak i da uzivas u voznji a posle u druzenju ili ne ides nikako :) Ja se izvinjavam sto ovako pisem al' svaki dan se vode "rasprave" na ovu temu.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

'Ebes skup sa skupim picem, ulazom koji se naplacuje, bez hrane i rokenrola :Mina:

vozimo se i bez moto skupova :zdravo:

...ispade sve kontra :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Ja mislim da je najbolje da se susreti vise ne organizuju. Jednima smeta sto sviraju stare grupe, drugima smeta sto se naplacuje ulaz, cetvrtima se ne svidja sto nema hrane, petima sto je skupo pivo, setima se ne svidja program, sedmima se ne svidja sto nema programa.... aman ljudi vise, ili ides na skup da odmoris mozak i da uzivas u voznji a posle u druzenju ili ne ides nikako :) Ja se izvinjavam sto ovako pisem al' svaki dan se vode "rasprave" na ovu temu.

 

Alo nemojte Drakija da mi nervirate 1nanana.gif Brate Draki svaka ti je ko u Njegosa 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ja mislim da je najbolje da se susreti vise ne organizuju. Jednima smeta sto sviraju stare grupe, drugima smeta sto se naplacuje ulaz, cetvrtima se ne svidja sto nema hrane, petima sto je skupo pivo, setima se ne svidja program, sedmima se ne svidja sto nema programa.... aman ljudi vise, ili ides na skup da odmoris mozak i da uzivas u voznji a posle u druzenju ili ne ides nikako :) Ja se izvinjavam sto ovako pisem al' svaki dan se vode "rasprave" na ovu temu.

 

Alo nemojte Drakija da mi nervirate 1nanana.gif Brate Draki svaka ti je ko u Njegosa 0takoje.gif

 

Ma nije brate moj stvari u nervozi nego je stvar sto smorise vise :D prije 6 godina kada sam ja krenuo da idem masovno po susretima nije bilo takvih tema :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja