Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

IMA LI NEKO SA FORUMA DA PREPORUCI KOJE JE MESTO NA KRFU NAJLEPSE ZA ODMOR A DA I UVECE IMA GDE DA SE IZADJE HVALA

 

PERA FJR 1300

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Vrlo individualno.... ali recimo da je Dasia odlicno mesto za sve sto si nabrojao. .. a prednost joj je i blizina grada Krfa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Slažem se sa nevoljicom,bio sam 2 puta i super mi je bilo,Naravno tamo sam iznajmio XT600 pa sam obišao ceo Krf. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Nisam 100% siguran ali mislim da je15-20 ili 20-25 eur dan,više se nesećam.Jedna je cena u julu a druga u avgustu dižu cene najviše zbog Italijana,oni masovno dolaze i onda klinci iznajmljuju skutere pa ih ovi deru.

Evo slike mog xt,inače sam bio smešten u Ipsosu to je pored Dasije.

 

121v4s11dowq9s8e805.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Jel ko u vozikanju po krfu zakacio Agios Georgios juzni? Ja tu imam nameru da idem krajem juna, ali ne znam kakvo je mesto sto se tice vecernjeg sadrzaja (ne trazim guzvu i buku, ali da ipak ima bilo kakvog mesta za prosetati)

 

I da, ako se iznajmljuje motor, da li se dobijaju barem kacige uz motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Tamo nema gužve,buke,već taverne-lokali gde se jede malo prošetaš i to je to.Uz motor dobijaš kacige ali nisu baš u sjajnom stanju.Što se tiče izlazaka obično se izlazi u grad Krf a nekada je bio Ipsos poznat po diskotekama kojih je bilo jedna do druge,sad ni tamo više nije što je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ni ne jurim izlaske, ali bi mi znacilo da ima neko setaliste pored mora sa tavernicama, da bas ne bude pustara kad padne mrak. A sto se tice nekih izleta danju i nocu to se podrazumeva, ali za slucaj da necu da se vozim uvece, da imam gde da promolim nos. Kakva je Issos plaza, zbog nje razmisljam o Agiosu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Zapadni deo Krfa su peščane plaže i voda je malo hladnija dok na istočnom delu su uglavnom kamenčići i toplija je voda.Ipak zapadni deo je ka otvorenom moru.Pošto je ostrvo,a na njemu ima jako puno plaža,slobodno se vozaj i pronaćićeš šta ti odgovara.ja sam svaki dan bio na drugoj plaži i opet nisam sve obišao,jer je Krf baš velik za razliku od Zakintosa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Vrlo individualno.... ali recimo da je Dasia odlicno mesto za sve sto si nabrojao. .. a prednost joj je i blizina grada Krfa...

 

Na solidnoj je poziciji jer je negde na sredini ostrva a i blizu je grad Krf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Crna Gora mi je hladna, a Halkidiki odlicno topao. Gde se tu nalazi zapad Krfa? :)

 

 

Zapad Krfa kao Jadran (Hravtski deo) , voda hladna, ali veoma cista i plaze odlicno uredjene.

 

Pricam iz istecenog iskustva iz sredine jula meseca.

 

Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

 

Zapad Krfa kao Jadran (Hravtski deo) , voda hladna

 

Posle savrseno udobno tople vode na Sitoniji, ovo nije informacija kojoj se radujem :(.

Naravno da je individualno, ali jel to temperatura, utrcis u vodu, bude ti par sekundi malko sveze, i odmah se adaptiras, ili je dodjes do butina i stanes 10 minuta da skupis hrabrost da umocis testise?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

druze prosle godine sam bio na Krfu. Predlazem mesta Ipsos, Dasia. U ipsosu ima setaliste malo, pored mora. Skuter sam iznajmljivao po 10 tak evra, ali je bilo van sezone. Mislim da ce u sezoni biti skuplje. Ima mnogo italijana i svi uzimaju skutere. Guzva je nenormalna svi su na dva tocka. Videces. Ako treba jos neka informacija slobodno pucaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

A zasto akcenat na istocnim mestima kada su tu lokalne plaze lose?

Istina, treba se kretati, ali zasto se odaljavati od dobrih plaza, pritom nemati dobru gradsku plazu ako ti se taj dan ne vozi po ostrvu.

 

Jesu li ta istocna mesta toliko bolja i lepsa od zapadnih ili je nesto drugo u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Dva puta bio u Kasiopiju, prvi put sa ženom (tada devojkom), iznajmili skuter i sve obišli. Drugi put sa decom :) , išli smo autom. takođe sve obišli. Mislim, meni se Kasiopi najviše dopao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Ukusi su razliciti naravno. Meni su najlepse plaze bile na jugo zapadu oko Kavosa, i na severu, oko kanala ljubavi. Za izlazak je najlepse u samom gradu Krfu. Po mom misljenju. Skuter je dovoljno iznajmiti od 125ccm. Tako da sve u svemu teba naci neku poziciju za smestaj. Ono sto je sigurno, treba tamo otici. U Gouvii je mesto gde se nasa vojska iskrcavala Sve treba obici. Kavos je za izlazak ludnica puno pijanih i veselh ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Skuter je dovoljno iznajmiti od 125ccm.

 

toliko o skuteru i njihovim kacigama... :)

post-720-0-70408300-1402407869_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja