Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Drugari, planiram naredni vikend vožnju do Sarajeva, pa ako je neko zainteresovan.

 

Polazak iz Novog Sada 07.06.2014. u prepodnevnim časovima, noć u Sarajevu, povratak u nedelju popodne.

 

Pozdrav

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Е овако земо, ако тако могу да те назовем јер живимо у истом граду... Пре свега идеја ти је супер за вожњу,али поред тога што си је ставио касно,а ипак је то далек пут и финансиЈски треба да буде поткован,уопште никога ни не знаш са овог форума,пошто видим да си члан 2 недеље,тешко да би ико са овог подфорума а вероватно и целог форума ишао са неким кога не познаје... Пре свега како вози, а после и каквог је карактера... немој погрешно да ме схватиш... али да си када си направио налог само викнуо.. ''поздрав,ја сам Златко из НС,има ли ко од новосађана?''',ја бих ти се врло радо први јавио и врло радо упознао!!! Овако тешко да ће неко ''на слепо'' ићи!!! Ти као нови члан,наравно уолико желиш да се дружиш и возиш са нама треба да пратиш дешавања на форуму и ако је неко организовао неку краћу вожњу,додаш се на списак и дођеш на пар вожњи да те маса упозна и ти нас, видиш да ли се уклапаш са нама и то је то!! Журка мож' да почне!!! Тако сам и ја и сви ми који смо на овом подфоруму МаксиСкутерКлуба... сви се јако лепо дружимо и пуно возимо... МАКСИ ПОЗДРАВ и јави се слободно!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Imam u planu da ovog leta odvozam ovu turu ali sad mi je to jako blizu i neću moći da se organizujem. Tura je :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Čovek je postavio temu za društvo u vezi puta za Sarajevo... Molim da se držite teme. Ko želi i može da mu pravi društvo neka izvoli, ko ne želi neka obrazloži ako za to ima potrebu već...

 

Nema potrebe za palamuđenjem.

 

@ Bjbiker: Ako si već uzeo ime sajta za svoj nick, ponašaj se u skladu sa tim. Broj postova "vijaj" kvalitetnim pisanjem a ne bespotrebnim raspravama sa drugim forumašima. Postovi će doći sami po sebi :takoje: Osvrnuću se i na tvoju opasku o pravilima ovog podforuma: Da, mi imamo pravila po kojima se ponašamo i ona evo već tri - četiri sezone funkcionišu savršeno a takođe i ceo BJBikers Forum ima svoja pravila koja ti lagano počinješ da kršiš svojim spamovanjem. Nema potrebe za tim :neznam:

 

Prethoda rasprava će biti očišćena od off-a a molim zainteresovane (ili ne ) da nastave u duhu teme :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pošto si ti obrisao svoje postove ja sam obrisao one koji su ti odgovorili a bili su dobrim delom u pravu. Niko ni tebi ni bilo kome drugom ne brani da izneseš svoje mišljenje ali prvo dobro razmisli pre nego što kreneš u rasprave... Nije teško biti fin :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

3 bambija za slogan nije tesko biti fin :takoje:

 

Kolega @ZlatkoNS, pre svega da te pozdravim i da se prikljucim Bigijevom pozivima, ... prati TEMU za dogovaranje Maxi Voznjica, dolazi lepo vreme, uskoro cemo se voziti negde pa dodji da se lepo upoznamo... i ja sam sam tako poceo, clan sam na forumu vec god dana ali sam se aktivirao od NG i sad sam redovan... tj trudim se da budem, kako mi vreme dozvoljava :lol:

Lepo bi bilo da nas se u NS okupi jos MAXIja... dobrodosao si u svakom slucaju! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Da, u pravu ste. Bio sam svestan toga, kada sam započeo temu, da nije bas najzgodnije pozvati nekoga koga ne poznajes na dvodnevnu turu, ali je želja prevladala. Vodio sam se mišlju da smo svi na ovom mestu zato što volimo motore, vožnju, lepo druženje i da samim tim niko nema loše namere. Ja na put svakako idem, rezervisao sam sobu u hotelu Telal u centru Sarajeva. Cena noći sa doručkom je 30E. Biće naravno prilika da se upoznamo. Ja sam i želeo da se kratko predstavim kada sam se uključio u BJ zajednicu, ali mi nije pošlo za rukom. Hvala svima na pozitivnim kritikama i podršci.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Koleza Zlatko, koje ti godište makina..viđam 2-3 bugija (2006+god) po bulevaru .. ja u toku nedelje i ne isterujem skuter, jedino vikend..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Burgman je 2008. godište, boja siva metalik. Često je parkiran ispred poslovnog centra na Bulevaru oslobođenja 30a, kod robne kuće Panda. (Dačmana, De gusta ...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

E,pa u komsiluku znaci..ja radim na pocetku bulevara,kod ddor-ove zgrada,a bugi je par ulica pored garazin :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Malo smo pobegli od teme, ali neće nam valjda niko zameriti. Kada imaš vremena javi se da se upoznamo uz kafu. Ne znam koji je način dalje komunikacije da ne opterećujemo temu, da li mogu ovde da ostavim br. telefona pošto ga na profilu nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zlatko, ostavi slobodno broj telefona ovde :takoje: 29. juna je 4. MAXI susret u Žablju, ima tema o tome u BJB Maxi Scooter Club-u. Prati temu pa dođi da se družimo i vozamo :moto3: Videćeš brzo da nismo rđavi kakvi se činimo ;)

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Hvala puno. Svakako ću se potruditi da budem prisutan, samo ako u to vreme budem u NS.

 

Moj br. telefona je 063/827 1 656.

 

Veliki pozdrav svima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@ZlatkoNS

 

Dobro nam dosao 1zdravo.gif

 

Uhhh..... Sarajevo odavno zelim obici ali eto, prosto mi se neda.... bice i toga jednoga dana.

Kakvi su ti planovi, marsuta, sta obilazis i tako to?

 

Pratim temu svakako, srecno ti bilo pa kad se vratis obraduj nas jednim lepim putopisom.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ПОЗДРАВ ЗЛАТКО...уколико си слободан сутра,ја сам још сутра на годишњем и цело преподне сам слободан,јави се па да пијемо кафу!!! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

@ZlatkoNS

 

Dobro nam dosao 1zdravo.gif

 

Uhhh..... Sarajevo odavno zelim obici ali eto, prosto mi se neda.... bice i toga jednoga dana.

Kakvi su ti planovi, marsuta, sta obilazis i tako to?

 

Pratim temu svakako, srecno ti bilo pa kad se vratis obraduj nas jednim lepim putopisom.

Hvala na dobrodošlici :-)

 

 

Svakako ću se javiti po povratku i postaviti nekoliko fotki sa puta.

 

Lep pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

@ZlatkoNS

 

Dobro nam dosao 1zdravo.gif

 

Uhhh..... Sarajevo odavno zelim obici ali eto, prosto mi se neda.... bice i toga jednoga dana.

Kakvi su ti planovi, marsuta, sta obilazis i tako to?

 

Pratim temu svakako, srecno ti bilo pa kad se vratis obraduj nas jednim lepim putopisom.

Hvala na dobrodoščlici :-)

 

 

Svakako ću se javiti po povratku i postaviti nekoliko fotki sa puta.

 

Lep pozdrav.

 

 

 

 

 

E da,

 

 

 

srećan ti rođendan, još okrugao :-) , da si živ i zdrav.

 

 

Želim ti puno lepih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

ПОЗДРАВ ЗЛАТКО...уколико си слободан сутра,ја сам још сутра на годишњем и цело преподне сам слободан,јави се па да пијемо кафу!!! 1zdravo.gif

 

 

Naravno da može :-)

 

 

Javi se da popijemo kafu negde na bulevaru.

 

Ostavio sam u jednom komentaru ove teme broj telefona.

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

druze pa sto ne sacekas 20og je moto skup ogroman u sarajevu,kad vec ides bolje da odlozis za nedelju dana i lepse ces se provesti,a dosta njih ces i u putu sresti pa mozes da se prikljucis...ja na primer idem Boze zdravlja,a idu ih jos bar 300-400 iz srbije za bosnu na skup...msm ako mozes odloziti to ti je moj savet a i lepse ces se provesti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Zlatko, ne nudi mu pivo. Na odvikavanju je.

 

Слушај ти .. ти си ме и навук'о на пиво!!!1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

druze pa sto ne sacekas 20og je moto skup ogroman u sarajevu,kad vec ides bolje da odlozis za nedelju dana i lepse ces se provesti,a dosta njih ces i u putu sresti pa mozes da se prikljucis...ja na primer idem Boze zdravlja,a idu ih jos bar 300-400 iz srbije za bosnu na skup...msm ako mozes odloziti to ti je moj savet a i lepse ces se provesti ;)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

druze pa sto ne sacekas 20og je moto skup ogroman u sarajevu,kad vec ides bolje da odlozis za nedelju dana i lepse ces se provesti,a dosta njih ces i u putu sresti pa mozes da se prikljucis...ja na primer idem Boze zdravlja,a idu ih jos bar 300-400 iz srbije za bosnu na skup...msm ako mozes odloziti to ti je moj savet a i lepse ces se provesti ;)

Kocka je bačena :-)

 

Hvala na informaciji. Nije nemoguće da ponovim put 20-og.

 

 

:aha:

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja