Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

druze pa sto ne sacekas 20og je moto skup ogroman u sarajevu,kad vec ides bolje da odlozis za nedelju dana i lepse ces se provesti,a dosta njih ces i u putu sresti pa mozes da se prikljucis...ja na primer idem Boze zdravlja,a idu ih jos bar 300-400 iz srbije za bosnu na skup...msm ako mozes odloziti to ti je moj savet a i lepse ces se provesti ;)

 

 

hahahahhahahahahha bravo care :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Pije se kafa uz poslednje pripreme pred polazak. Vreme je prelepo, mašina spremna za put.

 

Javljam se kada se vratim.

 

:zdravo:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Sad prođoh pored Dutchmana al nema Bugija..Ja išao po skuter u garazžu..Mi odosmo za Temišvar i Segedin..

Lep provod!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Burgman

:zdravo:

 

Pozdrav svima

 

Maxi vožnja je maksimalno dobro prošla. Vreme prelepo za putovanje, put dobar, suv, predeli kroz koje se prolazi su toliko lepi da je vožnja za pamćenje i za ponoviti. Prolazio sam kolima više puta tim putem, ali naravno, ne može se porediti. Taj miris koji se može osetiti u mnogome dopunjuje sliku koju možete videti. Na graničnom prelazu Šepak bilo je desetak kola, sa obe strane. Vozači su me propustili bez i malo ljutnje. Nekoliko patrola policije usput, niko me nije zaustavljao.Cene goriva oko 2,20-2,35 KM. Burgman se pokazao prilično štedljiv u tom režimu i uslovima vožnje.

 

O Sarajevu šta reći ... Pravi bosanski šmek. Gužva, šarenilo, mnogo turista, prilično deluje uredno i uređeno. Od feredža do tetovaža, suknjica, svega :moto3: Nezaobilazna bosanska kafa (sa ratlukom), sarajevsko pivo i naravno ćevapčići kod Želje.

 

Eto to je ukratko opis ovog lepog puta u Sarajevo, koji mi je btw omogućio da već upoznam neke od vas.

 

 

 

 

Evo i nekoliko fotki sa puta

 

post-33277-0-48010900-1402296428_thumb.jpgpost-33277-0-63485100-1402296615_thumb.jpgpost-33277-0-78045200-1402296699_thumb.jpgpost-33277-0-95699300-1402296740_thumb.jpgpost-33277-0-59755200-1402296829_thumb.jpgpost-33277-0-29776800-1402296795_thumb.jpg

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja