Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Izuzetno liče default_1oda.gifb8b7520607f785ace5df712db58e03f6.jpg1a19b3d270ec2c101980391592a00008.jpg

Sent from my Mi 10 using Tapatalk


Meni novi lepši 7-12 puta
Ali, sve je u oku posmatrača....

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 322 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Na stranu koji je kome lepši (i meni noviji naravno), smešno je reći da je malo promenjen zadnji kraj i košta 1000e više. Izgleda 10 godina novije (a i nije daleko od toga)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Burgman 650

Dobro promenjen je i prednji. Koliko košta  ta promena? Ništa. Cela mehanika zajedno sa agregatom ista. I prodaje se, ne 1000 evra više nego 50% skuplje. Restilizovani automobil košta koliko i stari kad su novi. Kad su polovni, naravno godište se gleda. Ovde se radi da motor star 13 godina košta 2300 a restilizovani12 godina 3300.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 322 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Onda jedino da kupiš stari i prepakuješ ga na novog, pošto ta promena ne košta ništa.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Burgman 650
Pre 2 sati, JunioR. je napisao:

Onda jedino da kupiš stari i prepakuješ ga na novog, pošto ta promena ne košta ništa.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Al si smešan... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Jeste al u kakvoj su vezi skuter sa CVT i "veliki" motor gde moraju brzine da se menjaju...:neznam:
Ma i nisu, samo kažem...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Opruge za poklopac rezervoara stizu sledece nedelje, ceo sleper robe im se vratio nazad zbog neurednih papira.
Imamo li neki novi info o oprugama? Daj nam podatke da ti uplatimo parice...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav, meni je stiglo pre neki dan i namontirao, nazalost nisam video temu ranije pa nisam izmerio, inace lako se montira i mislim da nije vredno da se pravi bilo sta za ovaj novac

IMG_20210707_223549225.jpg

IMG_20210707_223603230.jpg

IMG_20210707_223645526.jpg

IMG_20210707_223724392.jpg

IMG_20210707_223714040.jpg

IMG_20210708_133850022.jpg

IMG_20210708_133902537.jpg

IMG_20210708_133950995_HDR.jpg

IMG_20210708_134815975_HDR.jpg

IMG_20210708_134827110_HDR.jpg

IMG_20210708_134843727_HDR.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

У бре, дал могуће. Ово је први пут да видим да је неком црко агрегат на силверу....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1656 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
IZGLEDA po svemu sudeci radilica kaput :
Jos uvek nije otvoren.
Gavra je zaista korektan prodavac i dobri su mu motori,@Zigi011 izvini nebi da ti stajem na muku ali nisi hteo da slusas kad si kupovao motor. Ali nadam se da ces to sto bezbolnije resiti, ali sto je najgore sad u sred sezone si bez motora jbg.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ma gde bre korektan, u oci me slagao za kilometrazu. Bilo mi je odmah asno da nije prava, zato sam ga i pitao bas namerno. 40 000 km, a diskovi brate kao da ima jedno 60 000. ALI, iako lik nije za preporuku kao prodavac imam utisak da je nesto krpio da drzi vodu dok majstori odu, a da je vezano za sam agregat, to bi se vec i pre videlo. Gazio sam ja ovaj motor propisno tako da kontam da bi vrisnuo vrlo brzo. Dare ga je lepo sredio bio i radio je fino, nije trosio ulje, isao dobro... E sad koji je razlog ovoga to ko zna, mozda bi se detaljnom analizom moglo utvrditi ali ne verujem da cu se time baviti. Cak i da ga popravim mislim da vise nikad ne bih smeo da se usudim da odem negde dalje sa njim, prosto bi me uvek mucio taj crv "sta jos moze da rikne i da li je ovaj kvar ostavio neke posledice". Pritom je cena popravke, i to ona manja sto se zove "u najboljem slucaju", jednaka polovini komplet generalne na autu. Na motorima su kvarovi bas skupa zajebancija.

Promenio član Zigi011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8367 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Koje je ulje u agregatu bilo druze?

Bas malera, sta se desilo? Neki zvuk cudan, zablokrao u voznji, lupa dok radi...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Eneos Max Performance cini mi se.

 

Nikakva naznaka, odjednom samo. Vracao sam se iz Mladenovca autoputem, peglao sam ga 120-140 uzbrdo i spustam se zatim  niz Begaljicko brdo ka naplatnoj rampi. Odjednom iz cista mira je negde na pola nizbrdice zatrokirao onako na milisekund i prestao da prima gas. Ja gas gas gas ali jok, samo su obrtaji poceli da padaju i da usporava, pred gasenje se upali crvena lampica za ulje i ugasi se. Nije bio usao u crveno sto se obrtaja tice, temperatura motora normalna a znam to jer kad ga przim striktno vodim racuna o tome. Nivo ulja proveren par dana pre. Kad mi se ugasio pomislio sam da mi se odvrnuo cep za ulje ili tako nesto, kontam ostao je bez ulja nekako. Ali kad sam stao proverio sam i ima ulja, ne na max ali 3/4.

 

Pokusam da upalim opet ali nece,ceo se baca kao lud, kao kad jedan klip otkaze. Posle 45 min ja opet reko aj bas da vidim kad hop, na keca upali onako kao da se nista nije desilo. Pali, radi, prima gas ali kao neki lim da zvoni u motoru. I ja se odvezem tako lagano na vrh gasa 500m do iskljucenja za Vrcin, ne bih li se tu lakse snasao za prevoz kuci. To se sve desava u nedelju popodne. Sinoc ga kresnem da snimim Darku video, pali na keca, radi, prima gas nerado pomalo ali se cuje neki neprijatan zvuk iz agregata i kao da kucka nesto unutra. I sve u svemu to je to.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1322 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

@Zigi011

 

Ako osoba od koje si kupio ima prijavljenu firmu, a od kupovine ima manje od 6 meseci, imas pravo da ti nadoknadi stetu. 

 

Imao sam slican problem sa kupovinom auta. 

 

I ako je auto - skuter polovan i svesno si ga kupio, nisi duzan da znas - poznajes oko motora i nisi automehanicar. Kupujes izlozeno i upoznat si karakteristikama robe-skutera u ovom slucaju. On je duzan da garantuje za svoju robu. U ovom slucaju motor. Tako da imas prava na nadoknadu stete. Zena mi tada bila advokat i poucila me. Raspitaj se kod advokata. 

 

Cuvaj racune, i tuzi ga. Cak i ako je fizicko lice. Mada, tada ce to duze trajati. Ali imas prava

 

Koliko je proslo kako si ga kupio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2985 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 12 minuta, MaxiS je napisao:

Ako osoba od koje si kupio ima prijavljenu firmu, a od kupovine ima manje od 6 meseci, imas pravo da ti nadoknadi stetu

Koliko mi je poznato, većina placeva prodaje vozila "na ime kupca", što mu dođe papirološki kao da je kupac uvezao vozilo, i tako izbegavaju pravnu odgovornost. Tako da ništa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ovaj je bio vec registrovan, navodno na nekog Gavrinog prijatelja. Cak i da imam pravo na to mislim da ne bih imao zivaca time da se bavim, cenim da bi resenje doslo posle dosta dugo vremena. Mozda jeste znao, mozda nije...ko ce ga znati sad.

 

Nego ima li neko predstavu koliko vredi motor u ovakvom stanju? Znaci ne radi :tuzno: Tacno se od muke smejem evo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Vidi na Kupujem Prodajem sam video da lik prodaje motor 400tku, navodno sa slupanog motora, mozda je to najbezbolnije, ali opet cuo sam da je i taj lik "šaren"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja