Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@root012 kupljen od @Pirke 86

 

sveze plaknut

IMG-20210320-124536.jpg

 

IMG-20210320-124624.jpg

 

sat kaze sledece... znace se za koji dan dal je istina

IMG-20210320-124131.jpg

 

bakterija kaput, morace zamena, jedva upali

IMG-20210320-124515.jpg

 

ne znam kakve je slike Pirke okacio na oglasu, ove su realne

IMG-20210320-124722.jpg

 

IMG-20210320-124732.jpg

 

IMG-20210320-124741.jpg

 

plastika iznad migavca ne stoji dobro

IMG-20210320-124753.jpg

 

IMG-20210320-124758.jpg

 

IMG-20210320-124802.jpg

 

IMG-20210320-124808.jpg

 

IMG-20210320-124823.jpg

 

IMG-20210320-125018.jpg

 

IMG-20210320-125029.jpg

 

IMG-20210320-125048.jpg

 

IMG-20210320-125104.jpg

 

Probao do perionice i nazad.... zdrav zvuk iz agregata, suv za sada i ako vidim tragove masnog na donjim srafovima desne dekle (naredna km pokazace stanje), dobar na kocenju, ne vuce u stranu, prednji amortizeri mekani, prednja guma ok - zadnja nece jos dugo, trese korman na odredjenoj brzini.

 

Estetski je los, ima dosta ogrebotina, pukotina, fali parce plastike prednjeg desnog coska, zabica ce neka sigurno morati da se pravi/vari.

Od estetike ne bi nista dirao sem rucki na kormanu, njih bi zamenio jer su pohabane a plastike sve na jesen da se spuste dole pa lagano sredjivanje i farbanje ..... taman zanimacija preko zime...... nastavice se.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

I bre Dare i ti ga picajzliraš za te plastike

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW400T, ,Honda VFR1200X Crosstourer
Pre 9 sati, Satelis je napisao:

@root012 kupljen od @Pirke 86

 

sveze plaknut

IMG-20210320-124536.jpg

 

IMG-20210320-124624.jpg

 

sat kaze sledece... znace se za koji dan dal je istina

IMG-20210320-124131.jpg

 

bakterija kaput, morace zamena, jedva upali

IMG-20210320-124515.jpg

 

ne znam kakve je slike Pirke okacio na oglasu, ove su realne

IMG-20210320-124722.jpg

 

IMG-20210320-124732.jpg

 

IMG-20210320-124741.jpg

 

plastika iznad migavca ne stoji dobro

IMG-20210320-124753.jpg

 

IMG-20210320-124758.jpg

 

IMG-20210320-124802.jpg

 

IMG-20210320-124808.jpg

 

IMG-20210320-124823.jpg

 

IMG-20210320-125018.jpg

 

IMG-20210320-125029.jpg

 

IMG-20210320-125048.jpg

 

IMG-20210320-125104.jpg

 

Probao do perionice i nazad.... zdrav zvuk iz agregata, suv za sada i ako vidim tragove masnog na donjim srafovima desne dekle (naredna km pokazace stanje), dobar na kocenju, ne vuce u stranu, prednji amortizeri mekani, prednja guma ok - zadnja nece jos dugo, trese korman na odredjenoj brzini.

 

Estetski je los, ima dosta ogrebotina, pukotina, fali parce plastike prednjeg desnog coska, zabica ce neka sigurno morati da se pravi/vari.

Od estetike ne bi nista dirao sem rucki na kormanu, njih bi zamenio jer su pohabane a plastike sve na jesen da se spuste dole pa lagano sredjivanje i farbanje ..... taman zanimacija preko zime...... nastavice se.

 

 

 

 

Ima ovde dosta posal oko šminkanja .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Najjaca stvar, bavi se prodajom i prati forum. Ali... Najgore od svega je sto se lik prepoznao, registrovao samo da bi replicirao. A skuter je jos grdji nego sto ga je i kupac slikao.

 

Sve je to ok. Mator je. I ja vozim mator skut, pun je sitnih ostecenja, ali, ovo je bilo za vaspitno samaranje ili nadoknadu troskova, ili debelo umanjenje cene.

 

Ali, smanjivanje km, trazi doobru cenu, ne slika bitno, a ti zapuca 300+ km puta. Pa to je, u najmanju ruku, za samaranje. Aj da sam ja doso iz Nisa, cca 100km, ali ovo nema smisla. Pa kazes, druze, umrelo mi kuce, nemoj dolazis, ujna umrela, izbegni kupcev dolazak, prodaces motor svakako...

 

Najgora stvar je sto kupci placaju, sa druge strane punu cenu! Ovaj ce debelo da zakaci 4.000, a vredi li 10 god star skuter te pare?

 

Lepo jedan rece u drugoj temi, otpalio bi on preko, ali ne mogu se kupe matori motori sa cca 25.000km po maloj ceni. Do duse, ovaj skut, tvrdo placen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 17.2.2021. at 8:51, Vujke1 je napisao:

@root012 druže, gledao sam ovaj skuter što si kupio dok je bio na oglasu, ni jedna slika nije pokazivala ovo što si ti sad upravo pokazao, niti je u opisu oglasa bilo pomenuto bilo šta da nagovesti ovoliku štetu! Tako da sam na tvojoj strani 100%! Neću dalje da ti stajem na muku šta si trebao i kako... Sad je gotovo. Nek te služi uzdravlju!


Uglavnom @Pirke 86 nemoj da se lažemo, mogao si da slikaš i sa 100MP iz daljine po oblačnom danu i snegu si slikao i na slikama se ne vidi ovako nešto ali na stranu to, kako bre da u opisu ne pomeneš ovoliku štetu to je stvarno bezobrazluk. I ja ne mogu da prećutim ovu nepravdu da još napadaš dečka kao krenuo sa manje para a ti veliki čovek spustio cenu izašao mu u susret. Sramota.

@Štef

Nije rec o picajzlenju plastika, ne znam dal si ipratio fabulu na predhodnim stranama... rec je o Pirketovom nacinu oglasavanja i slika postavljenih na oglasu prilikom prodaje SW.

Jbg neke stvari ne smeju ici kako se pise na oglasu, truba, namagarcen kupac ispadne.

 

Sta je tesko uslikati ostecenja i napisati u opisu oglasa da ih ima(?) pa ko hoce izvolte, fer i posteno :aha:

Nije tesko ali..... ne ide u prilog za prodaju. :neznam:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Znam Dare, znam, nego se malo sprdam

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ja prodah SW-a sa različitom bojom na jednom delu u odnosu na ostatak pošto je prethodnom vlasniku roknuo na stranu pa nisu utrefili nijansu, al ja to i napisah pa me niko nije ni pitao za to kad je došao da vidi. A bilo bi pitanja garant pošto se videlo.

Ne mislim na podnu plastiku naravno :lol2:

4488766B-00D6-4941-BB8E-E8F44F1C6D10.jpeg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
Pre sat vremena, Alexa90 je napisao:

Na kraju je Leo zasebno prodat :D 

Шта је следеће у плану?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
On 2/17/2021 at 5:07 PM, root012 said:

Sad se vratio od coveka trazi 400€ za sredjivanje svih plastika. Farbanje celog skutera. Jos posle kroz tvoje ruke da prodje i da bude kao nov.

Zbog ovakvih odgovora ja sam resio da sam farbam svoj skuter (doduse, u prvom pokusaju sam totalno zeznuo).

 

U radnji u kojoj sam kupio materijal decko mi je rekao da imaju majstora koji za ruke trazi 100e (ne mogu da se setim, ali mislim da je bilo reci da mu doneses plastike, a on samo da farba). I to da uradi sa farbom i herterom; kompresorom (za to su mi svi rekli da je pravi nacin), a ne fuserski kao ja sto sam probao sprejevima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ne znam sta ce onaj da mu radi za 400 evara... Ili su plastike ljuti krs a ne bih rekao po onim slikama ili ti je majstor klepio cenu "ako prodje - prodje"...

 

Kad sam sredjivao mog Atlantic-a, komplet sredjivanje i farbanje plastika sa sve koferom me izaslo 100 eura sa sve materijalom. Metalik farba uradjeno odlicno. Cena doduse jeste bila "za kolegu sa Foruma" ali 400 je bas mLogo :confused0068:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Па у ту цену од 400 еура није само фарбање већ скидање и враћање пластика, крпљење пластика и онда фарбање јер на много места је пластика поломљена мора да се вари. Па жабице негде морају да се среде. Тако да капирам да је то океј цена. Има доста посла није да нема. Не фарба се само десна страна већ цео скутер. Ал нека Даре среди оно најважније па ћемо после да мислимо о томе, таман да видим у коју боју да га фарбамо. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 4 sati, root012 je napisao:

Шта је следеће у плану?

Kupljen auto kao što kaže naš drug Nole. Ali ne napuštam vas, za jedno 2g vraćam se ja u sedlo ako sve bude išlo po planu. :) 

XAdv će i dalje biti pusta želja, ali neka Integra već... :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Za tebe brale tolikog, ni sam nzm sta bi moglo, ali integra ne nikako. Bio bi presmesan na njoj

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
pre 8 minuta, Alexa90 je napisao:

Ne bih i trećeg Silvera, malo šta mi gabaritno odgovara. Doduše Integru nisam probao, pa nagađam..

Ма и трећег шта ти фали само овог млаћег и бог да те види. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ako ostaje u svetu maxija ti nemas sta drugo pametnije da uzmes osim silvera. E sad posto imas i auto, vreme bi ti bilo da ti lagano krenes na nesto ozbiljnije jer ti nece vise sluziti kao prevozno sredstvo po gradu vec kao motor za uzivanje. E sad se onda tu otvara pandorina kutija oko izbora

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@Alexa90 Ako je nova beba u pitanju, nemaš pojma koliko manji gradski skuter tu znači. Zilion puta će te žena poslati po neku sitnicu koja zatreba - pelene na akciji na drugom delu grada, kašice, flašice, lekiće... Ludnica je da pališ auto svaki put za to, još u gradskoj gužvi...

 

E sad, šta ti odgovara po gabaritima, to jeste problem. Ovaj moj GTI bi vršio posao, možda i Bev sa prepravkom sedišta... Uglavnom, nešto sa većim točkovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja