Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 356 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400
Pre 1 sat, Predator016 je napisao:

Stiv dizajn iz Niša. Nema memo pena, ni gela, ali je modifikovan oblik, i dodati neki sunđeri. I staro nije bilo neudobno, ali je bilo usijano i klizalo dupe napred. Ovo je dosta bolje što se toga tiče, a i izgleda svetski. Drugi motor..c993507eae68fbceb671e2d0731ea439.jpg062ac98cf4d51c5aba01b517642eac53.jpg

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

Vidim da imas drzac za telefon..

koji je model, ako mozes da postavis neki link ili sliku

... i jesi li zadovoljan drzacem

a skuter je tip top !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pre neku godinu resih da menjam udobnost i dezen sedista. U razmatranje su bili Boban (Zemun) I Ivica (Nis).

 

odluka pada

IMG-20181021-102728.jpg

 

da se sediste salje kod Ivice

IMG-20181022-111142.jpg

 

Pre slanja, ne budem lenj sednem na moped jedno jutro i gas za Nis da izaberem materijal i da vidimo sta ce i kako da se radi.... pravimo dogovor.

 

nakon par nedelja stize sediste

8.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

usput je ugradjen i grejac pozadine

IMG_20181222_185810.jpg

 

IMG_20181222_190556.jpg

 

IMG_20181222_190733.jpg

 

Zamerku nisam imao, oko cene se nikad ne cenkam, 120eur kostala me je prerada tj kostala je vise ali cast ne racunam, dobra volja.

 

Sta se dalje desava.... posto je sediste uradjeno tokom zime, prvo testiranje krece s'proleca.

Posle nekih 2.500 - 3.000km predjena, pada mi sedalni deo, dobijam rupu izmedju ispune i materijala. Bi mi cudno jer nisam tezak i ne vrpoljim se dok vozim.

 

Slikam sve, posaljem Ivici da vidi i da mi kaze kako cemo resiti problem.

Ivicin odgovor je bio da mu posaljem za vikend, popravice ga za par dana i vraca mi nazad, popravka ce me kostati 20eur.

 

Nije mi bilo pravo, zasto mi naplacuje popravku kad ja za nastalu stetu nisam nista kriv, presao svega 2.5K-3K a ne 20-30K.

Ok, nije mi problem, cutim jer necu umreti za 20eur+ pt.

Skinem, posaljem.... umesto par dana, nema ga 7 dana, u guzvi je haosu...Ok opet cutim.

 

Stuglo je sediste sa popravke, sedalni deo je Ok, nema rupe....super.

Namontirao na moped i gas, nizu se kilometri ali opet do iste predjene km kao lani.

Gledam i ne verujem sta vidim, sedalni deo opet je pao.... sad vec postajem ljut.

 

Slikam, zovem Ivicu da pitam kad i kako cemo resiti problem?

Covek mi ladno odgovara "u velikoj sam guzvi, ne znam kad cu moci da ti ponovo popravim sediste, nazovi me za nekih mesec dana da ti kazem kad ces ga poslati".

 

Ja u neverici sta cujem, opet cutim, nista mu ne govorim i nikad vise u svom zivotu ne bi ga nazvao nit preporucio bilo kome.... sve najgore sa moje strane!

 

Nasao sam drugog majstora. Srdjan je dosao do mene, pokazao mu i ispricao da mi vec 2 puta spada sedalni deo. 

Sediste pod misku i ode, pozvao me je posle 4h da mi javi da je gotovo.

Takodjer mi je javio razlog problema oko spadanja.... Ivica je koristio materijale koji se ne koriste ni za raspalu stolicu.

 

Otisao do Surcina kod Srdjana po sediste, montirao i evo nije mrdnulo nigde ni danas dani. Dani nisu merilo vec predjena km a to je nesto preko 40.000km od popravke.

Moja topla preporuka je za Srdjana, radove mozete videti na FB.

 

https://www.facebook.com/usluzno.sivenje.1/photos_all

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Pre 12 sati, Milllan 83 je napisao:

Bas su momci extra uradili, koliko ti je dugo ostao motor kod njih? Jesu preradili tvoje ili si uzeo sasvim drugo?

Odneo sam mu samo sedište, ne motor.  Negde polovinom januara sam zvao, revervisao termin i čekao red. Kad je došlo moje vreme, otišao do njega, odneo sedište, rekao šta hoću, izabali materijal i posle desetak dana otprilike došao po sedište.

 

Ispoštovao je sve moje zahteve, i dizajn i modifikacije. Čak mi je i dao neke preporuke  koje su se pokazale kao dobra ideja. Jesam čekao mao duže, ali vredelo je.

 

Videćemo kako prolaze kilometri, ali za sada nemam zamerki na kvalitet i udobnost.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Pre 11 sati, petar_lord je napisao:

Vidim da imas drzac za telefon..

koji je model, ako mozes da postavis neki link ili sliku

... i jesi li zadovoljan drzacem

a skuter je tip top !!

Ma držač je neki običan sa Alija. Ništa posebno, nisam oduševljen, naručio prosle godine za Nexusa i zaboravio da njega. Stigo je zimus, pa reko aj kad si već tu, da te namontiram. Nešto sam improvizovao oko nosača, lepo je čučnuo, ali mi juče na vožnji ispade tel. dok sam ga montirao na držač. >:(

 

I to nov telefon, par dana star, sreća pa sam mu dan pre toga stavio masku, inače bi se raspao o asfalt. :lud:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Jeste univerzalni. Našao ga na KP. Kupljen kao polovan, ali je stvarno lepo očuvan, kao nov. Bilo bi bolje da je malo širi, ali nema veze, i ovako završava posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650


meta_image.png

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM
Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu!

Npr.

Ja moj platio 20e. Bio 35e na oglasu, dopisivao se sa prodavcem, tražio da mi spusti cenu, on nije pristao, ja hvala, doviđenja. Nije mi nešto bio potreban, pa se nisam ni cimao.
Posle 20 dana on mi šalje poruku, kolko daješ za deflektor? default_0a-smiley.gif

Ja lupih 20e, on ok, šaljem sutra.
Poslao doduše posle nedelju dana, al nema veze..

I tako, sad imam deflektor.. ni kriv ni dužan.
default_0namigivanje.gif

Sent from my SM-A515F using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ja imam u shteku ovaj Givijev, ostao mi od motora. Razmisljam da ga probam ali bi mi kvario vidno polje, gledao bih tacno kroz njega kako god da okrenem tako da verovatno necu stavljati, zadovoljan sam fabrickim.

 

Edit: nije Givi nego MRA X-creen.

puig_visor315_x100_mm_light_smoke_300x300.jpg

Promenio član Zigi011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
Pre sat vremena, Zigi011 je napisao:

Ja imam u shteku ovaj Givijev, ostao mi od motora. Razmisljam da ga probam ali bi mi kvario vidno polje, gledao bih tacno kroz njega kako god da okrenem tako da verovatno necu stavljati, zadovoljan sam fabrickim.

puig_visor315_x100_mm_light_smoke_300x300.jpg

Uff, ja to bas porucio preko alija. Ovaj fabricki kratak sve vetar u glavu bije. Nisam naviko na proslom sam imao vislji vizir vetar nisam osetio.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Ja sam moj naručio preko eBay-a.

WWW.EBAY.COM

Universal Fit For Adjustable Screen Windscreen Windshield Spoiler Air Deflector. --Adjustable windshield, fixed on the above of original windshield suitable for nearly any bike with a windscreen. --Professional modified Acrylic clear windshield provides good-looking while adding an excellent degree of wind protection.

Prvo sam gledao na Aliju ali mi je sve bilo skupo zbog shippinga. Inače uporedjujem kad naručujem oba sajta pa izaberem povoljniju varijantu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Ja sam probao i meni je bas smetao. Zastita od vetra je bolja, ali je (licno meni) utisak u voznji losiji. Da ne pricam o voznji u sumrak ili po noci.... ovaj jos i nije los, lepo je zaobljen. Ja sam nasao u Srbiji slican ovome, izlomljen na nekoliko mesta da bi se dobio zakrivljen oblik. To sto je stvaralo neka cudna prelamanja svetlosti.... vidim ljudi voze i sa tim, valjda se naviknu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Mene je na motoru najvise nerviralo povijanje vizira pri velikim brzinama, savija se ka meni jer mu je duzina sa deflektorom vec poveca kad se sabere sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 19 minuta, Zigi011 je napisao:

Mene je na motoru najvise nerviralo povijanje vizira pri velikim brzinama, savija se ka meni jer mu je duzina sa deflektorom vec poveca kad se sabere sve.

Nekome smeta, nekome ne. Probas pa vidis odgovara li ili ne. Izmenjao sam dosta automobila, vodjen tim iskistvom najvise volim fabricke stvari. Malo je majstora koji mogu improvizacijom unaprediti fabricke performanse, podrazumeva se na duzi period. Barem je moje iskustvo takvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 4 sati, Zigi011 je napisao:

Ja imam u shteku ovaj Givijev, ostao mi od motora. Razmisljam da ga probam ali bi mi kvario vidno polje, gledao bih tacno kroz njega kako god da okrenem tako da verovatno necu stavljati, zadovoljan sam fabrickim.

puig_visor315_x100_mm_light_smoke_300x300.jpg

Kad budes u porlazu , ponesi ga da vidim/probam... mozda mogu na moj moped da stavim.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
WWW.RKEINMOTORS.COM

#HajRkeinGroup Our Toy 98 HP Wheel.Silver Wing 600cc Turbo-Charger  •TDO4 0.5 Boost •Wiesco Piston HD 1400•Rods R&R Aluminum •Injector Dynamic 400•Intercooler•Air...

 

Ово је права ствар... :care:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW400T, ,Honda VFR1200X Crosstourer

Zdravo drugari , 

Imam jedno pitanje .

Onaj iz Leskovca prodaje  motor ima 7-8 meseci. 

U čemu je fora ,a piše da je u fabričkom stanju. 

Gledam ga već para dna i čita šta pišete ,ali niko da trzne i da ga kupi. 

Hvala na informaciji. 

9bb7e5a1674f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Silver Wing Sw t 400, 2011. godište, Scooter, vozilo prešlo 29863 km, Leskovac. Cena 3.100 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
pre 5 minuta, rajmax63 je napisao:

Zdravo drugari , 

Imam jedno pitanje .

Onaj iz Leskovca prodaje  motor ima 7-8 meseci. 

U čemu je fora ,a piše da je u fabričkom stanju. 

Gledam ga već para dna i čita šta pišete ,ali niko da trzne i da ga kupi. 

Hvala na informaciji. 

9bb7e5a1674f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Silver Wing Sw t 400, 2011. godište, Scooter, vozilo prešlo 29863 km, Leskovac. Cena 3.100 € - Motori - Polovni Automobili

 

То је други скутер увезо га је пре месец ипо дана. Само користи исти оглас због пратиоца. Ја сам планирао да идем да га погледам међутим није био оцарињен и одем за пирот и усрећим се :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW400T, ,Honda VFR1200X Crosstourer
pre 10 minuta, root012 je napisao:

То је други скутер увезо га је пре месец ипо дана. Само користи исти оглас због пратиоца. Ја сам планирао да идем да га погледам међутим није био оцарињен и одем за пирот и усрећим се :na_glavi:

Nego nešto mi tu ne pije vode. Otkada SW 400 ima  33KW ili 45KS ???

Promenio član rajmax63

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
pre 1 minut, rajmax63 je napisao:

Nego nešto mi tu ne pije vode. Otkada SW 400 ima oznaku T i od kada SW 400 ima 33KW ili 45KS ???

Новији модели од 2010 имају ознаку Т. А то за киловате мислим да је погрешио. Има ту људи који су пазарили скутере од њега па нека кажу своје мишљење и искуства.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW400T, ,Honda VFR1200X Crosstourer

Neka mi se neko smeje, neka kaže da sam lud i neka kaže ko te jeb...

Klinac nisam ,imam 58god, privatnik 30god. i tako to . 

Ebe me što još uvek verujem ljudima(kretenima,debilima, tetetabisima)

Dajem svima na znanje i da dobro paze na lika koji se zove Nikola iz Leskovca .

064-343-4695 i 063-708-6237 . Dobro zapamtite ove brojeve.

Video sam Honda Silver Wing Sw t 400, 2011. na ogasu i na slikama je veoma dobro izgledao ,čak više ko nov. 

Većina je pratila taj motor na oglasima polovni automobili.

Zovem juče Nikolu da mi rečima opiše Honda  Sw t 400, 2011 i da mi pošalje još slika od motora gde sam mu reko da malo slika ručke, gume,diskove, sedište i još po neki detalj . 

Poslao mi je slike na Viber koje kada se pogleda sve lepo izgleda. 

Malo su mi bili čudni uglovi slikanja ,ali u globalu moto nije loše izgledao.

Odlučim da odem u Leskovac i ponovo nazovem Nikolu i decidno ga pitam

Da li je sa motorom sve u redu i da li je izgled kao fabrički kao što je napisao?

Da li sve stoji na svome mestu od delova?

Potvrđuje mi da je motor zaista takav i da nemam problema i da mogu da dođem.

Sednem u kombi ,zovem drugara koji je serviser za motore Ivan iz Kisača (Hypermoto) da idemo zajedno za Leskovac .

Dolazimo u Leskovac 17h još je dan, posle 400km vožnje, potrošeno 45 litara dizela, 5 sati putovanja i putarine 2000 din  U JEDNOM PRAVCU.

Ulazimo u dvošite kod Nikole gde vidimo rastavljen u hiljadu delova Suzuki Burgman 650 - 2009 i Yamaha Majesty 400-2011.

Tu je naravno i Honda Silver Wing  t 400, 2011. 

Moj drugar Ivan se saginje kod prednjeg točka i odmah uočava hladnjak da je iskrivljen ko kifla. 

Pošto je još uveliko dan sve se lepo vidi,ali tražimo baterijsku lampu da vidimo kakve su prednje plastike s unutrašnje strane. 

Nalazimo baterijsku lampu i kada smo pogledali sve detalje na prednjem delu motora videli smo da je motor pretrpeo ozbilju havariju i da je pokušano ,napominjem pokušano da se sve sakrije. 

Čak je i prednj viljška kriva. 

Kofer koji se nalazi pozadi na motoru je pukao baš kod žabica gde se kači  i to do nepoporavljivosti. 

Gazda Nikola je nalicako  motor spolja ,ali je zaboravio da izvadi kubik zemlje iz zadnjeg kofer,. Pun je bio zemlje i peska.

Sve plastike na motoru su rađene.

Takođe ima i rupu na sedištu koji je vešto skrivao preko fotografija . 

Pola žabica nema , plastika je nekada bila crvene boje,a sada je crne. 

Na moje pitanje zašto mi nije rekao da je motor lupan ,da pola plastika nema žabica, i štafova i da je hladnjak kriv, zamislite šta je odgovorio. 

Pa nisi mi tražio da ti to slikam ,a motor za mene lepo izgleda. 

Moj bes je bio toliki da sam mislio da ću da osvanem u Kuriru ili Informeru , da ću mu glavu otkinuti. 

Moj drugar Ivan me je smirivao ,a debili , kretenu ,prevarntu Nikoli sa obećao da ću da ga opljujem na svim društevenim mrežama.

Tražio sam da mi da pare za trošak ,a odgovor je bio , Nisam ti ja rekao da dođeš.  

Ljudi moji , da nije sve bilo u njegovom dvoštu ja bi ga odvalio od batina.

Inače motor je skinut sa oglasa na polovnim automobilimam, ali nije na KP . 

Obratie pažnju na kretena . 

Na svim oglasima piše da su mu motori u fabričkom stanju. 

Znači lično sam bio i video da su mu motori jedno veliko groblje i Nikolu treba izbegavati u širokom luku. 

Sve ocene na KP ima za neke delove,ali ne i za motore. 

meta_image.png
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu!

 

Šta da vam kažem . Malo sam napisao poduži tekst ,ali bar sam nekom sačuvao pare i živce da kretena idiota  ne odvali  od batina . 

Odlazim besan iz  Leskovaca i  posle 400km vožnje, potrošeno 45 litara dizela, 5 sati putovanja i putarine 2000 din  U JEDNOM PRAVCU dolazim kući zasran. 

Ukuno me koštala avantura zbog debila,kretena Nikola 064-343-4695 i 063-708-6237, 800km, 12 sati provedeno na putu, 4000 din. putarine i 90lit dizela 

Budite mi veseli ,debeli i dobri do novog posta. 

P.S. Ne odustajem od SW 4000 :-) 

Nikoli ću kada tad JM 

Ne bilo vam zapovedeno, širite ovakve vesti da ljudi ne nasednu ko ja

 

 

 

sw 4.jpg

Promenio član rajmax63
  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Svi preprodavci tako rade,skoro svi.
Secam se jednom kao klinac,odemo ss drugom da vidi neki skuter,neko mesto oko Panceva,bio nesto mnogo jeftin,ali preko telefona sve ok. Dodjemo mi tamo,ukratko skuter nije u voznom stanju,ali bukvalno. Lik samo ponavlja pa sta ste hteli,koliko para toliko muzike,hahahah

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 28 minuta, rajmax63 je napisao:

Neka mi se neko smeje, neka kaže da sam lud i neka kaže ko te jeb...

Hvala na podeljenim informacijama.

Za smejanje nije nikako i svaka ti cast kako si odreagovao jer ovo je bezobrazno podjebavanje zdravog mozga uz teranje na fin trosak tamte-vamte.

Jednom recju posle svega Nikola je zasluzio batine, da plati bezobrazluk a posle da plati i trosak.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja