Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Swt 400

Primetih da sam pomenut u negativnom kontekstu, u vezi Honde SW koja je kupljena u Pirotu inače od mene. 

Sto se tiče puta od 300 km, na koji je poso do mene, poneo je manje novca nego sto smo se dogovorili. 

Sto znači da je svesno isao da moze da se vrati bez motora. 

Sto se slikanja tiče, sve slike su slikane na razdaljini 2-3 metara kamerom od 48 mp i jasno se moze zumirati svaki deo motora. 

Čovek je zatražio slike samog agregata i dobio je iste izbliza i snimak kako pali motor. 

Sto se motora tiče i samog agregata i prenosa, nisam mogao da mu kazem nista podetaljno jer sam ga i ja imao desetak dana kod sebe (uvezo iz bugarske) prešao s njim stotinak metara. I to sam uredno predočio čoveku. I na kraju je dobio popust 200 €. 

Sve gore navedeno mogu da podkrepim dokazima, ali ne bih ulazio u dalju raspravu i polemiku, samo sam imao potrebu da iznesem  i dugu stranu medalje. 

Zelim čoveku lepu vožnju i pozdrav za sve bajkere.. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Само мало да отопли па шаљем слике.
 
Купљен у Пироту неки лик га увезо из Бугарске. 2012 Годиште. 
Углавном по сликама које сам добио изгледао је перфектно а када сам дошао скроз другра прича.....
Човек скроз гледао да избегне да услика огреботине од пада, неко је проклизао са скутером. Било како било прешо сам скоро 300 километра у једном правцу и реко кад сам већ прешо толики пут дај да га узмем. Да је човек послао слике огреботина не би ни отишо ал јебига.... Шаљем слике ускоро. @Satelis спремај се биће посла
Nisam ga vidjao na oglasima. Pretpostavljam da je kupljen "preko čoveka"..
I.ja sam tako uzeo.moju hondu, nije ni bila oglašena, cak i lik nije planirao da je proda. Ali sklopile se.kockice i ispalo je super.

Sreća prati hrabre, i ovu kad utegnes, bice ko bombonica.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
Pre 7 sati, Predator016 je napisao:

Nisam ga vidjao na oglasima. Pretpostavljam da je kupljen "preko čoveka"..emoji3.png
I.ja sam tako uzeo.moju hondu, nije ni bila oglašena, cak i lik nije planirao da je proda. Ali sklopile se.kockice i ispalo je super.

Sreća prati hrabre, i ovu kad utegnes, bice ko bombonica.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Био је на огласу него ја збрзо да узмем скутер као и увек. Стојао пар дана на огласу и ја га узмем. 
 

 

Ево пошто се колега мотораш од ког сам узео скутер јавио, каква коинциденција.. Следећи пут када продајеш скутер слике требају изгледати овако. И у опису треба да се нагласи да је естетски у лошем стању. Наравно преко телефона ни уједном тренутку није напомењено да је цела десна страна огребана. Ето чисто за убудуће. 
 



 

 

54DF9C3F-72B7-4605-A848-4697A8D2150A.jpeg

A1990782-960C-4D20-8B92-8D3A24FE80C9.png

780F31A8-EE0F-4147-BEAA-4DE6E835F035.png

8EAAEB24-B56D-48B2-9E1B-22046013633A.jpeg

13A5FF08-59E2-444D-B2EC-DD7376C3E155.jpeg

DE9C9128-FD57-40D7-9FB4-7B54F7C2E91E.png

57C00BF9-38BD-4621-AA4B-99E635BCD72E.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400
Pre 1 sat, root012 je napisao:

Био је на огласу него ја збрзо да узмем скутер као и увек. Стојао пар дана на огласу и ја га узмем. 
 

 

Ево пошто се колега мотораш од ког сам узео скутер јавио, каква коинциденција.. Следећи пут када продајеш скутер слике требају изгледати овако. И у опису треба да се нагласи да је естетски у лошем стању. Наравно преко телефона ни уједном тренутку није напомењено да је цела десна страна огребана. Ето чисто за убудуће. 
 



 

 

54DF9C3F-72B7-4605-A848-4697A8D2150A.jpeg

A1990782-960C-4D20-8B92-8D3A24FE80C9.png

780F31A8-EE0F-4147-BEAA-4DE6E835F035.png

8EAAEB24-B56D-48B2-9E1B-22046013633A.jpeg

13A5FF08-59E2-444D-B2EC-DD7376C3E155.jpeg

DE9C9128-FD57-40D7-9FB4-7B54F7C2E91E.png

57C00BF9-38BD-4621-AA4B-99E635BCD72E.png

Ako ovo nije slikano onda je veliki propust.. da ne kazem “skrivanje zlocina”

nije ovo sitnica, farbanje nije jeftino a ja licno ne bih ovo vozio ovako..

 

Promenio član petar_lord

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 152 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E

@root012 druže, gledao sam ovaj skuter što si kupio dok je bio na oglasu, ni jedna slika nije pokazivala ovo što si ti sad upravo pokazao, niti je u opisu oglasa bilo pomenuto bilo šta da nagovesti ovoliku štetu! Tako da sam na tvojoj strani 100%! Neću dalje da ti stajem na muku šta si trebao i kako... Sad je gotovo. Nek te služi uzdravlju!


Uglavnom @Pirke 86 nemoj da se lažemo, mogao si da slikaš i sa 100MP iz daljine po oblačnom danu i snegu si slikao i na slikama se ne vidi ovako nešto ali na stranu to, kako bre da u opisu ne pomeneš ovoliku štetu to je stvarno bezobrazluk. I ja ne mogu da prećutim ovu nepravdu da još napadaš dečka kao krenuo sa manje para a ti veliki čovek spustio cenu izašao mu u susret. Sramota.


Trebamo se svi kao moto zajednica osvestiti i pogledati strane sajtove i oglase i shvatiti da ne može da se uveze motor od preko za male pare i da valja! Kad kažem male pare mislim da ga neko uveze, plati sve dažbine i još ga proda ovde sa zaradom. Pogotovo ne mlad motor sa malom kilometražom. To nema nigde za male pare. Evo pogledajte sami, sw-t 400 novijeg godišta, očuvan sa manje od 40.000 km se kreće oko 2500 do 3000€ u Italiji(Lombardiji konkretno, one dole prevarante ne pratim). I koliko onda ovde da bude cena za preprodaju? Pa niko ga ne bi kupio po toj ceni... Zato se i uvoze lomine i okreću ovde.

Još jedna opomena za buduće kupce Silver Winga, ako gledate ove iz Novog Sada što ima par komada. Put me je naneo na tu stranu pa reko ajde da skoknem da vidim ima dva komada za 2100€ reko ajde da bacim oko.

Skuteri se ne zna da li su potrošeniji i pohabaniji spolja ili su agregati i prenosi u lošijem stanju. Konkretno ono što sam ja video u par minuta je da oba agregata cure na desnoj dekli, plavi toliko da kaplje na granu dok radi u leru, dimi se i smrdi da ne može da se stoji pored a sivi curi i iz prenosa, oba su estetski potrošena, sivi izgreban i far pored svega ostalog, plavi krpljeno sedište sivi ispucalo sedište. Cure amortizeri na nekom ne znam kom tačno, fale šrafovi na viziru plavog, pogrešno montiran auspuh na sivom, oba dime, sivi jedva upalio posle jednog baš dugogo verglanja i čuje se neko zveckanje. Izgrebane drške za suvozača na oba. Generalno dibidus, skuteri prešli bar po 100 soma sa kombinacijom decenije ipo na suncu. Uglavnom oprostite ne mogu ni svega da se setim nisam se mnogo posvetio kada sam na prvu loptu video o čemu se radi... Al eto da znate i vi koji bi se zaleteli iz daleka da ne krećete na put pa da se iznenadite. 
Uglavnom koliko para toliko muzike a što je najgore ni te pare nisu male... 

Realno na stranu i uvoznika treba stati jer je činjenica da je neisplativo uvoziti bilo šta picikato. Ali barem delimično trebaju biti pošteni, barem nek se ti estetski detalji odnosno falinke opišu pa i ako je neka koska sa curenjem ili mehaničkim kvarom lakše je uložiti pare u nešto što na oko bar valja nego da bude baš duplo golo.

Promenio član Vujke1
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Moze moze i da predje 100k pa da bude dobar. Nego samo nzm sto ga je kolega@root012 kupio ako je video da nije to to i da mu se ne svidja. Hladne glave ides u kupovinu, sto naravno nije lako ali jbg bolje da puknes za put 50 e nego 1000 e u kojekakve radove. Onomad kad sam kupovao Silvera vratismo se ja i Dare i iz Subotice posle gledanja 2 kom praznih ruku. A sad kad sam kupovao cbf-a sve sa oglasa sam pogledao i zaobisao dok Bocca nije oglasio svoj. Malo sam vise platio ali nasao ono sto trazim i jos jedno, dobro i jeftino to nema da znate

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Mora covek i malo srece da ima, nije sve u parama i gledanju.

 

Drugaru nadjem pre mesec dana Audi A4 u besprekornom stanju, cena nesto manja od ovih ostalih u oglasu, sve perfektno, imao ulaganje 30e u njega. Bukvalno cela prica je suvise dobro da bi bilo istinito medjutim ispostavlja se sa je sve kako se i cinilo.

Promenio član Zigi011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre sat vremena, Vujke1 je napisao:

Generalno dibidus, skuteri prešli bar po 100 soma sa kombinacijom decenije ipo na suncu

Sa tim svim sto si naveo.... na tvoju cifru slobodno dodaj skoro x2.

 

Vujketa poznajem duzi niz godina tako da napisano o SW sa oglasa sto je @root012 kupio...... verujem da je tako.

@Pirke 86 stavrno treba da te je sramota ako je zaista tako kao sto se pise, prikrivanje ovakve stete na motoru coveku koji da bi dosao mora preci skoro 300km..... sta drugo zasluzuje nego jednu vaspitnu :tras1: dobru.

 

pre 59 minuta, Zigi011 je napisao:

Au majko, kad ovo citam....pa ja sam onda odlicno prosao sa mojim! 

Jos je rano za prognoziranje prognoze, km buduca ce rekne jer valjala kupovina el jok :)

Ene krcka mi se jedan Bev Tourer 500 .... kupljen pre 2 meseca, spisak potrebnog ode na 700e.

 

Jel si uspeo naci Damnjana, Danijela, Davida sa Nbga/Zemuna za ispravljanje?

 

pre 55 minuta, Nole Bg je napisao:

Onomad kad sam kupovao Silvera vratismo se ja i Dare i iz Subotice posle gledanja 2 kom praznih ruku.

Kad se setim koliko su pohabani, krivi i mastni bili, dzaba vreme gubili. Najaci je Gavro bio sa izjavom .... "to se sredi sa semerinzima, 30e i gotovo" :lol3:

___________________________________

 

Pricali i pisali smo onomad, nema mnogo kalkulacija. Il te ukenja sreca pri kupovini, nije nemoguce, ima primera ili se javis @SuperPOP-u da ti dotera nesto krsteno, valjano iz CH kao sto je doterao @Alexa90, @Marko Mk4, @ivan1605.

Al ti motori kostaju, nisu dzabalena kao sto se ovde prodaje tip top, koza, klima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Jbg, nije ni ovo toliko strašno kao sto izgleda. Ako su ostali sklopivi dobri, agregat, cvt, vile, kočnice.... i ako nisu pukle ove plastike i žabice...
Mogu ova oštećenja da se saniraju relativno jeftino.
A da nije u redu, nije, vrlo nekorektno od prodavca, ocigledno je isao na kartu kad vec neko predje pola Srbije da vidi motor, sigurno ce ga kupiti.

Jbg, nažalost, mnogo je ovakvih, zato pamet u glavu i u kupovinu bez emocija..mada ja to sad pričam ovako, ali bi verovatno isto uradio kao i kolega, kad vec odem toliko daleko, ako baš nije neka lomina, kupio bi ga.

U pravu je neko ovde kad je rekao gledaj prodavca vise nego motor, ako je on korektan, velike su sanse da je i motor.. i obrnuto...

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 20 minuta, Predator016 je napisao:

Jbg, nije ni ovo toliko strašno kao sto izgleda. Ako su ostali sklopivi dobri, agregat, cvt, vile, kočnice.... i ako nisu pukle ove plastike i žabice...
Mogu ova oštećenja da se saniraju relativno jeftino.

Moze da ne izgleda strasno ali mislim da su ovo ipak velika ostecenja.

 

Koliko mogu videti sa slika: 

- plastika inst. table, cose sa spojem prednje Y maske fali parce 

- centralna maska, desna strana ispod migavca i skroz dole je pukla = varenje - farbanje

- desni migavac upao = puko nosac(i) = varenje, ne vidim dal je izgreban

- podna crna na desnoj izgrebana, duboki risevi

- podna donja sto je u boji takodje izgrebana = farbanje

- zadnja desna izgrebana = farbanje

- ne vidim sta je sa niklovanom zastitom auspuha?

- otkud koferu na levoj strani onakvo ostecenje? 

- kod cope mi je jedino zanemarljivo 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7
31 minutes ago, Satelis said:

 

Jel si uspeo naci Damnjana, Danijela, Davida sa Nbga/Zemuna za ispravljanje?

Jbg dogovorite se kako se covek zove, ja trazim Vladu, on sad postade Danijel :lol2:

 

 

 

31 minutes ago, Satelis said:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ajmemene, zvao Dragana da ga opet pitam (pre nego sam pisao) i reče mi ta imena, na D je uglavnom kao i Zemun ili NBg :neznam: bemliga, poludo čovek.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1552 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Ja pratim oglase ovde u De ,na ebay... Nema jeftinih ni kola ni motora. Tako da,vecina tih iz uvoza presli su xy km ,malo oprani,nalickani... i nov nov nov. 

 

Cena u De i SrB za silver 400 (noviji) ne moze biti ista. Ovde je 3000e u pristojnom stanju,kod nas dole ispod 3000e. Kako? Koliko ga plati ovde,carina,porez,dovoz i jos zaradi? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
Pre 2 sati, DaliborBP je napisao:

Ja pratim oglase ovde u De ,na ebay... Nema jeftinih ni kola ni motora. Tako da,vecina tih iz uvoza presli su xy km ,malo oprani,nalickani... i nov nov nov. 

 

Cena u De i SrB za silver 400 (noviji) ne moze biti ista. Ovde je 3000e u pristojnom stanju,kod nas dole ispod 3000e. Kako? Koliko ga plati ovde,carina,porez,dovoz i jos zaradi? :stabre:

Silver je jeftin u Bugarskoj, imas dosta skutera 2009-2010 po ceni od 1800/2000€ carina za skuter je 400€. Neko ko je dole iz Nisa, leskovca isplati se da se ide do

Bugarske i uveze pa posle ovde proda za 3000€. 
 

 

Kilometrza to se vraca pre prodaje to se podrazumeva. Skuter koji sam ja uzeo pronasao sam po broju tablice kolika je prava kilometraza posto je skuter u Bugarsku uvezen iz Italije. Pitaj boga koje su to kombinacije. Moj ima 25k a 2020 godine je imao 45k, znaci Bugarin smaknuo 20k. Nije puno haha.....

 

Pre 6 sati, Satelis je napisao:

Moze da ne izgleda strasno ali mislim da su ovo ipak velika ostecenja.

 

Koliko mogu videti sa slika: 

- plastika inst. table, cose sa spojem prednje Y maske fali parce 

- centralna maska, desna strana ispod migavca i skroz dole je pukla = varenje - farbanje

- desni migavac upao = puko nosac(i) = varenje, ne vidim dal je izgreban

- podna crna na desnoj izgrebana, duboki risevi

- podna donja sto je u boji takodje izgrebana = farbanje

- zadnja desna izgrebana = farbanje

- ne vidim sta je sa niklovanom zastitom auspuha?

- otkud koferu na levoj strani onakvo ostecenje? 

- kod cope mi je jedino zanemarljivo 

 

 

 

Sad se vratio od coveka trazi 400€ za sredjivanje svih plastika. Farbanje celog skutera. Jos posle kroz tvoje ruke da prodje i da bude kao nov. 

 

Pre 8 sati, Vujke1 je napisao:

@root012 druže, gledao sam ovaj skuter što si kupio dok je bio na oglasu, ni jedna slika nije pokazivala ovo što si ti sad upravo pokazao, niti je u opisu oglasa bilo pomenuto bilo šta da nagovesti ovoliku štetu! Tako da sam na tvojoj strani 100%! Neću dalje da ti stajem na muku šta si trebao i kako... Sad je gotovo. Nek te služi uzdravlju!


Uglavnom @Pirke 86 nemoj da se lažemo, mogao si da slikaš i sa 100MP iz daljine po oblačnom danu i snegu si slikao i na slikama se ne vidi ovako nešto ali na stranu to, kako bre da u opisu ne pomeneš ovoliku štetu to je stvarno bezobrazluk. I ja ne mogu da prećutim ovu nepravdu da još napadaš dečka kao krenuo sa manje para a ti veliki čovek spustio cenu izašao mu u susret. Sramota.


Trebamo se svi kao moto zajednica osvestiti i pogledati strane sajtove i oglase i shvatiti da ne može da se uveze motor od preko za male pare i da valja! Kad kažem male pare mislim da ga neko uveze, plati sve dažbine i još ga proda ovde sa zaradom. Pogotovo ne mlad motor sa malom kilometražom. To nema nigde za male pare. Evo pogledajte sami, sw-t 400 novijeg godišta, očuvan sa manje od 40.000 km se kreće oko 2500 do 3000€ u Italiji(Lombardiji konkretno, one dole prevarante ne pratim). I koliko onda ovde da bude cena za preprodaju? Pa niko ga ne bi kupio po toj ceni... Zato se i uvoze lomine i okreću ovde.

Još jedna opomena za buduće kupce Silver Winga, ako gledate ove iz Novog Sada što ima par komada. Put me je naneo na tu stranu pa reko ajde da skoknem da vidim ima dva komada za 2100€ reko ajde da bacim oko.

Skuteri se ne zna da li su potrošeniji i pohabaniji spolja ili su agregati i prenosi u lošijem stanju. Konkretno ono što sam ja video u par minuta je da oba agregata cure na desnoj dekli, plavi toliko da kaplje na granu dok radi u leru, dimi se i smrdi da ne može da se stoji pored a sivi curi i iz prenosa, oba su estetski potrošena, sivi izgreban i far pored svega ostalog, plavi krpljeno sedište sivi ispucalo sedište. Cure amortizeri na nekom ne znam kom tačno, fale šrafovi na viziru plavog, pogrešno montiran auspuh na sivom, oba dime, sivi jedva upalio posle jednog baš dugogo verglanja i čuje se neko zveckanje. Izgrebane drške za suvozača na oba. Generalno dibidus, skuteri prešli bar po 100 soma sa kombinacijom decenije ipo na suncu. Uglavnom oprostite ne mogu ni svega da se setim nisam se mnogo posvetio kada sam na prvu loptu video o čemu se radi... Al eto da znate i vi koji bi se zaleteli iz daleka da ne krećete na put pa da se iznenadite. 
Uglavnom koliko para toliko muzike a što je najgore ni te pare nisu male... 

Realno na stranu i uvoznika treba stati jer je činjenica da je neisplativo uvoziti bilo šta picikato. Ali barem delimično trebaju biti pošteni, barem nek se ti estetski detalji odnosno falinke opišu pa i ako je neka koska sa curenjem ili mehaničkim kvarom lakše je uložiti pare u nešto što na oko bar valja nego da bude baš duplo golo.

Ma ja sam svesno kupio skuter u takvom stanju to je gotovo sada. Ja sam mogao da odem i da ga iznapusavam ali zapeo sam da mora da se vratim sa skuterom i kraj. Uzeo sam ga sredicu ga i to

je to. Ali da neko tako bude bezobrazan da prica sa nekim i zna da neko dolazi iz Pozarevca 280kilometra i da prica samnom i laze me stvarno ruzno bas... Sve vise je takvih.....

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Momci ja se ozbiljno bavim medicinom, radim u lancu laboratorija kao spec farmacije.... ginekolog nafiluje zeni pricu o ranicama i kako ih treba " spaliti". Uspava zenu, kaze sve odradjeno kako treba, uzme 500e, na kontroli kod drugog nema oziljka, uspavao zenu i uzeo 500e. Ne podrzavam naravno, ali ljudi si skloni svemu i svacemu. Ako je covek "sakrio" slike to je jos i benigno u odnosu na to sta sve ljudi rade. Izuzetno sam profesionalan i odgovoran na svom poslu i nisam za takve stvari u bilo kom segmentu drustva, ali izgleda da je kod nas sve moguce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Setih se price komsije kada nije bilo sajta polovni automobili, kupovao kola iz Halo oglasa. Otisao da kupi golfa, kada ga je video druga boja nego sto je prodavac rekao preko telefona....:tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1850 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Kad ste vec poceli o kupovini da nesto pitam.mozda uzmem opet neki beverly,sta je bolja opcija,ovi placevi uvoz na ime kupca,ili registrovan na domace tablice par godina?Na slikama svi deluju ok,naravno mora uzivo da se pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 2 minuta, cezarpa je napisao:

Kad ste vec poceli o kupovini da nesto pitam.mozda uzmem opet neki beverly,sta je bolja opcija,ovi placevi uvoz na ime kupca,ili registrovan na domace tablice par godina?Na slikama svi deluju ok,naravno mora uzivo da se pogleda.

Ako se ne zuris cekas nesto u lokalu, odvezes kod majstora i ne razmisljas....ako je ozbiljan kupac i nema sta da krije dovesce i on kod tvog majstora. Moja su iskistva takva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2905 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 15 minuta, cezarpa je napisao:

Kad ste vec poceli o kupovini da nesto pitam.mozda uzmem opet neki beverly,sta je bolja opcija,ovi placevi uvoz na ime kupca,ili registrovan na domace tablice par godina

Kad bih birao polovan, odlučio bih se za ovako nešto. Nije običan preprodavac, već moto kuća sa tradicijom. Računam da su uradili pregled i bar osnovni servis, ako to nije previše naivno od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1850 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

CH uvoz da, samo za manje para.I oval Liberty 125 sto vozim je iz CH,u mnogo lepsem stanju od onih iz Italije.Onaj plac u NS su verovatno Italijani?

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bice da se Off-uje tema a to admini bas i ne volu, oce metla radi. Postove treba prebaciti u "Dilemi pri kupovini..."

 

Pre 5 sati, root012 je napisao:

Sad se vratio od coveka trazi 400€ za sredjivanje svih plastika. Farbanje celog skutera. Jos posle kroz tvoje ruke da prodje i da bude kao nov. 

Moj ti je savet da ides obrnutim redom tj da cuvas pare za cesljanje i sredjivanje sta treba ne bi li bio meh. ispravan i pouzdan bajk.

Kad se to sredi, znas sta vozis..... mozes preci na estetiku, farbanje, lickanje.

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2905 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 13 minuta, cezarpa je napisao:

Onaj plac u NS su verovatno Italijani?

Jesu. I opet se vraćamo na staru priču. Mora da košta ako valja. Ako ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja