Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Jes, taj beli :)

 

VIdeo sam da farban, ali sam ga muski istreso da vidim da nije imao nista ozbiljnije i video da je ok :) plus je solidno spustio decko cenu tako da je isplativ bio bas s obzirom na stanje, al nije bas tolko ofucan bre :P

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Sve se to napravi i sredi kad je osnova dobra ali ako su plastike izlomljene i nikakve dzaba sve, nikad motor od toga ne bude. Ako je malo farbano i cackano ne smeta nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Radio sam nekad kod limara da mi takve stvari prve bodu oko, ovde nije to bio slucaj :) nisam ga na kraju dzabe rasklapao da potvrdim svoje misljenje  :lol2:

 

Rolnice, kais, kvacilo sve je odlicno za bar 3 sezone, iliti do leta ako me ne uhvate lutke i nabutam J costu :lol:

 

Inace kad smo kod nje, hocu da odradim sve ove servise pa ored sezonu bih mozda menjao varijator i jos po nesto da malo pojacam ubrzanje, neke preporuke  ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Koliko si platio ako nije tajna? Meni nije hteo da spusti ispod 3k. Doduše nisam mnogo ni insistirao, mislim da je cena na oglasu jesenas bila 3200, a kasnije je promenio "po dogovoru".

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

2700 sam spustio sa prevozom do Nisa :). Inace sam doso po Majesty 2011 ali mi nisu zapeli za oko, honda je bila u deset puta boljem stanju. 

 

Vec sam stigo 200 250km da predjem sa njom, videcemo kad krene sezona da li sam pogresio :) . Za sad imam dosta pozitivne utiske o njoj, a bogami vozio sam svasta proteklih 15 god  iskreno za jedan skuter me bas odusevljava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 356 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400

Jao.. danas izmisljen dan za voznju

ja jos cekam papire za registraciju.., vec 10tak dana.. a ovo lepo vreme izaziva..

uzivaj i za mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Jao sto mi je Ivan napravio vizir,pa odusevljen sam! Da ne znam da je pravljen mislio bih da je fabricki, ima i onaj crni deo pri dnu i Honda nalepnicu sa unutrasnje strane, ma ko pravi. Bice sutra slika, sad je vec mrak. Jako sam zadovoljan izgledom i kvalitetom ugradnje. Izbusio je rupe za montazu na licu mesta, nisu plivajuce kao na originalnom, tako da je sad utegnutiji. Uzeo sam zatamnjenu varijantu, leglo je bruka! 55e je vizir.

 

A inace sam saznao odgovor na pitanje zasto fabricki vizir onako pozuti i kao da ispuca kao i to zasto ne moze da se polira. U toku postupka proizvodnje te vrste plastike dodaje se hlor. Hlor je nestabilan element i pod uticajem sunca i godina molekuli hlora se izvajaju iz tog jedinjenja koje cini plastiku i tako dobijamo taj efekat ispucalog vizira. A poliranje nije moguce jer se poliranjem u stvari skida glazura koja cini da je vizir providan, bez te glazure on je mutan. Ovo je ukratko, laicki objasnjeno. Ova vrsta plastike koju on koristi moze da se polira, odlicna mogucnost za tamne vizire da se uklone risevi od pranja.

Promenio član Zigi011
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Jesi rešio poklopac rezervoara nekako?

Ja sam dogovorio modifikaciju sedišta sledeće nedelje u NIšu. Ovo fabričko dosta kliza. Beži mi guzica napred..

 

Posle mi je rešavanje vizira sledeće. Zato me baš interesuje kako joj je čučnuo Ivanov.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Nisam resio, stoji isto onako.

Treba i ja da radim sediste, uglacalo se isto a i malo je ofucano nekako, a i neudobno. Javi kad uradis.

 

Ma vizir je legao bruka, jos je tebi beli motor.

Promenio član Zigi011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Mt800Explore

I ja sam kod Ivana radio vizir a sediste planiram kod Srdjana a izgledalo bi ovako smo u drugoj boji


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Meni će biti kombinacija ta dva sedišta, ovo gornje je radjeno kod Srdjana, a ovo dole je radio Stiv iz Niša.

 

Evo kako izgleda na motoru.

 

 

image.thumb.png.0ae4d6b6257045ad1cf03055136a19f9.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Vizir je prelep i i vidi se da je kvalitetno urađen.

Al meni se ne sviđa što je ovako zatamljen. Možda na ovim slikama izgleda mračniji nego što jeste, pošto je oblačno vreme.

 

Ali, dve stvari mi padaju na pamet:

- da smanjuje vidljivost noću i kad je jako oblačno

- kada upekne sunce danju, u vožnji svakako glavu okrećeš levo desno da bi pratio saobraćaj, a onda prelaz pogledom sa svetlog na zatamljeno može da bude neprijatan za oči. Opet je komfornije samo sa zatamljenim vizirom kacige\naočarima, mislim.

 

Aj prenesi utiske iz vožnje kad postigneš, moguće je da grešim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

U mom slucaju gresis posto ja ne gledam kroz vizir nego preko njega. Da gledam kroz njega uzeo bih providnu varijantu svakako jer jeste nezgodno nocu kao sto kazes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Kakve veze to ima kakav je vizir kad on u svakom trenutku gleda preko vizira. Imao sam i ja isti takav tamni i nikad mi nije smetalo. Jedino ako si bas bas nizak onda ces mozda gledati kroz vizir

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

OK, OK, sry, učinilo mi se da je vizir visok. Ja na mom skuteru gledam kroz vizir, pa sam pomislio da je i ovde to slučaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Uf to gledanje kroz vizir je skroz nezgodno, meni je uvek smetalo i uvek mi bilo lepse i sigurnije preko...

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Mozda samo deluje tako. U potpunosti je isti po merama kao fabricki s tim da je prilikom montaze bolje utegnut pa je uspravniji za dlaku i daje malo bolju zastitu mada je i pre toga bila odlicna. Taman sam dobio malo tako da sad ne udara u sam vrh kacige kao pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja